Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: czy działa wam himachi?  (Głosowanie skończone: 18 Grudnia 2009, 08:23:17)
działa - 5 (62.5%)
jakoś działa - 1 (12.5%)
tak średnio - 0 (0%)
kiepsko działa - 0 (0%)
nie działa - 2 (25%)
Głosów w sumie: 8

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 23    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
LAN i UBI.COM - porady,konfiguracja, problemy (Czytany 148956 razy)
Neelith

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 18 Czerwca 2007, 23:13:45 »
Mam podobny problem, zaktualizowałem wersję gry do 1.5, jak włączam opcje sprawdzania aktualizacji to pojawia się komunikat, że nie ma dostępnych nowych aktualizacji, ale i tak jeśli chcę wybrać tryb gry multiplayer to po wpisaniu loginu i hasła wywala mnie z powrotem do okna wyboru trybu:/ Ma ktoś na to jakąś radę?

Edit:
właśnie sprawdziłem w katalogu z grą, że wersja pliku exe jest nadal 1.2. szału można dostać. Może ktoś poradzić jak to cholerstwo odpowiednio zaktualizować, żeby wszystko działało jak należy?


« Ostatnia zmiana: 18 Czerwca 2007, 23:19:50 wysłane przez Neelith » IP: Zapisane
Joker

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 337


Lege Artis

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #46 : 18 Czerwca 2007, 23:51:41 »
Pewnie tu chodzi ZNÓW o wersję empikową...
Czy te patche które instalowałeś są standardowe?
Bo jeśli tak to wejdz na strone główną do działu download i pobierz patche w wersji empikowej!


IP: Zapisane
Neelith

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 19 Czerwca 2007, 10:22:18 »
Problem już rozwiązany, faktycznie chodziło o problemy z wersją empikową. :/ Dziwi mnie tylko, że skoro patche od wersji standardowej nie działają to da się je zainstalować.
dzięki za pomoc


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #48 : 19 Czerwca 2007, 11:37:11 »
CD Projekt nie potrzebnie narobiło zamieszania z tą wersją empikową a później silver edition... Więcej z tym problemów niż pożytku. :/


IP: Zapisane
niedzio

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 26 Czerwca 2007, 19:17:31 »
Kiedy pojawiaja sie statystyki w grze online? Slyszalem ze niektorzy graja juz bardzo dlugo i nie maja profilu, ani statystyk. Od czego to zalezy?


IP: Zapisane
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #50 : 07 Lipca 2007, 18:54:48 »
Siemka

Ludzie gdzie na ubi.com jest ranking i można sobie sprawdzić miejsce które sie ma w rankingu ?


IP: Zapisane
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #51 : 10 Lipca 2007, 00:47:50 »
Gdzie na stronie ubi.com jest ranking graczy w ogóle gdzie on jest może nie na tej stronie a gdzieś indziej no ja nie mogę znaleźć owego.


IP: Zapisane
fst

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 24 Sierpnia 2007, 13:12:36 »
Witam. Posiadam Herosów wraz z dodatkiem (bez żadnych patchów) , i jak dotad nie napotkałem zadnych problemów . Jednak ostatnio brat kupił sobie drugiego laptopa i chcielismy zagrać sobie na LANie . Jezeli chodzi o sprawe sieci wszystko jest poprawnie skonfigurowane . Jednakże gdy odpalamy Herosów , na kompie na którym gra Host wszystko smiga i huczy , ale na drugim scina i strasznie wolno działa , poprostu tragedia , oczekiwanie na wejscie do zamku z sekundy przekształca sie w 10 sekund a walki trwaja kupeee czasu. Problemem także nie jest sprzęt , zarówno brata laptop jak i mój komp to pożądne maszyny  . Macie jakies pomysły ?


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #53 : 24 Sierpnia 2007, 14:06:43 »
Na obu kompach macie takie same wersje gry ? (tak nawiasem mówiąc polecam także zainstalować najnowsze patche). Może macie faktycznie coś z siecią nie tak skonfigurowane i dane są dlatego tak wolno przesyłane..


IP: Zapisane
Revan

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 26 Sierpnia 2007, 19:48:09 »
mam problem nie moge grac na ubi com patchowalem do 1.3 loguje sie dobre haslo i login [potem ok i wywala mnie do ekranu wielu graczy pomocy


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : 26 Sierpnia 2007, 19:51:13 »
Masz za stary patch. Zainstaluj sobie 1,4 -> 1,41 -> 1,5.


IP: Zapisane
benny144

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 48


Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : 26 Sierpnia 2007, 22:12:26 »
Najlepiej dać na aktualizacje i wtedy będziesz miał najnowszy pacz 2.1 i nie ma wtedy problemu.


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
Joker

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 337


Lege Artis

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #57 : 26 Sierpnia 2007, 22:16:20 »
Cytuj
Najlepiej dać na aktualizacje i wtedy będziesz miał najnowszy pacz 2.1 i nie ma wtedy problemu.
[snapback]11540[/snapback]

Patch 2.1 jest do kuźni przeznaczenia.


IP: Zapisane
benny144

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 48


Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : 26 Sierpnia 2007, 22:24:42 »
No w sumie racja  /lol/  , a mówimy o zwykłym heroes 5 ?


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : 27 Sierpnia 2007, 12:24:10 »
Chyba tak, z opisu nie wygląda, żeby posiadał Heroesa z dodatkiem. Poza tym patch 1,5 spokojnie wystarcza.


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 23    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry