Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 48 49 50 [51] 52 53 54 ... 56    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Zbanowani - Odwołania/Przeprosiny (Czytany 355181 razy)
Boberek

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #750 : 15 Listopada 2011, 10:36:50 »
Cześć. Dostałam bana ff i chciałabym prosić o zdjęcie go. Bywam osobą wybuchową, kłótliwą, nieznośną, nieprzyjemną, wprowadzającą w poirytowanie, jednakże mam nadzieję, że uda mi się nad sobą panować. Przepraszam wszystkich tych, których uraziłam. Lubię Tawernę i mam po prostu ochotę od czasu do czasu Was odwiedzić.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
Pozdrawiam, Bober.


IP: Zapisane
Malina88

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #751 : 23 Listopada 2011, 10:38:44 »
hahaha :D proszę o zdjęcia bana ff ;] po pierwsze : wodogłowie nie może być powodem bana ,gdyż jest to choroba :) Shelv ,wstyd mi za Ciebie że wyśmiewasz się z innych i z ich chorób ...naprawdę.Pozatym ban nie słuszny ,nałożony głowie z braku sympatii do mojej osoby:D BAN: OD SHELV  ,ff, nałożony dnia : 22.11.2011 ;] proszę o rozpatrzenie mojej prośby badź nieco mniej surowy i mniej chamski wymiar kary;]bo jak potwierdza się to ,za co bana pewnie dostałam :)pzdr Malina :D


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #752 : 23 Listopada 2011, 18:17:21 »
hahaha :D proszę o zdjęcia bana ff ;] po pierwsze : wodogłowie nie może być powodem bana ,gdyż jest to choroba :) Shelv ,wstyd mi za Ciebie że wyśmiewasz się z innych i z ich chorób ...naprawdę.Pozatym ban nie słuszny ,nałożony głowie z braku sympatii do mojej osoby:D BAN: OD SHELV  ,ff, nałożony dnia : 22.11.2011 ;] proszę o rozpatrzenie mojej prośby badź nieco mniej surowy i mniej chamski wymiar kary;]bo jak potwierdza się to ,za co bana pewnie dostałam :)pzdr Malina :D

Troluj sobie na innych czatach/forach tutaj nie będzie na to miejsca dopóki się tym zajmuję :) Czasem warto się przyznać do błędów Malinka, a nie iść w zakłamaną ściemę. Logów nie mam więc cytatów twoich wiadomości nie przedstawię. A unbana nie będzie ze względu na kłamanie nawet w tym temacie.

Co do reszty, Bober odbanowana, Patkaa już bez bana.


IP: Zapisane
Malina88

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #753 : 24 Listopada 2011, 11:07:16 »
hahaha nie bać śmieszny i kto tu kłamie ? powiem ci co napisałam zapytałam się PAtki co robi na tym syfie ot wielka mi tragedia a największymi trollami jesteście wy :) po co gadać o tym ze wasz czat jest inny od reszty lepszy i ogólnie jak wszystko wam nie pasuje i zaraz foch ,nawet jak się zażartuje:)a ty Shelv lecz swoje kompleksy gdzie indziej nie na mnie :)to czat a nie komisja ortograficzna ani stypa tyle w tym temacie a unbanem sie zapchaj bo mam to gdzies i was również :) Pa malutki haha :D


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #754 : 24 Listopada 2011, 18:21:38 »
hahaha nie bać śmieszny i kto tu kłamie

Ty :)

co robi na tym syfie

I tu kolejny złamany punkt reg.

największymi trollami jesteście wy :)

To nie ulega wątpliwości.

jak wszystko wam nie pasuje i zaraz foch ,nawet jak się zażartuje:)

Łamanie regulaminu baardzo nam nie pasuje.

 
a ty Shelv lecz swoje kompleksy gdzie indziej nie na mnie :)

Sprawdź w słowniku co znaczy słowo "kompleks"!

to czat a nie komisja ortograficzna

To, że dbamy o ortografię to jest największa zaleta, nie wada. Jeśli ci to nie pasuje to znaczy, że nie nadajesz się do nas.

unbanem sie zapchaj bo mam to gdzies i was również

No to po co ciągle piszesz o odbanowanie, sama sobie przeczysz :)

Pa malutki haha :D

Pa mniejsza :)

Ode mnie również koniec jeśli chodzi o ciebie. Żegnam


IP: Zapisane
Karmon

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #755 : 01 Grudnia 2011, 18:49:18 »
Ej Shelv za co ban zakładałem konto a pytałem sie co i jak a kiedyś miałem konto z 2 lata temu :-/. Jeśli coś nie tak zrobiłem to sorki ^_^ to ja nr 32921784 jakby co :rolleyes:

* CzatGG: <Karmon> został(a) ułaskawiony/a i nie ma już bana  |#Shelv


« Ostatnia zmiana: 03 Grudnia 2011, 01:36:51 wysłane przez Shelv » IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #756 : 02 Grudnia 2011, 04:40:22 »
Napisałem co nie tak zrobiłeś. Napisz poprawnie odwołanie i poprawnie napisz post w temacie zmiany nicków.


IP: Zapisane
Neko

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #757 : 15 Stycznia 2012, 21:00:11 »
Witam

Nick: Bursztynek
Numer: 4295188
Powód bana: "Auto ban od skryptu za reklamowanie innych czatow."
Wytłumaczenie: Chciałbym prosić o zdjęcie bana (ff) jakiego samemu sobie nałożyłem. Swoją prośbę motywuje tym, że jako użytkownik nigdy nie sprawiałem problemów. Czekam na pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku. Pozdrawiam, użytkownik Bursztynek.




IP: Zapisane
Latika

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #758 : 12 Lutego 2012, 18:46:19 »
Witam.
Tak, zmądrzałam i chce prosić o un bana, tak dłuuugi ban nawet lwa by przekonał do zjedzenia malin. Myślę ze warto mi dać szanse, dziękuje i pozdrawiam.


IP: Zapisane
Kirin

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


Hmm?

Zobacz profil
« Odpowiedz #759 : 12 Lutego 2012, 19:58:38 »
Wspólną decyzją obsługi postanowiliśmy dać Ci szansę. Miej jednak świadomość, że jeden wybryk, i na czat już nie wrócisz.

* CzatGG: <Latika> został(a) ułaskawiony/a i nie ma już bana :) |#Shelv


IP: Zapisane
Living

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #760 : 13 Lutego 2012, 15:12:16 »
witam, dostalem bana  z powodem 'reklamowanie innych czatów' podczas gdy nawet nie znam innych czatów. Wiem że Shelv przypisuje to gdy nie ma konkretnego powodu do zbanowania, a chce kogos zbanowac.

uwazam ze zostałem niesłusznie zbanowany, wspomniał też coś o multi-koncie, którego też nie mam.

uwazam ze spotkała mnie niesprawiedliwosc, a nie jestem pierwszym którego tak potraktował... może jednak dowodzenie nad czatem oddacie komu innemu ?

żeby to był ban na jeden dzień to spoko, ale daje na 20 lat...

daje linka
http://img705.imageshack.us/img705/2440/wieczno.png

Edit: Dzięki wielkie za ułaskawienie, i sory Shelv, moze sie myle.


« Ostatnia zmiana: 13 Lutego 2012, 17:46:40 wysłane przez Living » IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #761 : 13 Lutego 2012, 19:07:02 »
Sprawa została wyjaśniona, skrypt miał poważną usterkę i za słowo klucz ładował bana ff bez niczego. Jarek usunął usterkę i działa wszystko normalnie.


IP: Zapisane
Xheriel

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #762 : 13 Lutego 2012, 20:07:00 »
Witam.

Chciałem wyrazić swoje zdziwienie i sprzeciw wobec wystawionego mi bana.

W powodzie zostało zamieszczone, że reklamowałem czat(którego nazwy nie podano) jednakże nie dopuściłem się tego czynu.  Tak, jak poprzedni użytkownik tego czatu zostałem oskarżony niesłusznie i proszę o wyjaśnienie sprawy.

Odczekałbym te 20 lat gdyby nie fakt, że niesprawiedliwie mnie zbanowano. Dodaję również link z widokiem na rzeczony powód zbanowania.

http://imageshack.us/photo/my-images/846/beztytuuwj.jpg/

Proszę także o wyjśnienie mi ew. winy przez administratora Shelv'a, który nawet pośrednio nie chciał rozmawiać.

Pozdrawiam ^ ^

Xheriel


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #763 : 13 Lutego 2012, 20:58:50 »
Skoro nie jesteś pewny to po co piszesz odwołanie? :-) przypomnij sobie jak oddzielałeś numerki spacjami żeby nie było cenzora, gdy pewna osoba spytała czy ktoś zna inne czaty. Było to rano. Mnie wtedy na czacie nie było fakt, co nie znaczy że nie wiem co się działo ~ magia :-) jako że znowu kłamiesz podobnie jak ze sprawą Hito i Asiazz, odwołanie odrzucone. Masz ostatnią szansę żeby się przyznać. Jeśli tego nie zrobisz to o skróceniu bana nie ma mowy. Jak będę na kompie to podam nick osoby ktòrej to niby pomagałeś. Co do żenujących oskarżeń przez Livinga - przemilcze.


IP: Zapisane
Xheriel

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #764 : 14 Lutego 2012, 07:32:13 »
Witam ponownie.

Pragnę zauważyć, że po raz kolejny ktoś nie bierze wszystkich faktów pod uwagę i proszę o sprawdzenie "dziurkowanego numeru".

Nr. 36349989 jest moim numerem gadu gadu, który był pokazywany innym użytkownikom w celu nawiązania dokładniejszej i (jak to często bywa) ingerencji innych użytkowników. Administrator czatu (Shelv) sam przez ten numer się ze mną komunikował. Ponad to pragnę podkreślić, że moje rozmowy z użytkownikami Asiazz i Hito nie miały na celu obrazić ani "ogłupić" szanownego Shelva(to nie tylko moje spostrzeżenia). Proszę o mniej egoizmu i więcej obiektywizmu ^ ^. Nic więcej.

Pozdrawiam^^

Xheriel

Wiadomość doklejona: [time]14 Luty 2012, 07:35:57[/time]
P.S.

Shelv. Wiem, że masz wgląd na logowania, magiku, ale nie wiesz raczej jak czytać ze zrozumieniem. Chyba, że specjalnie nie przyjrzałeś się numerowi, który przekazywałem innym użytkownikom w celu, który wcześniej wymieniłem. Miłego dnia i przede wszystkim powrotu do zdrowia(tego jakoś nie miałem okazji Ci przekazać).

Edit: Sprawa wyjaśniona przez Ownera CzatuGG Shelva po naprawie skryptu./Loczek


« Ostatnia zmiana: 16 Lutego 2012, 19:05:07 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Strony: 1 ... 48 49 50 [51] 52 53 54 ... 56    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry