Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 65 66 67 [68] 69 70    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Jednostki alternatywne - dyskusja (Czytany 293482 razy)
RedAlien55

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Za Nighon

Zobacz profil
« Odpowiedz #1005 : 19 Czerwca 2010, 12:15:06 »
Czy ja wiem czy lepiej brać na 1 poziomie alternatywę :P. Zobacz kiedyś potęgę zabójców w ilości 200 i powyżej to zobaczymy kto ci bardziej zaimponuje.(hehe) A armia bez strzelca cóż ja tam mam zawsze strzelca zabójce więc..no problem.


IP: Zapisane
Black and Red.
damJo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 23

Zobacz profil
« Odpowiedz #1006 : 19 Czerwca 2010, 13:29:18 »
Na początku lepiej bo mają lepsze staty. Włączasz niewidzialność i prujesz z czarów, a jak się mana skończy to normalnym atakiem. Widziałem na youtube filmik na którym facet z 2lvl bochem 16 prześladowców, starożytnej strzały, błyskawicy i kamiennych kolców zabił 30-40 ognistych ogarów ze stratą własną 9 jednostek!! Pokazałbym, jednak nie mogę go znaleźć. Ale masz rację potem, gdy walczysz z bohaterem raczej lepsi są zabójcy.

EDIT:
Filmik się znalazł http://www.youtube.com/watch?v=gvvq5kUEX2M&feature=related


« Ostatnia zmiana: 19 Czerwca 2010, 13:45:06 wysłane przez damJo » IP: Zapisane
RedAlien55

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Za Nighon

Zobacz profil
« Odpowiedz #1007 : 19 Czerwca 2010, 15:00:00 »
Aaa na początku gry to masz racje Prześladowca own3d a filmik świetny.^^


IP: Zapisane
Black and Red.
damJo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 23

Zobacz profil
« Odpowiedz #1008 : 19 Czerwca 2010, 16:01:21 »
Nom gościu niezły. Ja bym nie wpadł na pomysł, żeby zaatakować tego ogara w rogu. Potem zleciała się reszta i użył kamiennych kolców.
Chciałbym poznać waszą opinię(najlepiej z uzasadnieniem) na temat:
posępny jeździec vs czarny jeździec
dziki ent vs ent
driada vs rusałka
szkodnik vs Chowaniec
koszmar vs zmora
czarci pomiot vs czarci lord


IP: Zapisane
Tieru96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 23


Pijta sprajta, bądź bambucha!

Zobacz profil
« Odpowiedz #1009 : 19 Czerwca 2010, 16:31:32 »
Może i słaby, ale jednak strzelec. Bo chyba nie powiesz mi, że np przed oblężeniem kupiłbyś damę. Jak dla mnie to matrona ma więcej zastosowań.

Może i na oblężenie nie wybierałbym Damy, ale na zwykłym polu bitwy Krwawe są PRAWIE jak strzelające. Nie można marudzić wtedy, że nie ma się strzelających.

Posępny kontra Czarny
Jaką mamy szansę na to, że wrogowie ustawią się tak, że można będzie użyć atak w szarży?


« Ostatnia zmiana: 19 Czerwca 2010, 18:04:18 wysłane przez Tieru96 » IP: Zapisane
Jak dobrze znów wdychać spaliny miasta!!!
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1010 : 19 Czerwca 2010, 17:39:38 »
@damJo

Gdybym miał wybierać pomiędzy driada a rusałką, wybrałbym driadę. Dlaczego? Otóż ma przydatną zdolność "symbioza", a rusałka ma kiepskie czary, a statystyki podobne.
U drzewców zależy jaką strategię się preferuje. W obronie lepszy ent, ponieważ ma zapuszczanie korzeni, a w natarciu bardziej sprawdza się dziki ent, bo ma furię lasu.
Wybrałbym szkodnika, gdyż może kraść manę nie tylko bohaterowi, ale także innym jednostkom. Statystykami sobie prawie dorównują.
Czarci lord dobry na początku. Czary  mogą bowiem bardzo wspomóc, jednak z czasem warto wymienić na pomiotów ze względu na jego przydatną umiejęstność, ostrze masakry




« Ostatnia zmiana: 19 Czerwca 2010, 17:45:31 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Tieru96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 23


Pijta sprajta, bądź bambucha!

Zobacz profil
« Odpowiedz #1011 : 19 Czerwca 2010, 18:21:32 »
Który druid jest lepszy?

Jeżeli druidzi już byli prosiłbym o podanie strony. Z góry dziękuję!


IP: Zapisane
Jak dobrze znów wdychać spaliny miasta!!!
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #1012 : 19 Czerwca 2010, 18:38:08 »
Wielki druid, czy Arcy druid?
Cóż tu zależy, ale ja biorę zazwyczaj Arcy druida, jego podwyższanie bohaterowi siły czarów przydaje się z połączeniem impregnowanej strzały i deszczu strzał, robi to spustoszenie u wroga.
A Wielki druid za to jest mało przydatny, jedynie do wzmacniania sojuszników i napełnienia many, z czego i tak nie wiem co to daje.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
RedAlien55

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Za Nighon

Zobacz profil
« Odpowiedz #1013 : 19 Czerwca 2010, 20:47:18 »
Chętnie ci DamJo odpowiem na te pytania ;D.
1. Posępny vs czarny- Ja biorę posępnego jego szarża mocno kosi.
2. Dziki ent vs ent- Jak powiedział kolega wyżej zależy to od strategi ale lepiej brać dzikiego enta bo może być uleczony przez driady i ma furię lasu.
3. Driada vs rusałka- W 100% driada ma lepsze staty oraz symbiozę a rój pszczół jest cienki.
4. Szkodnik vs chowaniec- To jest ciężkie pytanie lecz lepiej brać szkodnika w wielkich ilościach nieźle tnie i ma lepsze staty zdolność taka wyrównana. Wybór też zależy od tego czy weźmiemy czarciego lorda czy pomiota ale o tym później.
5. Koszmar vs zmora- Koszmar! paląca aura jest bardzo mocna i choć ma gorszą inicjatywę to można to przeboleć lepszymi innymi statami.
6. Czarci lord vs Czarci pomiot- Tu powiem tak ze to zależne czy weźmiesz szkodnika czy chowańca jeżeli weźmiesz szkodnika to bierzesz lorda ale jeśli chowańca to pomiota tak jest z reguły. Lecz patrząc na siłe to radzę ci wziąść pomiota i choć na początku radziłbym ci lorda to im więcej ich masz to tym bardziej się zastanawiaj nad pomiotem.
Ok pozdro
EDIT: Jeżeli chodzi o druidów to hmmm ja biorę ulepszoną wersje błyskawica nieźle kosi neutrale i początkowych wrogów a wytrzymałością dalej wspieram resztę armi


« Ostatnia zmiana: 14 Sierpnia 2011, 21:25:25 wysłane przez RedAlien55 » IP: Zapisane
Black and Red.
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1014 : 19 Czerwca 2010, 22:29:36 »
@Up
Nie wiem, ale o ile pamiętam to driada też może z entem "robić" symbiozę.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
damJo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 23

Zobacz profil
« Odpowiedz #1015 : 19 Czerwca 2010, 23:58:26 »
Czyli wychodzi na to, że lepsza driada. Chociaż na etapie zdobywania kopalń i tak wziąłbym rusałkę bo ona jest prawie jak 2 turowy strzelec, a oprócz tego posiada wysoką inicjatywę, szybkość i brak kontrataku. A jak się ma sprawa liszów(y)? Spojrzałem na nich(nie) i muszę przyznać że jestem skołowany. Bo w statach liszmistrz jest dużo lepszy, ale arcylisz ma dobre czary.  Jestem też ciekaw necro smoków. Bo upiorny ma lepsze statystyki i Uderzenie Smutku, a widmowy Atak Klątwą. Na czym polegają te zdolności i który stwór lepszy?


IP: Zapisane
Tieru96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 23


Pijta sprajta, bądź bambucha!

Zobacz profil
« Odpowiedz #1016 : 20 Czerwca 2010, 00:12:41 »
Uderzenie smutku - zmniejsza szczęście i morale.
Atak Klątwą - narzuca losową klątwę na wybrany cel.


« Ostatnia zmiana: 20 Czerwca 2010, 22:00:12 wysłane przez Tieru96 » IP: Zapisane
Jak dobrze znów wdychać spaliny miasta!!!
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #1017 : 20 Czerwca 2010, 00:40:41 »
Arcylisz - Liszmistrz dla mnie minimalnie lepszy Arcylisz niezłe czary, statami się praktycznie nie różnią a chmurka potrafi zrobić swoje ;)

Widmowy Smok - Upiorny Smok według mnie lepszy upiorny. Atak smutku obniża morale i szczęście jednostek o 3 a to jest dużo, poza tym lepsze staty od Widmowego.

Co do wcześniejszych pytań to tu też wrzucę swoje trzy grosze.

posępny jeździec vs czarny jeździec
Ogólnie tutaj wolę posępnego.

dziki ent vs ent
Ent dla mnie lepszy, zakorzenianie to bardzo dobra zdolność i tak możesz bić w Enta bardzoo długo, szczególnie przydatny na końcówki walk.

driada vs rusałka
Na początku rusałka, później driada dzięki symbiozie którą może robić z entami i dzikimi entami.

szkodnik vs Chowaniec
Chowaniec dla mnie lepszy, szczególnie jak gramy przeciwko Lochowi jedno dobre wyssanie i bohater lochu sobie nie poczaruje.

koszmar vs zmora
Koszmar imo dla mnie lepszy, może niższe staty ale koszmar może zaatakować w pierwszej kolejności co może mieć nie raz kluczowe zdarzenie w końcowym zwycięstwie.

czarci pomiot vs czarci lord
Czarciego pomiota biorę jak mój Lord Demonów ma bardzo wysoki atak wtedy Czarci Pomiot rozwija skrzydła






IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Matigbw
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 14

Zobacz profil
« Odpowiedz #1018 : 22 Czerwca 2010, 14:23:43 »
A pomoże ktoś? Bo mi ten mod na bohaterów z podstawki i kużni nie działa.


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1019 : 22 Czerwca 2010, 14:34:07 »
A jaka masz wersje gry...i ogolnie masz hordy?


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 65 66 67 [68] 69 70    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry