Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 26    Do dołu Drukuj
Kryształowa Wieża (Czytany 74009 razy)
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 04 Maja 2008, 19:27:02 »
-Haaaloo! Jest tu kto?? Interesuje mnie kurs czarnej magii....! - wołał Demon.
Był zniecierpliwiony gdyż wczoraj krsy się nie odbywały.  :niepewny:


IP: Zapisane
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 04 Maja 2008, 19:29:52 »
MG MODE- prowadzenie Axetha
Zza biurka w recepcji wyjrzała podstarzała czarodziejka.
-Nie drzyj się tak! To nie przedszkole! Profesor Kelteel jest w ciąży i nie może prowadzić zajęć z czarnej magii więc mam zastępstwo. Zainteresowany?


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : 04 Maja 2008, 19:31:07 »
Saeros wszedł do Wieży, starając się nie zwracać uwagi na demona i wchodząc na górę zaczął szukać kogoś, kto mógłby mu pomóc.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 04 Maja 2008, 19:33:03 »
- Tak...naturalnie. A, mam pytanie... - wyjął kryształ z kieszeni, położył go na stoliczku - Czy ...p.pp..  - (zwroty grzecznościowe u demona?) - ...pani powiedzieć CO TO jest?? - (uśmiech)


IP: Zapisane
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 04 Maja 2008, 19:36:10 »
MG MODE- prowadzenie Saerosa i Axetha
S.
Jego pierwszą ofiarą stał się podstarzały mag w okularkach. Wziął od niego bransoletę, poprawił pingle na nosie i powiedział:
-Hmmm... srebro i topazy, bardzo cenna rzecz... żeby sprawdzić czy ma jakieś magiczne właściwości, musiałbym użyc komponentów z mojego laboratorium. To parę pięter stąd... hm?
A.
-Na jubilera ci wyglądam?- odpysknęła babka.-Nie marnuj mojego czasu. Jak chcesz, to idź do profesora Aermane, jego interesują takie rzeczy.


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : 04 Maja 2008, 19:38:19 »
-To nie jest moje, więc wolałbym raczej żeby nie było rozbierane na części ani traktowane jakimiś dziwnymi substancjami... A tak na oko? Na co to wygląda? Leżą na tym jakieś zaklęcia albo coś w tym stylu?


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 04 Maja 2008, 19:47:12 »
MG MODE- prowadzenie Saerosa
-Nie twoje... czyżbyś to ukradł, młodzieńcze?- mag zmierzył elfa surowym spojrzeń. Po chwili jednak uśmiechnął się.-Żartowałem. Miałem na myśli, że mam tam skanery auralne, matryczne, co tylko można sobie wymarzyć...- pochylił sie konfidencjonalnie ku Saerosowi.-Zbieram je... ;D
-Nie sądzę, aby skanowanie mogło wyrządzić temu krzywdę. W zasadzie to nic co mam w laboratorium nie jest groźne... oprócz mnie, oczywiście.


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 04 Maja 2008, 19:49:06 »
-wwwrr... to znaczy Droga Pani....najpierw skorzystam z kursu, jesli mozna....


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #23 : 04 Maja 2008, 19:50:34 »
-Takie skanowanie by coś kosztowało? Mam bardzo niewiele złota. A ważne jest dla mnie, bym wiedział co to właściwie jest.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 04 Maja 2008, 20:01:10 »
MG MODE- prowadzenie Axetha i Saerosa
A.
-Skorzystać to ty możesz z toalety... trzecie drzwi na prawo. Zaczyna się dopiero o osiemnastej.
S.
-Nie kosztuje nic! To moje hobby.- uśmiechnął się ciepło mag.- Z radością ci pomogę, młodzieńcze. Proszę za mną.
Czarodziej zaprowadził Saerosa przed drzwi opatrzone tabliczką "Giller Aermane, doktor habilitowany magii energii". Weszli do środka. Było tam mnóstwo przedziwnych maszyn, których samego istnienia elf nie mógł sobie wyobrazić. Giller włożył do jednego z nich bransoletę. Po chwili wrócił z nienaruszonym obiektem badań i długim wydrukiem.
-Usiądź, usiądź...- mag podsunął Saerosowi fotel.-Napijesz się czegoś? Mam sok, wina, inne trunki...


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #25 : 04 Maja 2008, 20:05:01 »
-Wolałbym jednak sok - rzekł elf, mimo że jego wzrok uciekał ku butelce z winem - I jak?


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 04 Maja 2008, 20:11:28 »
Axeth poszedł na poszukiwania psorka od klejnotów ;D ;D


IP: Zapisane
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 04 Maja 2008, 20:22:21 »
MG MODE- prowadzenie Saerosa
Giller nalał mu soku pomarańczowego, sam zaś łyknął troche oliwy prosto z gwinta.
-Ta nietwoja własność, młodzieńcze, to jedna z popularnych za czasów mojej młodości magiczna broń personalna. Takie coś dopasowywało się do algorytmu magicznego właściciela, przez co wyłącznie on mógł tego używać.
Uniósł kartkę, na której widoczne były dwie poruszające się postacie. Jedna była czerwona, druga niebieska. Czerwona zakładała bransoletę, która też czerwieniała. Potem niebieska zakładała już czerwoną obręcz i wzruszała ramionami, demonstrując niemożność korzystania z niej.
-O dziwo, ta jeszcze nie jest zarejestrowana. Więc równie dobrze można ją dopasować do kogokolwiek.
Ta konkretna broń podpada pod klasyfikację tearth czyli broni ukierunkowujacych naturalną energię, niekoniecznie manę. Wykryłem kilka ciekawych właściwości...

Na obrazku czerwona postać unosiła rękę, i wypuszczała z bransolety błyskawicę na niebieskiego ludzika. Następnie dotykała go, a on padał, porażony wyładowaniem. Ostatnią właściwością, jaką pokazał Giller było wypuszczanie światełka.
-Oczywiście, moc tearth zależy od mocy jej właściciela, więc jeśli zamierzasz jej używać, nie spodziewaj sie, że zdziała cuda. Wszystko zrozumiałeś? Zawsze mogę powtórzyć lub coś bardziej wytłumaczyć.
MG MODE- prowadzenie Axetha
Po paru minutach dotarł do gabinetu. Wszedł do środka bez pukania, jak to demon. Zobaczył tam ostatnią osobę, jaką spodziewał sie ujrzeć... elfa, z którym toczył walkę w karczmie. Siedział przy soczku ze starym magiem, który musiał być profesorem Aermane.


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 04 Maja 2008, 20:26:09 »
-EeEEEE? HĘ??? ja tylko z jednym, maleńkim pytaniem... - jebnął wścielke  krzyształem o biurko - co to jest??? :huh: błagam o odpowiedź!!!


IP: Zapisane
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 04 Maja 2008, 20:35:06 »
MG MODE- prowadzenie Axetha
Niestety, delikatny kamień rozpadł sie na kawałeczki. Mag popatrzył karcąco na demona.
-Z obiektami badań należy obchodzic sie delikatnie!- wygłosił. Pochylił się z lupą i po chwili podał Axethowi srebrny pierścień leżący pomiędzy odłamkami.
-Hmm... wygląda mi to na potężny przedmiot magiczny. Lepiej sie nim zaopiekuj. Ach... napijesz się czegoś?- Giller wyczarował trzeci fotel i uśmiechnął sie zachęcająco.
____________________________________________________________________
Otrzymujesz pierścień mnożący o 40% skuteczność twoich zaklęć.


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 26    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry