Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 5    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Jednostki neutralne w H5 (Czytany 20346 razy)
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« : 07 Listopada 2009, 15:59:14 »
Mam nadzieję, że to pierwszy taki temat, jak nie to sorry :niepewny: W tym temacie możemy gadać o jednostkach neutralnych w heroes 5 wasze ulubione, opinie o nich, najlepsza, najsłabsza takie tam... 8) A tak a propos to mam pytanie czy poza żywiołakami, rycerzami śmierci, feniksami, wilkami, mumiami i mantykorami są jeszcze jakieś :huh:


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 07 Listopada 2009, 18:17:31 »
Mi się wydaje że nie, chyba że ściągniesz sobie jakieś modyfikacje. Najlepszą jednostką według mnie jest wilk i feniks wilk za grupowy atak i przywołanie a feniks... to chyba nie muszę tłumaczyć.


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 07 Listopada 2009, 18:55:14 »
Fakt feniksy są najlepsze w grze 8) Mi się rycerz śmierci podoba, bo ma silny atak i fajne umiejętności 8)


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 07 Listopada 2009, 19:14:28 »
A no... zapomniałem o nim jego umiejętność co może zabić połowę  oddziału jest naprawdę świetna to jest moja ulubiona jednostka neutralna a ta umka ma 25% szans ma zadziałanie co według mnie jest dużo.


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Zabójca smoków

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 117


"Dawne Dni przeminęły, świtają nowe dni"

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 07 Listopada 2009, 19:16:52 »
No i mi temat zabrałeś  :(
To rzeczywiście śmiercionośna broń przy dużych odziałach


IP: Zapisane

"Idę swoją własną drogą, możliwe jednak, że wasza droga przez jakiś czas będzie równoległa do mojej. Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 07 Listopada 2009, 19:23:51 »
Rycerz śmierci wymiata ;D a choć na pewno jest słabszy od feniksa to jego wygląd jest jak dla mnie zdecydowanie lepszy.


IP: Zapisane
Zabójca smoków

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 117


"Dawne Dni przeminęły, świtają nowe dni"

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 07 Listopada 2009, 19:30:03 »
No ja bym nie powiedział że są tacy słabsi.
Feniksy, widuje się w grupach 3-5 osobników (w późniejszej fazie więcej), a rycerzy śmierci 5-9.
A tak poza tym to wyglądem wymiatają. Możesz się w nich tak zagapić że nie zauważysz jak połowę wojsk Ci zabiją, he, he...


IP: Zapisane

"Idę swoją własną drogą, możliwe jednak, że wasza droga przez jakiś czas będzie równoległa do mojej. Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 08 Listopada 2009, 07:19:20 »
Czy ja powiedziałem, że są słabi? Napisałem, że są GORSI od feniksów pod względem stat oczywiście, ale te ich umiejętności są zaj****te


IP: Zapisane
Zabójca smoków

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 117


"Dawne Dni przeminęły, świtają nowe dni"

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 08 Listopada 2009, 11:32:17 »
Słabsi to synonim od Gorsi  ^_^


IP: Zapisane

"Idę swoją własną drogą, możliwe jednak, że wasza droga przez jakiś czas będzie równoległa do mojej. Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 08 Listopada 2009, 11:39:46 »
Jak tam chcesz, w każdym razie i ci i ci są mocni 8)


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 08 Listopada 2009, 17:48:11 »
Pamiętam jak pierwszy raz przywołałem feniksa - ^_^ myślę sobie: ,, e pewnie jakieś gówno z 150 hp :/" a potem patrzę  :o zamurowało mnie - 840 obecnie uważam je za najlepsze w grze. A co do rycerzy śmierci - nawet nie wiedziałem że mają taką umiejętność żo mogą zabić połowę oddziału.


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 08 Listopada 2009, 19:38:12 »
heh Pablossd fenki przywołane różnią się od tych neutralnych są o wiele silniejsze ,zwykłe fenki mają o wiele bardziej zaniżone statystyki od tych.


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Zabójca smoków

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 117


"Dawne Dni przeminęły, świtają nowe dni"

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 08 Listopada 2009, 19:40:08 »
Pablossdzie kochany, przywołane feniksy mają inne statystyki niż normalne. Mogą być nawet słabsze. W każdym razie, zależy to od poziomu magii przyzwania (prawdopodobnie bo nie jestem pewien) i siły czarów  :papa:

Sorry, wysłałem w tym samym czasie. W każdym razie potwierdzam słowa Cepka.


« Ostatnia zmiana: 08 Listopada 2009, 19:42:11 wysłane przez Zabójca smoków » IP: Zapisane

"Idę swoją własną drogą, możliwe jednak, że wasza droga przez jakiś czas będzie równoległa do mojej. Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 09 Listopada 2009, 19:14:20 »
Cóż przywołane Feniksy różnią się od tych neutralnych takim szczególikami jak:
-Magicznie przyzywane mają więcej Hp od tych na mapie przygody tak samo Atak, defens, inicjatywa i inne.
-Większość statów jest zależna od Siły Czarów bohatera(dodatkowo gdy mamy Szatę Sar-Issisusa +6 do Siły czarów) to wtedy Feniksy są nie do zdarcie bo mają min. 1000hp.
_Efektem ubocznym jest posiadanie też dużej wiedzy gdyż przywołanie takiego 1 Feniksa równa się kosztowi many w wys. ok 20.


IP: Zapisane
Buber

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 43


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 09 Listopada 2009, 19:24:43 »
Racja, ale i tak są świetne. Co do tematu rozmowy, to podobają mi się mantikory, chociaż mogły by mieć inne futro. Spoko są też Mroczni rycerze czy jakoś tak, ale ich koń ma beznadziejne nogi.


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry