Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 22 23 24 [25]    Do dołu Drukuj
Zachodni las (Czytany 72317 razy)
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #360 : 17 Września 2008, 20:29:11 »
MG MODE- Prowadzenie Servina
- Coś ty powiedział, do miasta? Nie masz szans tyle jest tych demonów że nawet mysz się nie przeciśnie. A jeżeli chodzi o mnie niedaleko miasta demony mają skrytkę gdzie przechowują swoje łupy, tam też jest mój kolega.- Rzekł Ernest wymachując mieczem dla treningu.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #361 : 17 Września 2008, 20:39:02 »
Servin

- W takim razie wybiorę się tam później- rzekł Servin lekko zadziwiony- prowadź, pójdę z tobą.
Wziął miecz do ręki, po czym oparł go na ramieniu.

(przygotuj się, drugi zawodnik wchodzi ;))


Davarion

Davarion kroczył tym przedziwnym dla niego miejscem, nie był przystosowany do takich klimatów, wolał lekki wietrzyk i średnią temperaturę. Rzucił zaklęcie światła by rozjaśnic swą drogę, po czym ruszył dalej.
-Cholera, kiedy wreszcie...
Ujrzał Atrię okupowaną przez demony. Lekko się przeraził, zawrócił w las:
-Vasspi, dobrze ci tam?- rzekł do pająka, nie spodziewał się odpowiedzi, jednak i tak lubiał zagadywac do tego małego pajęczaka.
Odpowiedziało mu drobne poruszenie się w małej sakiewce.
Kroczył tak przez jakiś czas, po czym zauważył dwóch wojów gadajaych ze sobą:
-Hej!- krzyknął do tego w czerwonym- możesz mi wytłumaczyc co się tu do jasnej cholery dzieje?


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #362 : 17 Września 2008, 20:55:28 »
MG MODE- Prowadzenie Servina i Davariona
- Dobra choć za mną tylko ani mru mru. Musimy ich zaskoczyć.- Rzekł Ernesta i po cichu zaczął kroczyć ku miastu. Nagle do uszu obu wpadł dźwięk proszącego o pomoc elfa, obaj z Servinem odwrócili się, pierwszy z nich odezwał się Ernest przy okazji wyjmując kuszę - A może byś się *** przedstawił? Jeżeli jesteś tym który wpakował mnie do kicia to masz nielada kłopoty chłoptasiu


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #363 : 17 Września 2008, 21:19:54 »
Servin

Servin odwrócił się w stronę przybysza zdziwiony, gośc niczym niedzielny turysta wędruje sobie nocą po lesie. Stanął więc na uboczu zaciekawiony przebiegiem wydarzeń.



Davarion

Zniesmaczony przekleństwami tego- o ile ma dobry słuch- gbura, pstryknął głośno palcami i lekko sunął na bok:
-Idiota- szepnął.
-Czy ja wyglądam na wojskowego, chłoptasiu?- zapytał jadowicie- może jestem przebranym Kha-Beletem, albo wydaje ci się że jestem wściekłym chomikiem bojowym, a to że cię wpakowali to świadczy o tym że tyłek wystawiasz zbyt daleko, zaś do mnie-  właśnie tu przybyłem i zastałem mieszkańców, którzy... raczej herbatką mnie nie przywitają. A nazywam się Ilefarn, druid z lasów na południu- skłamał.
-I zmień ton, bo ci żyłka w dupie pęknie- tym razem powiedział tak, by nieznajomy go ledwo usłyszał.
Na razie zlekceważył drugiego gościa.


« Ostatnia zmiana: 17 Września 2008, 21:22:23 wysłane przez egzeq » IP: Zapisane
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #364 : 18 Września 2008, 16:57:46 »
Laissen była już wściekła. Nie z powodu tego nadętego bubka, jakim był Sorgal. Chociaż... nie, na niego też była. Bardziej irytował ją brak wiedzy, pożerała ciekawość i czuła jakby wpadła do studni bez dna. W dodatku było jej zimno. Weszła do namiotu,  jednak najpierw nie omieszkała go głośno skrytykować, wnętrze wydało się jej przytulne. Jak na prymitywny namiot, oczywiście. Teraz miała trochę czasu dla siebie, w zasadzie całą noc. Elfy nie potrzebują dużo snu, zwłaszcza gdy nałogowo śpią w dzień. O tak, wieczór zapowiadał się dobrze...


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #365 : 18 Września 2008, 20:34:44 »
-Akukaracza, akukaracza! Witam szanownego pana! - nucił Vergil idąc przez las. W karczmie było nudno więc sobie poszedł  :P


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #366 : 19 Września 2008, 15:42:26 »
MG MODE- Prowadzenie Servina i Davariona
- Chodź Servinie skoro pan mądrala jest taki ważny to sam sobie poradzi z armią tych cholernych demonów.- Rzekł Ernest i nie czekając na Servina ruszył ku miastu.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Strony: 1 ... 22 23 24 [25]    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry