Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Drukuj
Wielki problem z demkiem (Czytany 2308 razy)
Seth



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 0

Zobacz profil
« : 08 Maja 2006, 20:00:34 »
Przedewszystkim cześć wszystkim. Mam problem z demem. Ściągnąłem sobie z serwisu program DAP i zaczęłem ściągać demo Heroes V. Ściągało się kilka godzin i ściągnęło się 59%. Potem wyłączyłęm kompa. Gdy go włączyłem po godzinie uruchomiłem DAP'a ale nie chce dalej ściągnąć dema. Wyskakuje mi napis, że żądany plik nie istnieje. Czy to wina tego, ze wyłączyłem kompa? Przecież chyba powinno dać się ściągać dalej. /unsure/  Proszę o pomoc bo strasznie chcę zagrać i zobaczyć nowych Herosów. /unsure/  Z góry dzięki


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 08 Maja 2006, 23:33:21 »
Mam ten sam problem <_<. Być może usuneli z serwera plik z demem. A szkoda bo bym sobie pograł.


IP: Zapisane
Dyletant

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 39

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 08 Maja 2006, 23:49:01 »
Ja ściągnąłem z torrenta. Długo ale pewne. Czy radeon 9550 starczy na heroesa 5? Bo mi się coś gryzie  :/ Mam radeon 9100


« Ostatnia zmiana: 08 Maja 2006, 23:49:35 wysłane przez Dyletant » IP: Zapisane
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 09 Maja 2006, 14:37:20 »
Mi na Radeon 9800 przycina trochę.Ale starczyć starczy.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry