Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Problem z uruchomieniem Heroes V przez GameRangera (Czytany 1467 razy)
Engry

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« : 10 Września 2020, 18:40:06 »
Jak w temacie. Klikam sobie normalnie "Host Game", tworzę room, dołącza drugi gracz. Następnie klikam "Start" i teraz tak:
1) albo gra w ogóle się nie odpala,
2) albo się opala, ale od razu wywala do pulpitu,
3) albo jakimś cudem gra odpala się na komputerze hosta, ale nie na komputerze drugiego gracza.
Do tego za każdym razem na czacie roomu wyskakują komunikaty "Host Aborted Game" i "Host closed room"
Wie ktoś w czym tkwi problem i jak go naprawić? Ewentualnie czy jest jakiś inny sprawdzony sposób na zagranie w multi Heroes V (poza Hamachi, bo tego kompletnie nie ogarniam)? Dodam jeszcze, choć nie wiem czy to istotne, że za równo ja jak i drugi gracz mamy grę zakupioną w sklepie Ubisoft (Uplay) i tą samą wersję gry (1.60). Wspomnę też, że przy odpalaniu Heroes III przez GameRangera nie mam takich cyrków i wszystko działa jak powinno.


« Ostatnia zmiana: 10 Września 2020, 20:29:02 wysłane przez Engry » IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry