Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wszystkie części HoMM (wraz z szóstką) w jednym wydaniu (Czytany 2723 razy)
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« : 22 Kwietnia 2012, 16:08:19 »
Przyda się wątek w którym będzie można coś napisać o poszczególnych wydaniach sagi.

Nie taki zły ten Ubisoft jak go malują - http://www.tawerna.biz/czytaj_newsa_338_saga-might--magic-heroes-i-vi.html. Trzeba przyznać, że wypuszczenie wydania zawierającego wszystkie części sagi za taką cenę, to bardzo miły czyn. Ktoś, kto chce kupić HoMM 1-6, na dzień dzisiejszy musi zapłacić grubo ponad 200 zł.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 22 Kwietnia 2012, 16:12:34 »
Hmm w sumie myślałem, że nawet trochę więcej musiałbym zapłacić obecnie za wszystkie części ale po przeliczeniu, to rzeczywiście tyle wychodzi. W każdym razie to i tak dużo, więc opcja jest bardzo fajna, zwłaszcza, że możemy się cieszyć także z najnowszej części.


IP: Zapisane
Albionis
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 18

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 22 Kwietnia 2012, 19:28:39 »
To jest dobre o ile nie jest się fanem od dłuższego czasu, ja osobiście miałem okazję w młodości grać we wszystkie części, ale miałem tylko niektóre z nich zakupione, potem zdecydowałem się zakupić wszystkie części I-V z ubisoftu i wyszło około 100 zł, pewnie bym się zdenerwował, ale fakt, że na część VI wydałem sporo, bo była to kolekcjonerska rekompensuje to, że teraz jest tak tanio. Wracając do pierwszej myśli to ja jestem od dawna fanem serii i pewnie większość z was też, więc taka edycja przyda się tylko osobom, które nie kupiły gry od jej premiery i nie mają poprzednich części, bo po prostu zainteresowali się marką. Podsumowując to jest olbrzymia okazja, ale sam bym jej nie kupił, bo chciałem mieć wersję kolekcjonerską VI.


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 22 Kwietnia 2012, 20:49:46 »
Dla mnie chwilowo kolekcjonerka to głupi pomysł bo H6 jest na tyle nieskończony a takie wydanie będzie tanieć że w tej chwili nikt tego nie kupi biorąc pod uwagę to że prawdziwi fani serii już dawno wszystkie części mają (było takie wydanie do piątki z oboma dodatkami) a Ci nieprawdziwi uważają że 1,2,4 są do bani nie znając dobrze ich wielu pozytywnych stron.


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 23 Kwietnia 2012, 08:07:42 »
Ja powiem tylko że przy takiej cenie nie spodziewam sie takich rzeczy jak drukowana instrukcja czy klucz do multi w h5, a jak znam ubi to gry 'zmodują' dodając DRM.
Ale podpisuje się pod tym że fani serii już wszystkie części mają, ale nie wszyscy. Ja na przykład zacząłem swoją przygodę z grami od h2 quake2 i neverhooda, a w h1 nigdy nie grałem. ni zmienia to faktu że jest to cena zaniżona.
Tutaj podam ceny premierowe (które znam):
Heroes 5 - 89,90
Heroes 5 kuźnia przeznaczenia - 49,90
Heroes 5 dzikie hordy - 49,90
Heroes 6 - 119
Heroes 6 kolekcjonerska - ok. 200
heroes 5 serce ashan - ok. 300MB



IP: Zapisane
Albionis
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 18

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 23 Kwietnia 2012, 17:53:42 »
Oh dzięki, że mi powiedziałeś o multi, bo zastanawiałem się po co te kody w pudełku od HeroesV.
Co do taniej ceny to zrozumcie, że to nie jest okazja, bo każda gra się starzeje i tanieje. Co do opakowania to zwróćcie uwagę, że na opakowaniu nie nie ma nic o dodatkach do Heroes V...


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 23 Kwietnia 2012, 21:42:04 »
Ja był wolał pełne wydanie MM I - IX i komplet innych tytułów z uniwersum bo akurat tych posiadam tylko pościągane.


IP: Zapisane
TTTr96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 04 Grudnia 2012, 23:19:36 »
Dziwię się, że nikt o tym nie napisał jeszcze, ale od pewnego czasu można nabyć Might and Magic Heroes World. Jest to wydanie kompletne, wraz z Clash of Heroes. Sam mam zamiar to wydanie kupić, bo zapowiada się zacnie, ale mimo wszystko - czy ktoś je ma? Albo czy ktoś mógłby zrobić zdjęcia/nagrać filmik z rozpakowywania tej edycji? Chciałbym zobaczyć jak to wygląda, żebym potem nie popadł w depresję, że wyrzucił 200zł, na coś nieciekawego. ;)


IP: Zapisane

Zapraszam na mojego bloga - GeekLog
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry