Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4 5 6    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes V - Tribes of the East - Poradnik do kampanii II "Cześć ojcom" (Czytany 58892 razy)
Neader

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 118


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 19 Września 2010, 10:10:19 »
Jakoś obroniłem się przed pierwszym atakiem, ale tydzień później pojawia się drugi bohater z armią 100-200 jednostek 1-5 poziomu i 23 cyklopami, a moja armia jest przetrzebiona poprzednią bitwą. Jakoś może i dałoby radę, gdyby nie te cyklopy, które jednym rzutem niszczą mi pół oddziału...


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 19 Września 2010, 11:34:08 »
Hmm a na jakim poziomie grasz? I czy masz spatchwaną grę?
Zwykle lazurowy atakuje 1 raz potem tylko siedzi w Zamku i oczekuje na twoje przybycie i cos za szybko ma cyklopy albo ty strassznie długo bawisz sie z przyrostem.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 19 Września 2010, 11:36:16 »
Ja grałem raz na łatwym i raz na normalnym poziomie i lazurowy do cierpliwych nie należał.... a wersję miałem najnowszą.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Neader

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 118


Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 19 Września 2010, 16:18:19 »
Normalny, wersja 3.1 z Empiku. Zamek brązowego przejmuję koło 2 miesiąca.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 19 Września 2010, 17:02:30 »
Chłopie... strasznie późno, w 1 miechu lub ciut więcej możesz się wyrobić i to bez problemu a potem tylko poczekać na Lazurowego.


IP: Zapisane
Neader

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 118


Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 19 Września 2010, 17:10:24 »
2 miesiąc, 1 tydzień dokładnie mówiąc  ^_^

Jakoś nie wydaje mi się, żeby w okolicach 3 tygodnia dało się przejąć ten garnizon, bo armia w nim jest zbyt silna...


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 19 Września 2010, 17:23:09 »
To wszystko zależy od tego w jakie umiejętności inwestujesz Kujin, dodatkowo przed walką odwiedź budynki od morale lub szczęście i moim zdaniem taki Garnizon w 1 miesiącu rozpykasz a potem zajmiesz Zamek Brązowego.


IP: Zapisane
Neader

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 118


Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 19 Września 2010, 17:29:08 »
Orkami grałem bardzo mało, więc mogę nie doceniać jeszcze potęgi Krwawego Szału  ^_^

Ale czy szybkie zajęcie zamku zlikwiduje problem Lazurowego, skoro będzie się pojawiał co jakiś czas z ogromną armią?


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 19 Września 2010, 17:33:30 »
Prawdopodobnie bo wtedy będziesz dysponował przychodem 2 Twierdz i jeden bohater chroni teren a 2 eksploruje i przemieszcza się.


IP: Zapisane
Claver18

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 56


Mroczny kolonizator

Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 20 Marca 2011, 23:23:55 »
Odświeżę temat jako że mam problem z ostatnią misją  :). Mianowicie zająłem zamki 1, 2, 6 i 7, ale sporo kopalni nadal należy do gracza pomarańczowego. Jak tylko oddalę się w poszukiwaniu reszty zamków, nadchodzi gracz pomarańczowy i zajmuje mi wszystkie po kolei. Co zrobić, żeby tego uniknąć?


« Ostatnia zmiana: 20 Marca 2011, 23:46:36 wysłane przez Claver18 » IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 20 Marca 2011, 23:28:09 »
W zamkach rób silną straż i w poszukiwaniu nowych zamków zatrudnij herosów- zwiadowców, potem jak już będziesz wiedział gdzie są ruż tymi silniejszymi, którzy bronili twych kopalń.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Claver18

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 56


Mroczny kolonizator

Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 23 Marca 2011, 22:42:12 »
Dzięki pomogłeś :D. Teraz jestem w 2 misji następnej kampanii, czyli zaraz skończę DH ;D. Głupie tylko że ci bohaterowie pomarańczowego w kółko atakują akademię. Aha i Łza Ashy tak dla informacji jest za Akademią, czyli przy kościanej ręce leżącego szkieleta smoka ;>.


« Ostatnia zmiana: 23 Marca 2011, 22:44:19 wysłane przez Claver18 » IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 23 Marca 2011, 23:04:52 »
To znaczy chyba o ile się orientuję jest to jedna z możliwości. Łza Ashy jeśli się nie mylę ma pare możliwych lokacji.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 24 Marca 2011, 07:22:22 »
To prawda, ale lokalizacja która podał Claver jest najczęstsza- mi też się tam bowiem trafiło.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

piotrekfire

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 21 Kwietnia 2011, 23:54:11 »
Mam problem z 2 misją. W poradniku pisze, żeby atakować garnizon z 30 pao kai, jednak gdy cały teren wyeksplorowałem, wszystkie kopalnie moje, nagle przychodzi na moje ziemie gracz lazurowy i podbija mi prawie, że wszystko :/ zabić go nei zabije, bo za silny, on też mnie nie chce w zamku zaatakować. Podbija mi kopalnię złota, wiec armii zbytnio nie mam jak tworzyć, a on nei chce usunąć sie z moich terenów :/ Co robić? Tak w ogóle to ze złotem są ogromne kłopoty, prawie, że go nie mam, albo postawie na rekrutacje armii albo na rozbudowe miasta, jednak wtedy armii mieć nie bedę :/ Więc po prostu ja muszę poczekać spory kawał czasu w mieście, bo z lazurowym sobie po garnizonie nie poradze, a czekać w zamku za długo też nei mogę, bo odetnie mnie tamten od zasobów.


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry