Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 10 11 12 [13] 14 15 16    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Shades of Darkness- Dyskusja, problemy i pytania (Czytany 114543 razy)
piotr0905

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 31


Zobacz profil
« Odpowiedz #180 : 17 Maja 2013, 22:33:22 »
Pytanie fabularne do I Misji Nekro- co za przeproszeniem robi tam Anastazja?


IP: Zapisane

Na serwerach HoMM V: Dzikie Hordy i HoMM VI również jako Vengeant0905
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #181 : 18 Maja 2013, 13:43:22 »
Pytanie fabularne do I Misji Nekro- co za przeproszeniem robi tam Anastazja?

Anastazja została Hierofantką wybraną przez Matkę Namtaru, to jest (Jeśli dobrze rozumiem) przewodniczką, zwierzchniczką nekromantów.
Na początku I misji mamy rozmowę, w której "rozkazuję" Veinowi pomóc Ludmile w oblężonym zamku.


IP: Zapisane
herzlich

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #182 : 18 Maja 2013, 13:45:31 »
Ja mam pytanie, czy jak zakupię wersję cyfrową Heroes VI Gold w sklepie muve to czy będzie mi działać z moimi Cieniami Mroku. Chodzi o to, że Cienie Mroku mam zakupione w sklepie w wersji pudełkowej i widzę w menu, że mam zainstalowaną pełną wersje gry tylko do pozostałej zawartości trzeba wpisać klucze tj. do podstawki i osobno 2 dlc. Czy ktoś też ma same Cienie Mroku ?


« Ostatnia zmiana: 18 Maja 2013, 13:51:04 wysłane przez herzlich » IP: Zapisane
Agrael II

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 123

Pastafarianin

Zobacz profil
« Odpowiedz #183 : 18 Maja 2013, 19:39:33 »
Panowie mam mały problem. Ukończyłem dzisiaj z wielką radością pierwszą misję kampanii Raelaga, ale ta mądra gra nie pokusiła się o odblokowanie mi osiągnięcia "Raelag - Początek" i tym samym przydzielenie mi 10 punktów Uplay, na których mi bardzo zależy. Wie ktoś co w tej sytuacji zrobić? :-/


« Ostatnia zmiana: 18 Maja 2013, 21:43:08 wysłane przez Agrael II » IP: Zapisane
Chwała Latającemu Potworowi Spaghetti!
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #184 : 18 Maja 2013, 19:51:00 »
Mam dokładnie ten sam problem i próbowałem wszystkiego, a nawet przeszedłem misje jeszcze raz


IP: Zapisane
piotr0905

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 31


Zobacz profil
« Odpowiedz #185 : 19 Maja 2013, 11:35:41 »
Potwierdzam, mi też nie zalicza;( Chyba oni znowu coś popsuli...


IP: Zapisane

Na serwerach HoMM V: Dzikie Hordy i HoMM VI również jako Vengeant0905
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #186 : 19 Maja 2013, 11:56:37 »
U mnie wszystko zaliczyło a patchy nowych nie wgrywali raczej. Zapiszcie sobie przed walką z Yeshtar i grajcie dalej. Jak naprawią to wczytacie i dostaniecie swoje punkty choć mogę od razu powiedzieć, że o ile nie kupowaliście za nie bezsensownych tapet itd. to pozostałe wystarczą na smoczka i piąty slot cechy. Mi jeszcze 70 pkt zostało na koncie.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Archidrago

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 23

Zobacz profil
« Odpowiedz #187 : 19 Maja 2013, 19:03:46 »
Ja mam za to innego buga, przeszedłem całą podstawkę i nie odblokowało mi osiągnięcia" Od początku do końca" Do odebrania został mi bohater rodowy Veyer i jakieś portrety. Te najważniejsze nagrody odebrałem. Raelag początek zaliczyli mi. Wg. mnie wydaje mi się, że to może mieć związek z synchro. Na tą chwilę zacząłem kampanię Nekro z dodatku.


IP: Zapisane
Orion

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #188 : 20 Maja 2013, 12:39:42 »
JA mam troche inny problem. Przechodzę pierwszą misję Cieni Mroku, daję następną misję, wybieram ją i tyle. Czarny ekran, nie pokazuje się ani ekran ładowania ani nic innego. Może mi ktoś poradzić co mam z tym zrobić?


IP: Zapisane
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #189 : 20 Maja 2013, 20:49:54 »
pytanko do fabuly co Kirył robił w niewidzialnej bibliotece skoro tylko ja sprowadzil do sheogh. nie mieszkał w niej :huh:


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #190 : 20 Maja 2013, 22:30:48 »
SPOILER
Sprowadził ja do Sheogh żeby ani Anioły nie mogły jej zniszczyć ani Bezimienni nie mieli z niej użytku. Zapewne starał się jej pilnować na ile to możliwe ale mimo wszystko Kha Beleth zrobił z niej użytek, miał na to w końcu 100 lat. A znajdował się w niej bo taki był plan. Raelag miał go zabić, żeby Sarah go ożywiła a Kha Beleth myślał, że jest martwy. Co najbardziej mnie zastanawia to brak Azkaela.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Mazus

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 8

Zobacz profil
« Odpowiedz #191 : 22 Maja 2013, 20:53:42 »
Zaciemnienie przy przejściu z/do podziemi udało mi się w końcu zlikwidować.
Pożyczyłem od kumpla kartę graficzną Gigabyte GTX550 Nvidia - nie pomogło
Pożyczyłem od innego kartę graficzna Asus 5450 Radeon - (teoretycznie komp stracił na wydajności) działa ale... myszka biega mi po ekranie jak powalona. Grać się nie da bo najechanie na jakiś obiekt zajmuje około 30 sekund
Przytaszczyłem z pracy Asusa HD6670 2GB/128 -czarnego ekranu nie ma ale myszka dalej skacze jak diabli choć jest "nieco" lepiej. Od biedy da się posiedzieć przez kilkanaście minut ale potem mnie trafia.
Przekopałem już wszystkie ustawienia kart graficznych, ustawień samego systemu czy też ustawień w grze. Podmieniałem także myszki, przeinstalowywałem grę. Nie mam pomysłu co innego prócz błędów w grze może być przyczyną takiego stanu rzeczy. Nie bardzo jest możliwe żeby sprzęt nie wyrabiał [i5-2500K, 8GB RAM, MSI 550GTX 1GB/192 Win8]. Skończyły się pomysły....



IP: Zapisane
EvilMan

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Zobacz profil
« Odpowiedz #192 : 23 Maja 2013, 08:52:09 »
Zaciemnienie przy przejściu z/do podziemi udało mi się w końcu zlikwidować.
Pożyczyłem od kumpla kartę graficzną Gigabyte GTX550 Nvidia - nie pomogło
Pożyczyłem od innego kartę graficzna Asus 5450 Radeon - (teoretycznie komp stracił na wydajności) działa ale... myszka biega mi po ekranie jak powalona. Grać się nie da bo najechanie na jakiś obiekt zajmuje około 30 sekund
Przytaszczyłem z pracy Asusa HD6670 2GB/128 -czarnego ekranu nie ma ale myszka dalej skacze jak diabli choć jest "nieco" lepiej. Od biedy da się posiedzieć przez kilkanaście minut ale potem mnie trafia.
Przekopałem już wszystkie ustawienia kart graficznych, ustawień samego systemu czy też ustawień w grze. Podmieniałem także myszki, przeinstalowywałem grę. Nie mam pomysłu co innego prócz błędów w grze może być przyczyną takiego stanu rzeczy. Nie bardzo jest możliwe żeby sprzęt nie wyrabiał [i5-2500K, 8GB RAM, MSI 550GTX 1GB/192 Win8]. Skończyły się pomysły....

No to kolego trzeba zgłosić się do supportu ubi.
Wszystko dokładnie opisać, jaki komp jakie sterowniki do każdej z kart graficznych stosowałeś i po 24h coś odpiszą.


IP: Zapisane
Raelag02

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #193 : 23 Maja 2013, 10:07:02 »
Pytanko.Jak przejść drugą misję? :huh: Zawsze czerwony jest o 1 dzień przed mną >:(


IP: Zapisane
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #194 : 23 Maja 2013, 16:08:32 »
Zobacz sobie odpowiedzi dalej lub zrob tak. Na początku zbierz tylko kopalnie kamieniai idz do tartaku potem szybko wroc do zamku i jak kupiles budowle z armia to zrekrutuj ja i idz na smoki. Wazne zebys zebral przyjazna armie po drodzei nie pokonywal jakis malych obozow bo na to bedziesz mial czas potem. 8)

A i widzieliście koncowke kampanii Raelaga (zrobili nawiazanie do H5)


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 10 11 12 [13] 14 15 16    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry