Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes/Disciples?-Mod (Czytany 33820 razy)
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : 17 Października 2010, 18:52:43 »
Coś widze iż zbyt długo mnie nie było...tak po pierwsze nie wiem co kto ma do Zgłębiczarta to lepsze moim zdaniem niż strażnik piekieł którego w razie gdybyś robił strażników stolic to by się przydał. Drażnisz mnie tym iż dajesz Archanioła przed Myzraelem :wsciekly: Przecież to jeden z najsilniejszych sług Wszechojca i dawać go na drugie miejsce!!!!!!!!!!!!!! Poza tym bardziej pasuje (tak według mnie) by pierwszy był wojownik zamiast obrońcy. Fajnie, że pomyślałeś by wsadzić do Klanów Roka ^_^ oraz podoba mi się ta nazwa obrońca kościoła (wspaniale tam pasuje :)). Według kogoś lepsza Lisza Królowa od Śmierci, a ja się z tym niezgodze, za dużo tam tych liszów. Zaś co do tego Wargołak to całkiem dobry pomysł choć lekko z początku nie zorientowałem się o co chodzi. Co do demonów to tak:
1.Chochlik-Chowaniec-Demon
2.Wiedźmiarz kojarzy się z Wiedźminem nie z Disciples czy Heroesami.
No i archont powinien być przed druidem. Ode mnie to mniejwięcej tyle i musze Cię pochwalić bo mimo tych pomyłek to wykonałeś kawał dobrej roboty.


IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : 17 Października 2010, 19:06:26 »
Hmm... Zgłębiczart a może wampirzylord albo hydrazgłębin gościu to jest bez sensu.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : 17 Października 2010, 19:17:42 »
Może tak nie krytykuj bo Zgłębiczart był jedną z najlepszych jednostek w Disciples2. A jak nie wierzysz to wejdź na pierwszą lepszą stronę o D2 i sobie poczytaj.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : 17 Października 2010, 19:21:41 »
Owszem. Zgłębiczart potrafił niejednokrotnie wyciąć jednostki dużo silniejsze od siebie. Fakt, że zawdzięczał to tylko i wyłącznie skamienieniu, ale twórcy musieli jakoś zrekompensować mu niewielkie obrażenia ( <- w porównaniu do Włodarza, który na spokojnie wyciągał 190). Swoją drogą jako model zgłębiczarta zrobiłbym zwykłego czarta ale ze zmienioną teksturą - na ten charakterystyczny ciemny fiolet.
A jako Włodarza widzę model Lorda Demonów albo Veyera bo Arcydiabeł w żadnym wypadku tu nie pasuje.

EDIT:
http://disciples.phx.pl/D2/img/jednostki/zglebiczart_opis.jpg

tylko w buncie elfów Zgłębiczart zamiast 40% ma 50% skamienienia ;)

http://disciples.phx.pl/D2/img/jednostki/wlodarz_opis.jpg

Ponadto w buncie elfów dochodzi oparzenie bodajże 60% co daje niemalże równe 200 obrażeń.

Linki zamieszczam jakby ktoś chciał przyjrzeć się porządnym demonom ; > Dodam, że portrety w ogóle nie oddają czaru modeli 2D.



« Ostatnia zmiana: 17 Października 2010, 19:35:18 wysłane przez Fast » IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : 17 Października 2010, 19:36:59 »
No cóż ale michale787 to jak w herosie albo ulepszenie albo alternatywa bo trudno to tak zrobić dla początkującego modowacza xd. I wiecie co pomysł na zielonoskórych już mam ale jak zmienić akademie dawajcie pomysły a nad lochem juz myślę.

6.Zielonoskórzy:
1lvl.Goblin-Starszy Goblin-Gobliński Wojownik
2lvl.Szamanka-Wieszczka-Córa Snów
3lvl.Ork-Wojownik-Pancerniak
4lvl.Traper-Watażka-Wojownik Barbarzyńców
5lvl.Herszt-Wódz Orków-Pogromca
6lvl.Bawoli Jeździec-Orkowy Kawalerzysta-Król Orków
7lvl.Troll-Dziki Troll-Zielony Kolos

To też oceńcie i czy miałem dobry pomysł by łączyć orków z barbarzyńcami?


« Ostatnia zmiana: 23 Października 2010, 22:46:02 wysłane przez WMSwojownik » IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #65 : 17 Października 2010, 20:17:39 »
Pancerniak wymiata ;D Zaś Fast na tym opisie Włodarza brakuje obrażeń od oparzenia. Do tego w Buncie Elfów Zgłębiczart też ma 40%, przynajmniej u mnie. Atak ma tak mały bo przy tej umiejętności ciężko żeby miał większy.


IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : 17 Października 2010, 20:29:51 »
Mam dobre wieści menelag dał mi swojego akolitę z LOTRa i będę się na tym wzorował możliwe że jak zrobię pierwszą jednostkę reszta pójdzie szybciej.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : 17 Października 2010, 20:33:49 »
http://disciples.phx.pl/D2/img/jednostki/wlodarz_opis2.jpg

Tu masz statystyki Włodarza z Buntu elfów ;) Z tejże strony. Ponadto statystyki Zgłębiczarta z buntu elfów jasno mówią że szansa na skamienienie wynosi równe 50%. Przed chwilą sprawdzałem w edytorze, nietkniętym żadnym patchem.


IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #68 : 17 Października 2010, 20:35:55 »
Ok a fast co myślisz o zielonoskórych?


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #69 : 17 Października 2010, 20:38:56 »
Trochę dziwi mnie mieszanie barbarzyńców z orkami, ale nie gryzą się zbytnio więc może być. Ponadto wszystko trzyma się kupy choć o miano jednostki 7 poziomu Król Orków mógłby spokojnie powalczyć.


IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #70 : 17 Października 2010, 20:40:38 »
Wiem z 6 i 7 lvl. Miałem problemy ale jednak tak wziąłem ale to się zobaczy.A orkowie będą silni ale będą bez strzelców zaś elfy będą miały dwóch strzeców oczywiście.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : 17 Października 2010, 20:44:35 »
W takim razie Fast musiałem się pomylić, zawsze kojarzyło mi się 40%. Ej ale czemu wojownik i watażka tak nisko jak to były jednostki wymiatające w D2??


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #72 : 17 Października 2010, 20:44:46 »
W końcu liczy się dobry balans hm? ; >
I choć w herosach nie ma wyraźnego podziału na jednostki wsparcia, strzelców, wojowników i magów to mógłbyś zachować jeden element kojarzony z każdą frakcją np. leczących w imperium lub potężne wsparcie (wyższe demony) w inferno.


IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #73 : 17 Października 2010, 20:55:43 »
U ludzi wsparciem są mocno opancerzone jednostki piechoty u demonów dwa ostatnie poźiomy to te duże a mają parę mniejszych u elfów dwóch strzelców u krasnoludów mocne obrażenia u orków mocne hp.Podajcie też swoje wersje.Dobra u ludzi i elfów taka se hp i wysoka inicjatywa, Krasnoludy dobre hp i obrażenia, Kostki niech mają dobre hp i reszte taką se u demonów wszystko takie se ale niektórzy zatruwają i mają wysokie obrażenia a Orkowie dużo hp i dobre obrażenia.Może być.


« Ostatnia zmiana: 17 Października 2010, 21:23:03 wysłane przez WMSwojownik » IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #74 : 17 Października 2010, 21:11:40 »
Najlepiej będzie jak przejrzysz tę stronę:
http://disciples.phx.pl/index.php?art=D2/be_jednostki2
Masz tu wszystkie jednostki wraz ze statystykami...
A tutaj krótko i trafnie scharakteryzowane rasy:
http://disciples.phx.pl/index.php?art=D2/be_orasach
Zwróć przede wszystkim uwagę na ostatnie wersy.



IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry