Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 5 6 7 [8] 9 10 11    Do dołu Drukuj
Przyłącz się (Czytany 54557 razy)
Tosiek

*****

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Wiadomości: 355


Zobacz profil
« Odpowiedz #105 : 02 Czerwca 2008, 15:06:18 »
Nick: Tosiek19
Imię: Klaudiusz
Wiek: 14
Komunikator: GG-3647033. Tlen-klatosiek@o2.pl
Znajomość podstaw HTML: Podstawy znam
Co wniosę do redakcji/czym chciałbyś sie zajać: Chciałbym ponownie zająć się downloadem, tylko tym razem zamierzam na prawdę coś zrobić.
O sobie: Jako, że straciłem redaktora zgłaszam się ponownie. Wakacje już nie długo więc będzie więcej czasu. Tym razem nie zamierzam się obijać tylko na prawdę coś zrobić. Wiele osób pewnie zauważyło, że modów do DH jest pełno, więc będzie co wrzucac do downloadu. Pozdrawiam :)


IP: Zapisane
Ashia
Aenigma

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 372


"sztuko z fantazji i kamienia..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #106 : 02 Czerwca 2008, 15:08:41 »
Nick: Ashia
Imię: Asia (Joanna)
Wiek: rocznikowo 15
GG: 10850019
Znajomość podstaw HTML: Tak, choć dopiero się uczę, ale zawsze jakoś sobie poradzę
Czym chciałabym się zająć: Mogłabym pisać artykuły  lub opiekować się działami (oczywiście mogłabym robić to co mi każecie)
O sobie: W Homm gram dosyć często, zwłaszcza w V i bardzo ciekawi mnie fabuła. Jeśli chodzi o  ortografię i poprawną polszczyznę  to nie mam raczej problemu, podobnie jak z j. angielskim( znam go dość dobrze).Wolny czas mam zwykle po szkole i w weekendy (choć nie zawsze, ale będą wakacje, więc czasu będzie dużo). Dlaczego warto mnie wybrać, chociażby dlatego, że jestem kreatywna, twórcza i wszechstronna, poza tym często miewam ciekawe pomysły i nie ma dla mnie nic niemożliwego.



IP: Zapisane


„I gdzie ty widzieć będziesz,
gdy zamieszkamy w powidoku słońca
malowanym na powietrzu jak na szkle nieważkim,
jak nasze oczy przepełnione blaskiem
nieśmiertelnieją w pędzie
wzwyż, w ponad –

Tworząca,
Koniecznie wolna,
patrz! Dożyj siebie ze światła!”
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #107 : 02 Czerwca 2008, 15:26:59 »
Chciałbym zrezygnować z pracy redaktora na rzecz bycia korektorem. Za dużo na stronie nie robiłem, ale do poprawiania błędów (ort. i int.) się nadaję. A i tak uprawnienia te same (wiem trochę o PHP-fusion - no chyba, że zmodyfikowane), więc jakiś drobny news będę mógł od czasu do czasu napisać.
Nick: Ptakuba
Imię: Jakub
Wiek: 14
Komunikator: gg - 10793951 tlen - ptakuba@o2.pl
Znajomość podstaw HTML: Bardzo ściśle rozumianych podstaw. (pogrubienia linki itp. tabelki bym nie umiał)
Co wniosę do redakcji/czym chciałbyś sie zająć (Nieładnie! Błąd! Potrzebny wam korektor! xD): Znam się na ortografii i interpunkcji (i mam FF2 ;P), dzięki czemu mogę skutecznie eksterminować błędy (merytoryczne też. Znam się na Heroesach troszeczkę). Poza tym mógłbym czasem skrobnąć jakiś drobny news. To nie problem, w końcu stale szpieguję JB i AC ;P
O sobie: Jestem cudowny, niesamowity, piękny, mądry, inteligentny, silny i ogólnie doskonały. A tak serio: znacie mnie, więc po co mam się opisywać?

"Zająć" to poprawna forma tak btw;]/ Martin
No i całe podanie poszło się.... xD /Luk

"Zająć" to poprawna forma,ale JareQ napisałeś "zajać", poprawiłem na czerwono. ;P


« Ostatnia zmiana: 02 Czerwca 2008, 15:55:03 wysłane przez Ptakuba » IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
tld

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #108 : 06 Czerwca 2008, 08:53:38 »
Nick: tld bądź tołdi
Imię: Łukasz
Wiek: 19
Komunikator: gg:4734390, reszte moge wyrobic=D
Znajomość podstaw HTML: Tak
Co wniosę do redakcji/czym chciałbyś sie zajać: Co bym wniósł hmmmmm, napewno świeżość, dużą dawke DOBREGO humoru, punkutalnoś.
Zająć sie mogę wszystkim od pisania przed modowanie do grania po lanie 8-)
O sobie: Punkutalność to moja domena, pisze zwięźle i na temat, jeżeli zajdzie potrzeba moge tłumaczyc artykuły ang->pol ( przez pewien czas robiłem to w BWL)
moje znajmości html-a napewno nie są na poziomie podstawowym, miałem juz styczność z redagowaniem serwisów www oraz posiadałem własny. Czego chciec więcej? jestem przeznaczony do tej roboty.

Regards


IP: Zapisane
pavlos1909

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #109 : 06 Czerwca 2008, 16:09:58 »
Nick:pavlos1909
Imię:Paweł
Wiek:13
Komunikator: Mój num. GG 7436322
Znajomość podstaw HTML: Tak
Co wniosę do redakcji/czym chciałbyś sie zająć:Całe życie gram w Heroes III i od 1,5 roku w Heroes 4 myślę że w tym zakresie jestem specem .Poprawka bo wyżej zrobiłem błędy.
O sobie: Lubie słuchać uwag o sobie .Wiem że nie to trochę dziwne bo ludzie zazwyczaj przestawiają sie lepszymi niż są naprawdę. Ja jestem raczej otwarty i lubię rzucacie na trudności nie jestem leniwy .Mam duużo wolnego czasu .Lubie wtedy pisać na forach i sie kłócić , bo nie dam sobie czegoś wmawiać jak wiem ze jest inaczej albo gram w Heroes choć lubię tez gry typu rpg i mmorpg słucham tez bardzo słuchać muzyki typu hip hop i rap .Nie siedzę tez cały dzień w domu przy komputerze , choć w zimę zdarza mi się to .Jestem też dowcipny .Piszę zwięźle (tak przynajmniej myślę ...) .Nie pisze jak wyglądam bo to zbędne .


Pozdrawiam cała ekipę Tawerny i fanów HoMM !!!!!


IP: Zapisane
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #110 : 08 Czerwca 2008, 21:59:23 »
Nick:Arantir Nekromanta
imię:Arek
Wiek:15
Komunikator: Mój num.GG 10468876
Znajomość podstaw HTML: Tak
Co wniosę do redakcji/czym chciałbym się zająć:Chętnie służę pomocą wszystkim co sobie nie mogą poradzić z misjami związanymi z Herosa 5 i dodatków.
O sobie:Jestem cierpliwy,uwielbiam grać w Heroes 3 i 5.Ale najbardziej lubię gry gatunkowo strzelanki, rpg i mmorpg. Muzyka to techno.Teraz razem z kumplem ściągamy i przerabiamy piosenki.Na swoim koncie mamy już 5 płyt.Cały czas siedzie przy kompie w weekend.Staram sie pisać poprawnie.Często się śmieje z byle czego ;D

Pozdrawiam Adminów Redaktorów i Mordedatorów!!! 


IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
hathostet
Retired

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 376


..:: Elitarny redaktor ::..

Zobacz profil
« Odpowiedz #111 : 11 Czerwca 2008, 10:08:42 »
Nick: Hathostet

Imię: Monika

Wiek: 18

Komunikator: GG: 13398926

Znajomość podstaw HTML: Brak, ale sądzę, że nie będzie mi to potrzebne.

Co wniosę do redakcji/czym chciałabyś sie zająć: Ubiegam się o stanowisko "Korektora", dlatego też wcześniej wspomniałam, że znajomość HTML-u nie będzie mi potrzebna. Ponad to mogłabym od czasu do czasu napisać jakiś artykuł, to nie jest dla mnie żaden problem.

O sobie: Jestem bardzo wyczulona na błędy ortograficzne, dostrzegam je w mgnieniu oka. To umiejętność, którą zdobyłam podczas sparawdzania prac mojego młodszego brata. Ponad to znam bardzo dobrze język angielski, także z tłumaczeniem nie byłoby problemu. O sadze "Heroes of Might and Magic" wiem na tyle dużo, aby ubiegać się o to stanowisko. Jestem również kreatywna, mam bujną wyobraźnię i masę wolnego czasu.
Dyspozycyjność i sumienność to moja domena.


« Ostatnia zmiana: 11 Czerwca 2008, 18:02:42 wysłane przez hathostet » IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #112 : 15 Czerwca 2008, 18:17:58 »
Nick: Laxx
Imię: Katarzyna
Wiek: hm no w grudniu 18  ;)
Komunikator: dark_angel177@o2.pl
Znajomość HTML: hm to się okaże w "praniu" ale zdecydowanie równa zero...
Co wniosę do redakcji/czym chciałbyś sie zajać: cóż; świat hoom znam db ale Antargarich bdb. Jeżeli chodzi o ortografię to w szkole mam 5 z dyktand  ^_^...natychmiastowo dostrzegam "byki". Znam dobrze składnie w języku polskim, styl itp...
Jeżeli chodzi o wolny czas to powiem tak: idą wakacje a poza tym w weekend zawsze tu bywam  :)

O sobie: hm trudno się ocenić ale gram nałogowo w herków, mam poczucie humoru  :rolleyes: (chyba ;D), poza tym jestem cierpliwa ale jak trzeba to potrafię się wkurzyć...Chciałabym zostać korektorką  ^_^


IP: Zapisane
naymar
Master of Puppets

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #113 : 15 Czerwca 2008, 18:19:39 »
Nick: Naymar
Imię: Michał
Wiek: 16
Komunikator: GG 4211395, Tlen naymar
Znajomość podstaw HTML: HTML i CSS biegle, podstawy JavaScript
Co wniosę do redakcji/czym chciałbyś sie zajać: Wniósłbym przede wszystkim siebie, a jeśli już tam będę mógłbym się zająć niemal wszystkim, do czego by mnie przydzielono. Niemal na pamięć znam wszelkie tajniki HoMM III oraz IV, wiele czasu spędziłem przy każdej części gry, mógłbym pisać artykuły dotyczące niemal każdego aspektu. Posługuję się poprawną polszczyzną, mógłbym zająć się korektą lub moderowaniem forum. Potrafię obsługiwać też CMS Extreme Fusion, na którym to opiera się ten portal.
O sobie: Wszystko robię w przydzielonym czasie, a jeśli już coś robię, dążę do tego, aby było to zrobione perfekcyjnie (no... ewentualnie bardzo dobrze :) ). Jestem od urodzenia nałogowym graczem, a serie MM i HoMM to dla mnie jak ekstaza. Na co dzień jestem zarośniętym, długowłosym czarnym brudasem :D, słucham metalu, interesuje się muzyką, grami, fantastyką i informatyką. Choć i tak najwięcej gram na komputerze. A czasu mam pod dostatkiem :D



IP: Zapisane
"Pisz, pisz - ty lepiej piszesz"

Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #114 : 15 Czerwca 2008, 18:49:17 »
Rekrutacji na korektorów juz nie prowadzimy laxx ;]


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #115 : 15 Czerwca 2008, 18:56:16 »
a jakie miejsca ewentualnie wolne??


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #116 : 15 Czerwca 2008, 19:20:55 »
Oczywiście szeroko rozumiana redakcja, ale znajomośc html praktycznie obowiazkowa.


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #117 : 15 Czerwca 2008, 19:23:03 »
Rozumiem Martin(ko)  ^_^ (jak to pięknie brzmi!!) cóż szkoda; ale jakby było coś wolnego to byłabym chętna. pozdrawiam.


IP: Zapisane
hathostet
Retired

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 376


..:: Elitarny redaktor ::..

Zobacz profil
« Odpowiedz #118 : 15 Czerwca 2008, 20:10:29 »
Kolejny nabór do redakcji?
Nie żebym była zainteresowana ;)
Pytam z ciekawości, bo przecież niedawno skończył się jeden.


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #119 : 15 Czerwca 2008, 20:16:33 »
Drzwi redakcji zawsze stoją otworem dla uzdolnionych i kreatywnych ludzi ;) Wystarczy się wykazać.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 7 [8] 9 10 11    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.086 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry