Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 ... 14    Do dołu Drukuj
Wnioski o rangę przyjaciela (Czytany 61805 razy)
Szałas

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 525


Cień tego co było i mrok tego co będzie

Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : 27 Września 2008, 06:52:20 »
Wszystko dopiero w październiku... wtedy przyjaciele (czyli również i ja) przeprowadzimy głosowanie... takie głosowania co miesiąc... mogą załapać się zarówno wszyscy jak i nikt. Przyjaciel to ekskluzyw jest i nie może być rozdawany po omacku. :/


IP: Zapisane
smith

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 404


Natural Born Killer

Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : 27 Września 2008, 12:06:31 »
Hmm... Myślę, że przyznawanie rangi przyjaciela co miesiąc będzie błędem, ponieważ zabraknie na userów do tych rang :D A tak poważnie, to uważam, że z przyznawaniem tego wyróżnienia należy się wstrzymać i nie przyznawać jaj miesięcznie.


IP: Zapisane



:* dla żony Klusi :) żeby się jej nie nudziło kiedy mnie nie ma :)
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : 27 Września 2008, 12:17:32 »
Kolega po fachu ma rację, rangę "Friend" nie opłaca się rozdawać co miesiąc tylko dawać tym osobą które na nią zasługują, ja przynajmniej widzę 2 osoby którym można nadać tą rangę.

PS:Do friendów jak byście potrzebowali pomocy z robieniem ankiety do nadawania rangi to służę pomocą, tylko proszę mnie dać info na PW.


IP: Zapisane
Johny_Szalony

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 524


ADHD

Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : 01 Października 2008, 17:33:04 »
Październik. Typuję Zehira15 na rangę przyjaciela. Zastanawiam się jeszcze nad 2 osobami, ale najpierw chce poznać typy pozostałych przyjaciół :P


IP: Zapisane
Wróciłem właśnie z tej acid cave (…) Ogólnie legowisko trolli i zbiegów z zakładu gnieźnieńskiego. Polecam omijać. - Luk
Przy sprawdzaniu niektórych artów dostałbym krwotoku – Dabu
wyzywają i każą se lody robić...  polecam iść do sklepu po Algidę..   - Laxx
-Dabu: Darciuchy. xP Phi, gardzę metalem. x)
-Luk **A zjadł Ci ktoś kiedyś kota?**
Nikt nie powiedział, że jesteśmy kompetentni;p- Martin
Szałas

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 525


Cień tego co było i mrok tego co będzie

Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : 01 Października 2008, 17:43:24 »
Zgadzam się z Johnym co do Zehira15... nie typuje nikogo innego... może zmienie zdanie ale na razie nie... Zehir zachowuje się kulturalnie no i chciał ratować LoA... ^_^


IP: Zapisane
Neramir

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 315


forgotten old magic

Zobacz profil
« Odpowiedz #65 : 01 Października 2008, 17:53:47 »
Widzę Wiec Przyjaciół  ;)Ja narazie muszę się wybić znad kolegów, nie wytypuję żadnej osoby, która byłaby naprawdę kandydatem na Przyjaciela.


IP: Zapisane
Kolcz
Jedi Master

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 499


Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : 01 Października 2008, 18:24:01 »
JA również jeśli mam prawo coś powiedzieć uważam że Zehirowi należy się ta ranga.... po za tym nie wiem dlaczego nic nie mówicie o kluseczce....


IP: Zapisane
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : 01 Października 2008, 18:36:35 »
Moim zdaniem wszyscy MGowie powinni dostać "Przyjaciół". Choćby za prowadzenie LoA. x]

@Down

Tego na dole też popieram, jakby coś. ^^


« Ostatnia zmiana: 01 Października 2008, 18:52:46 wysłane przez Saph » IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #68 : 01 Października 2008, 18:41:50 »
No to ja poprę Kluseczkę i Kolcza za to, że zawsze i wszędzie starają się pomagać i nie obrażają nikogo.
A i serdecznie dziękuję za poparcie  :zawstydzony:


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #69 : 01 Października 2008, 19:01:48 »
Ja popieram też Zehira15 żeby został przyjacielem. 8)


IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
Neramir

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 315


forgotten old magic

Zobacz profil
« Odpowiedz #70 : 01 Października 2008, 19:15:03 »
Cytuj
po za tym nie wiem dlaczego nic nie mówicie o kluseczce....
O widzisz :o Jak mogłem pominąć kluseczkę! <wybacz> Aczkolwiek Przyjaciel jest... dosyć skromną rangą na Jej osobę  :P
Cytuj
Moim zdaniem wszyscy MGowie powinni dostać "Przyjaciół". Choćby za prowadzenie LoA. x]
Całkowicie się z Tobą zgadzam, moja droga  ^_^ Uważam, że wszyscy Oni powinni otrzymać tę rangę jaknajbardziej, choć tyle mogą dostać za swą długą działalność ;)



IP: Zapisane
smith

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 404


Natural Born Killer

Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : 01 Października 2008, 19:19:53 »
Zgadzam się z tym aby wszyscy byli MG dostali przyjaciela. Co do Zehira... Hm... Tu bym się powstrzymał. Jeśli będzie na tyle wytrzymały niech trochę poczeka.  ;)


IP: Zapisane



:* dla żony Klusi :) żeby się jej nie nudziło kiedy mnie nie ma :)
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #72 : 01 Października 2008, 19:21:09 »
Zehir- ja bym trochę poczekał, trochę jest tu za krótko, zaś... nagle mnie oświeciło- można by GM dać Vipa, albo zasłużonego, skoro przyjaciel to za mało. Ale i tak popieram ich jako posiadaczy Rogatego Nadzorcy.


IP: Zapisane
Johny_Szalony

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 524


ADHD

Zobacz profil
« Odpowiedz #73 : 01 Października 2008, 22:33:38 »
można by GM dać Vipa, albo zasłużonego
Można by.. ale nie mam takiej mocy :rolleyes:

nie wiem dlaczego nic nie mówicie o kluseczce...
Ponieważ w mojej mańce ustawiło się tak, że na rangę przyjaciela zasługuje ktoś kto pomaga ale w tematach związanych z serią HoMM. Mówię tu oczywiście za siebie i nie wiem czy mam rację, jeśli nie mam, to przekonajcie mnie o tym ;)



IP: Zapisane
Wróciłem właśnie z tej acid cave (…) Ogólnie legowisko trolli i zbiegów z zakładu gnieźnieńskiego. Polecam omijać. - Luk
Przy sprawdzaniu niektórych artów dostałbym krwotoku – Dabu
wyzywają i każą se lody robić...  polecam iść do sklepu po Algidę..   - Laxx
-Dabu: Darciuchy. xP Phi, gardzę metalem. x)
-Luk **A zjadł Ci ktoś kiedyś kota?**
Nikt nie powiedział, że jesteśmy kompetentni;p- Martin
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #74 : 02 Października 2008, 08:49:09 »
można by GM dać Vipa, albo zasłużonego,

Grupa Zasłuzeni jest dla osób, szczegolnie zasłuzonych dla strony ze stazem pracy  rok lub więcej. Absolutnie nie widze argumentów, które by przemawiały za tym, żeby umieścic kogokolwiek z byłych Gm w tej grupie. Vip jest odpowiednikiem redakcji dla osób nie związnych z tą grupą i tworzących z nami strone. Co prawda prowadziliście Loa na naszym forum, jednak jak to się skończyło - leży martwe w archiwum i nawet moc Luka ich nie wskrzesi. Przy okazji kasowania Loa rzuciliście się sobie do gardeł, jak ktoś to okreslił a przy tym oberwało sie i administracji oraz  forum, za całe zło tego świata.
Przypominam także, że prowadząc Loa mieliście swoje range- zrobioną tylko dla was. Ranga ta była przyznawana za prowadzenie Loa, więc sami z niej zrezygnowaliście. Osobiście dla mnie strona >> forum, więc jestem przeciw, jeśli chodzi o rangę Vip a już z pewnościa zasłuzonych. To jest tylko moje zdanie a mamy jescze 2 adminów;)

Pozostaje ranga przyjaciól, która co prawdą zamierzałem dać od ręki, ale zróbmy to według zasad z tego topiku.



« Ostatnia zmiana: 02 Października 2008, 12:10:34 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 ... 14    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry