Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Kampania - pytania (Czytany 1671 razy)
MaxXan

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« : 09 Lipca 2009, 10:37:33 »
Właśnie na nowo zainstalowałem heroes 4 (bez dodatków) i próbuje przejść kampanie (na czempionie  ;)), i chciałbym zadać kilka pytań nt. mechaniki gry
1. Czy po przejściu kampanii, nie powinna się ona w jakiś sposób odznaczyć, że została ukończona (jakaś fajeczka? :))
2. Czy moge zacząć np. 2 kampanie na raz i równolegle je prowadzić a i tak będą one zaliczone?
3. Czy po ukończeniu szesciu kampanii jest cos "potem"? jesli tak to czy przechodza jacys z bohaterów którymi wcześniej grałem?


Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi
MaxXan


IP: Zapisane
dark fufuu

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 28


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 09 Lipca 2009, 11:44:27 »
1. Pojawi się tick jak przejdziesz cała kampanię i bd zawsze a nie tak jak w 3 gdy wczytasz zapis z zwycięstwa.
2. możesz spokojnie zaliczać wszystkie misje i grac w rożnej kolejności
3. nie ma żadnej dodatkowej misji w podstawowym są te 6 każda na jedna frakcje ale wszystkie bardzo ciekawe i proste szczególnie rycerzy;p 


IP: Zapisane
Spieszmy się kochać botów nie grających heroesa , za  szybko się nawracają...
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 09 Lipca 2009, 12:03:11 »
Ja najbardziej lubię kampanie Elfów, Czarodziei i Piratów. Plusy to:
U Elfów fabuła i misje.
U Czarodziei misje są długie, orginalne, bardzo ciekawe, i na aż 8 misjii tylko jedna jest mała (Porównaj u ludzi. 5 misjii, z czego dwie małe a reszta średnia)
U piratów najwięcej zalet. Orginalność, fabuła, ciekawe i duże misje, odpowiednia ilość bohaterów (Bo u ludzi to za dużo, a jeden bohater u barbarzyńców na kilka misjii to malutko. ).
Ludzie mają za łatwe kampanie.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
dark fufuu

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 28


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 09 Lipca 2009, 12:10:46 »
ja jeszcze lubię kampanię demonologa ( śmierć ) bardzo mi się spodobała ciekawą fabułą . chociaż mało misji jest ( 5) to jednak wszystkie oprócz 5 są troszkę bardziej skomplikowane i dające przyjemność z gry . A taka kampania u ludzi... jedyni w pierwej misji  grałem z wojskiem , wszystkie pozostałe przeszedłem samymi bohaterami a najpuściejsza ostatnia misja... a ten trudny pojedynek na końcu to parodia była... ciosem z kontrataków zabiłem ich obydwóch   , samą obronę dawałem . 


IP: Zapisane
Spieszmy się kochać botów nie grających heroesa , za  szybko się nawracają...
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry