Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
[P]uszkodzenie pliku (Czytany 5830 razy)
szkut12

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 7


Zobacz profil
« : 04 Października 2007, 18:22:39 »
wie ktoś jak naprawić uszkodzony plik mianowicie chodzi o to ze stworzyłem własną mapę nie było problemów z załączeniem jej i od pewnego momentu gdy ją próbuje włączyć pisze mi ze jest uszkodzony plik czy wie ktoś jak można naprawić ten problem proszę o odpowiedzi


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 04 Października 2007, 19:34:57 »
Czasami tak bywa nie wiadomo dlaczego. Próbuj kilka razy uruchomić tą mapkę za którymś razem na pewno ruszy ;)


IP: Zapisane
szkut12

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 04 Października 2007, 21:19:57 »
próbowałem już nie raz kilka krotnie włączyć ten scenariusz i to samo się powtarza wyskakuje mi pasek ładowania załaduje się do 1/4 chwile pomuli i wyskakuje plik jest uszkodzony próbowałem nawet zmienić nazwę scenariusza ale za każdym razem wyskakuje mi ta sama nazwa scenariusza jak by gdzieś osobno było to zapisane czy jest jakiś program do naprawy takich plików a problemy zaczęły sie od tego jak próbowałem zmienić błędy które wykryłem podczas grania


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 05 Października 2007, 21:18:58 »
Nie ma żadnego programu do naprawy plików map. Swego czasu jak robiłem mapki do h4 też miałem ten problem, ale pamiętam, że po pojawieniu się informacji o uszkodzonym pliku podczas ładowania mapy (tak jak jest to w Twoim przypadku) odpalałem ją jeszcze kilka razy i za którymś razem uruchamiała się bez problemu.

ps. Jaką masz wersję gry ?


IP: Zapisane
szkut12

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 05 Października 2007, 22:21:40 »
mam wersje 3.0.0.2 złota edycja z dodatkami (winds of war i the gathering storm) próbowałem około 30 razy ją włączyć i tak kilka razy myślałem że jakieś pliki w grze pousuwałem usunąłem i zainstalowałem na nowo po czym wkleiłem plik mapy ale wciąz ten sam problem mi wyskakuje


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 06 Października 2007, 15:07:33 »
A w edytorze się otwiera ?


IP: Zapisane
szkut12

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 07 Października 2007, 21:38:24 »
w edytorze nie ma zdanych problemów z otworzeniem tego pliku tak jak by na mapie  jakiś obiekt był uszkodzony


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 08 Października 2007, 00:41:36 »
Obawiam się, że już nic z tym nie zrobisz. Jak chcesz możesz podesłać mi tą mapkę to sprawdzę u siebie ;)
jareq [małpa] homm5.info


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.08 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry