Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Jaką wersję kupisz?
Głosów w sumie: 32

Strony: 1 ... 95 96 97 [98] 99 100 101 ... 149    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wszystkie problemy z grą - Patche, Instalacja, błędy, komunikaty itp. (Czytany 727529 razy)
Giermek
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 27

Zobacz profil
« Odpowiedz #1455 : 16 Września 2009, 17:33:34 »
Ludzie czytajcie to co wam pisze na płycie nie ma instalatora tlko gra i potrzebne do niej inne foldery i koniec.



IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #1456 : 16 Września 2009, 21:20:37 »
Otóż: Posiadam Heroesa podstawkę, Kuźnię i Dzikie Hordy. Nie wgrywałem żadnego patcha, moda, itp., grałem sobie normalnie. Jednakże od jakichś dwóch tygodni podczas grania wyłącza mi się Heroes i wyskakuje "Wystąpił Błąd i Aplikacja Zostanie Zamknięta", albo resetuje mi się komp, i to jest bardzo często - nierzadko chwilę po starcie gry, a nawet podczas demka na początku. Błąd ten jest na wszystkich trzech wersjach, i zwykle wyskakuje:
-Podczas demek
-Na początku tury
-Podczas wyłączania okienek, np. Klikam, by się ktoś przyłączył, czy pozwolić komuś uciec, wyłączyć bitwę, wyjść z miasta, przeglądu wojsk itp. Dziś natomiast po przyjściu ze szkoły wszystkie trzy wykasowały mi profile, i zaczynając grać powitały mnie okienkiem, bym zrobił profil, gdyż innych nie ma. Odinstalowałem wszystkie trzy i zainstalowałem, ale problem znów ten sam. Jeszcze przy podstawce i KP to rozumiem, może mi się płyta porysowała, ale DH to już nie wiem. Spotkaliście się kiedyś z takim problemem?  :(


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1457 : 17 Września 2009, 13:09:42 »
No to płacz... nic innego nie pomorze jak re-instalacja :P


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1458 : 17 Września 2009, 13:12:01 »
Nie, i nie wiem dlaczego ci to wyskakuje. Może to nie najlepsze wyjście ale zrób format dysku :P


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Huan

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #1459 : 18 Września 2009, 19:44:00 »
Mam mały problem niedawno dostałem od kuzyna Heroes V wersja angielska 1.0 DVD zainstalowałem na dysku E i chciałem dodać patch lecz zawsze pojawiał się błąd może ktoś ma do tej wersji patch może coś z tym moim nie tak.


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1460 : 18 Września 2009, 19:58:51 »
Podstawkę czy dodatek :P ?? Bo jeśli kuźnie przeznaczenia to nic nie wgrasz... musisz najpierw mieć podstawkę :P Ale jeśli masz podstawkę to sprawdź , czy instalowałeś dobrą wercję ( DVD , CD , czy empikową) :P

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

A tak na marginesie to niebyło potrzeby robienia nowego tematu, wystarczyło wejść: Forum - Homm5 - Problemy techniczne - i trzeci temat to :
http://www.tawerna.biz/forum/index.php/topic,204.0.html  ;D


« Ostatnia zmiana: 18 Września 2009, 20:02:54 wysłane przez Fanheroes » IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #1461 : 19 Września 2009, 14:39:13 »
Temat wyjaśniony zapewne wiec mogę zamknąć.

Zamykam.


IP: Zapisane
Kuba8

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 34

Zobacz profil
« Odpowiedz #1462 : 27 Września 2009, 14:41:59 »
Nie znalazłem takiego tematu więc napiszę. Mam taki problem. Gdy grałem w Heroesa 5 v. 1.4 pierwszy raz i obejrzałem filmik początkowy wszystko było dobrze. Obejrzałem go ok. 7-8 razy na przestrzeni ok. 2 miesięcy i za ok. 9-10 razem w chwili gdy arcydiabeł rozbija szybę i wskakuje do katedry dżwięk się powtarza (te jakby wstrząsy/burczenie, huk szyby i krzyki ludzi słychać dwa razy z rzędu) i przez to później dźwięk w całym filmiku jest opóźniony. Spatchowałem grę do wersji 1.6 ale nie pomogło.


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1463 : 27 Września 2009, 14:44:17 »
A płyty nie porysowałeś ?


IP: Zapisane
Kuba8

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 34

Zobacz profil
« Odpowiedz #1464 : 27 Września 2009, 15:04:49 »
Gdyby rozwiązanie było takie proste to bym nie pisał. Najpierw sam próbowałem znaleźć rozwiązanie, ale nie wiem co by to mógł być za błąd że pojawiło się to dopiero po jakimś czasie.

Przy okazji mam jeszcze jeden problem. Grzebałem trochę w plikach i zapomniałem zrobić backupów. Mógłby ktoś dać pliki Nemor.xdb i Tamika.xdb z HoMM5\Data\data.pak\MapObject? Bez nich gra nie chce mi się włączyć.


« Ostatnia zmiana: 27 Września 2009, 20:48:25 wysłane przez Kuba8 » IP: Zapisane
Rakshasa

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 71


Zobacz profil
« Odpowiedz #1465 : 27 Września 2009, 16:29:46 »
Miałem podobne coś ;] Co zrobiłem?

Przeinstalowałem grę i działa jak należy ;) Może to głupi sposób, ale za to dający efekty ;p


IP: Zapisane
mcyork

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #1466 : 30 Września 2009, 16:10:22 »
Witam wszystkich, mam problem z zainstalowanie dodatku do Heroes V , Kuźnia przeznaczenia.Po kliknięciu na ikonę instalacyjną wyskakuje komunikat " Nie znaleziono podstawowej wersji gry ". Oczywiście gra jest zainstalowana i działa w 100 % bez dodatku.Przy próbie instalacji łatki umożliwiającej instalacje dodatkow z wersji gry Ubisoftu , wyskakuję  komunikat iż nie znaleziono zainstalowanej gry (wersja Ubisoft).Mam Windowsa XP Profesional.Wersja podstawowej wersji gry jest spatchowana do wersji 1.60 . Z góry dziękuję za pomoc.Pozdrawiam


IP: Zapisane
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1467 : 30 Września 2009, 16:38:58 »
Też tak miałem, już zbyt nie pamiętam jak to zrobiłem ale usuń Herosy i zainstaluj od nowa bez patchów a później zainstaluj dodatek.


IP: Zapisane
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1468 : 30 Września 2009, 16:41:46 »
Dokładnie, przeinstaluj grę.

A swoją drogą to po co oglądałeś ten filmik 10 razy ?!


IP: Zapisane
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #1469 : 30 Września 2009, 17:43:38 »
 Bo jest fajny?


IP: Zapisane

Strony: 1 ... 95 96 97 [98] 99 100 101 ... 149    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry