Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wola Ashy - Jądro Ziemi - problem. (Czytany 2223 razy)
Matello

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 90


Zobacz profil
« : 20 Października 2010, 11:09:54 »
Witam.
Mam problem z ostatnią misją kampanii "Wola Ashy" zdobyłem już wszystkie zamki (poza tym za bramą z barierą) i w tym właśnie problem, nie mogę zdobyć czwartego bohatera do rytuału. Jak się dostać tutaj :
http://i54.tinypic.com/x10cbl.jpg
Tam jest bohater ale dostać się tam nie mogę, gdyż monolit który - jak zakładam - przenosi tam, nie działa. Wyskakuje mi taka informacja :
http://i51.tinypic.com/f52dn8.jpg
Nigdzie nie ma żadnych wskazówek, ani nic. Bez was zapewne tego nie przejdę (tzn. dałbym radę ale nie po to siedzę przed komputerem żeby rozwiązywać zagadkę bez wskazówek przez kilka godzin, to mnie nie bawi ;D). Jeszcze trochę poszukam i zakończę misję dopóki nie uzyskam odpowiedzi, więc liczę na was. Pomóżcie.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 20 Października 2010, 11:15:45 »
Jak zniszczyłeś portal z którego wyszły demony to nie masz szans się tam dostać, po prostumusisz zrekrutować jeszcze jednego nekromantę na odpowiedni poziom by mógł wstanąc w kręgu. I tak i tak musisz poświęcić Ornellę.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Matello

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 90


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 20 Października 2010, 11:31:58 »
Do usunięcia, jaki ja głupi :/ Zapomniałem o bohaterze w zamku przystani i myślałem, że tamten bohater jest konieczny do przejścia misji ;D
Do zamknięcia.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.022 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry