Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 8 9 10 [11] 12 13 14 ... 16    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Shades of Darkness- Dyskusja, problemy i pytania (Czytany 115204 razy)
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #150 : 08 Maja 2013, 19:34:32 »
Nikt - ubi oficjalnie ogłosiło, że patcha 2.2 nigdy nie będzie.
Co do blackscreena to znam tylko to:
Uruchomcie Regedit (Start - uruchom - regedit)

Kliknij "HKEY_LOCAL_MACHINE" następnie, "System" potem "CurrentControlSet" i "Control" oraz "GraphicsDriver"

Kliknij PPM na "GraphicsDrivers" i wybierz "Nowy" - "DWord 32" (czy coś w ten deseń). Nowy plik nazwij "tdrLevel".
 edit: restartuj komputer!

DZIAŁA!!



Zadziałało u mnie. Wcześniej kombinowałem ze wszystkim, usunąłem Movies, wyłączyłem fullscreen i opening, nawet bawiłem się z crackiem (mam oryginał, ale tonący brzytwy się chwyta). Fakt, że gra się uruchomiła. Teraz ją przeinstalowuję, bo przez cracka nie mogę łączyć się z Uplay. Ale ważne, że jest działający sposób!:)



IP: Zapisane
eviltiger

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 45


Zobacz profil
« Odpowiedz #151 : 08 Maja 2013, 22:24:16 »
Może mi ktoś napisać ile ogólnie dodatek daje nowych map ? Z góry dzięki ;)



IP: Zapisane
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #152 : 08 Maja 2013, 22:35:40 »
rozumiem ze zeby dodatek dzialal i mozna w niego byloby grac to trzeba miec patcha 2.1 ? :huh:


IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #153 : 09 Maja 2013, 14:34:34 »
Nikt - ubi oficjalnie ogłosiło, że patcha 2.2 nigdy nie będzie.
Co do blackscreena to znam tylko to:
Uruchomcie Regedit (Start - uruchom - regedit)

Kliknij "HKEY_LOCAL_MACHINE" następnie, "System" potem "CurrentControlSet" i "Control" oraz "GraphicsDriver"

Kliknij PPM na "GraphicsDrivers" i wybierz "Nowy" - "DWord 32" (czy coś w ten deseń). Nowy plik nazwij "tdrLevel".
 edit: restartuj komputer!

DZIAŁA!!



Zadziałało u mnie. Wcześniej kombinowałem ze wszystkim, usunąłem Movies, wyłączyłem fullscreen i opening, nawet bawiłem się z crackiem (mam oryginał, ale tonący brzytwy się chwyta). Fakt, że gra się uruchomiła. Teraz ją przeinstalowuję, bo przez cracka nie mogę łączyć się z Uplay. Ale ważne, że jest działający sposób!:)

Niestety nie działa,
Może ktoś wie jako wartość wstawić do tego "tdrLevel"?


IP: Zapisane
ArekerA

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #154 : 09 Maja 2013, 19:08:58 »
Ja bym nie kombinował z rejestrem tylko ściągnął sterowniki.
nVidia:
http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl

AMD/ATI:
http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx


IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #155 : 10 Maja 2013, 16:04:22 »
Cóż za zaskoczenie, druga misja elfów tez nie działa :P

@EDDIT

Działają mi już 2 misje , ale ... w bardzo nie typowej wersji to jest zamiast Lochu i Raleaga w kampani elfów mam Sandro i Nekromantów...


« Ostatnia zmiana: 10 Maja 2013, 17:06:53 wysłane przez Nikt » IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #156 : 10 Maja 2013, 17:06:05 »
Cóż mi działała normalnie mimo iż posiadam kartę Nvidia GeForce i bez problemów obeszło się. Tylko było skopane lekko synchro dialogów na końcu bo postacie mówiły co innego względem napisów jakie wyświetlały się.


IP: Zapisane
Archidrago

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 23

Zobacz profil
« Odpowiedz #157 : 11 Maja 2013, 09:45:48 »
Mimo wszystko trzeba przyznac ze kampania Elfow jest ciekawa i nie tak latwa jak myslalem


IP: Zapisane
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #158 : 12 Maja 2013, 20:57:44 »
Jak narazie jestem w 4 misji i staram sie pokonac Eraele ale wtedy zawsze przegrywam. Trudny tez byl wsciekly kirin do pokonania :P


IP: Zapisane
Archidrago

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 23

Zobacz profil
« Odpowiedz #159 : 12 Maja 2013, 23:24:37 »
Jak narazie jestem w 4 misji i staram sie pokonac Eraele ale wtedy zawsze przegrywam. Trudny tez byl wsciekly kirin do pokonania :P
Też jestem w czwartej misji, Kirina pokonałem za drugim razem, dużo daje jak się idzie scieżką Łez taka zasłona dymna co chroni oddziały przed obrażeniami,poza tym Kirin jest wrażliwy na magię powietrza.Mimo wszystko trzeba go atakować ze wszystkich stron.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #160 : 13 Maja 2013, 09:12:13 »
Ogólnie dobrze zrobili że armia jest wyznaczona, dużo kombinowania musi być i używanie np Posiłków, Zasłony i Całunu. Dużo też daje Magia Ciemności. Bo tak normalnie to mielibyśmy odbitkę z podstawki gdzie farmiliśmy "koks" armię i jechaliśmy na Bossa którego w pierwszej bądź drugiej turze kładliśmy.


IP: Zapisane
EvilMan

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Zobacz profil
« Odpowiedz #161 : 13 Maja 2013, 10:09:11 »
Kampania Lochu wypas :)

Wściekły Kirin no kozak.... niby coś wcześniej zebrałem armię ale jak przyszło co do czego to rzeź była... Gdybym od początku posłuchał rady zostawionej przez innych graczy jeszcze przed walką to może mniejsze straty bym miał a tak praktycznie zostało mi tylko koło 13 ulepszonych obserwatorów a reszta RIP ;p

Bez porównania kampania Lochu lepiej zaprojektowana i zrobiona od kampanii z podstawki...

Teraz jestem w 3 misji necro i też nie narzekam bo postarali się żeby nie było nudno ;)


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #162 : 13 Maja 2013, 13:44:01 »
Ogólnie dobrze zrobili że armia jest wyznaczona, dużo kombinowania musi być i używanie np Posiłków, Zasłony i Całunu. Dużo też daje Magia Ciemności. Bo tak normalnie to mielibyśmy odbitkę z podstawki gdzie farmiliśmy "koks" armię i jechaliśmy na Bossa którego w pierwszej bądź drugiej turze kładliśmy.

To raz a dwa, że po tej walce nic nie tracimy więc nie ma co płakać, że  zostało tylko kilka sztuk trzonu.
Szkoda tylko ,że skapnęli się dopiero przy tworzeniu DLC.
Mam nadzieję, że przy siódemce poza normalną ilością ras zachowają ta opcje przy bossach.

Kampania dodatku wydaje się bardziej podobna do kampanii Disciples niż podstawki. W podstawce niby zapobiegamy tej wojnie Aniołów ale jednak sporo akcji kręci się woków samego rodzeństwa i ich rodu. W DLC to takie typowe opowiastki jakichś historii (co do DLC pasuje jak najbardziej). W dodatku mamy to dwojako zrobione. Kampania elfów skupia się nie na samym Raelagu a całej rasie, zaś kampania Veina to już bardziej zbliżona do podstawki czyli ratowanie świata ale i tak większość przerywników to rozterki głównego bohatera.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
MatteoX

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 111


Feel the power of Tiger !

Zobacz profil
« Odpowiedz #163 : 13 Maja 2013, 14:19:00 »
Mógłby ktoś poradzić jak pokonać tego kirina? Próbowałem już kilka razy i zawsze zostaje mu ok 30 tys pkt życia. Może macie jakiś fajny sposób?


IP: Zapisane
staryteresy1

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 19

Zobacz profil
« Odpowiedz #164 : 13 Maja 2013, 15:02:36 »
Mógłby ktoś poradzić jak pokonać tego kirina? Próbowałem już kilka razy i zawsze zostaje mu ok 30 tys pkt życia. Może macie jakiś fajny sposób?

Sposób jest banalny:

- jednostki strzelające ustaw za kolumnami po lewej stronie obok siebie
- zabójców daj tak, aby po 1 turze przeszli za prawą górną kolumnę
- bezimiennych również
- minotaury mają dojść do prawej dolnej kolumny
- chimery mają uderzyć bezpośrednio kirina w 1 turze (maksymalnie w 2)
- jeżeli chimery zaatakowały to smoki wchodzą za nimi i też walczą
- bezimienni mają za zadanie tak być ustawieni, aby zawsze móc trafić kirina i wycofać się
- minotaury wspomagają jednostki
- gdy np chimery padną do gry wchodzą zabójcy
- wspomagaj jednostki wyssaniem życia
- gdy kirin rzuci na któregoś strzelca coś w rodzaju gejzera musisz go przesunąć chociaż pole obok (tak aby nadal był za kolumną)

Innej taktyki nie znam, kirina pokonałem za 1 razem bez większego problemu przy okazji zdobywając osiągnięcie.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 10 [11] 12 13 14 ... 16    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry