Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Pomysły na FRPG (Czytany 11881 razy)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 25 Stycznia 2011, 18:49:26 »
Jak kilka osób troszkę wie, znam się na historii Ashan (wyk. ją w swoich powieściach), więc mogę pomóc przy tworzeniu fabuły.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 25 Stycznia 2011, 19:04:16 »
Ja popieram, ciekawe co na to Niedziela. Uważam, że byłbyś odp. do eventów, tworzeniu fabuły tym bardziej, że ja chciałbym zająć się rozgrywką i mechaniką gry. Poza tym znasz bardzo dobrze Ashan.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Aleksiej

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 86


Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 25 Stycznia 2011, 20:06:48 »
ja mogę zająć się kontrolą tworzenia postaci a także popracować nad dodatkami do gry (nowe monstra za waszą zgodą itp.) Popieram pomysł by Belegor był MG


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 25 Stycznia 2011, 21:13:46 »
Jednym słowem idziemy na przód, powolnymi krokami, ale na idzie wszystko mniej więcej dobrze. Teraz tylko zostało nam ustalenie, gdzie ma się rozgrywać akcja i jakaś chwytliwa nazwa tegoż miejsca... i sprawy techniczne oraz szczegóły. A i gdybyście dali już jakąś nazwę i miejsce tego w Ashanie, mógłbym się zając opisem miejsca, albo chociaż podsunąć pomysł ^_^


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 25 Stycznia 2011, 22:14:32 »
To zależy od czasów, w którym gra ma się zacząć: Przed początkiem RSS, starożytność, Drugie Zaćmienie, Trzecie Zaćmienie- czy wyd. po Dark Messiah.

Bo równie dobrze możemy zacząć na wyspach Pao, w twierdzy Bezimiennych, Stonehelm, czy na wyspie świątynnej lub w Zakonie Smoczych Rycerzy.

Trzeba wiedzieć w którym momencie chcecie zacząć grę- w którym okresie historii Ashan.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 25 Stycznia 2011, 22:27:49 »
Myślę, że akcja powinna się dziać w czasach około 750RSS(czasy współczesne). A miejsce... no tak czemu, by nie gdzieś na tym półwyspie koło Karthal? A ty Belegor, nie napisałeś swojej myśli na ten temat ;>


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #36 : 25 Stycznia 2011, 22:31:46 »
Widzę, że zeszliście zupełnie z tematu robiąc czat, więc przenoszę w odpowiedniejsze miejsce..


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 25 Stycznia 2011, 22:59:59 »
W sensie, że w jakim? Ja jako mg, odpada- to RPG twórców, moge pomóc przy fabule, ale być Mistrzem Gry na równi z nimi to nie, za duży zaszczyt, zwłaszcza wobec tych, co wcześniej tworzyli tu PBF-y.

Edit: Mi obojętnie, choć łatwiej byłoby zacząć w latach 600-700 RSS.


« Ostatnia zmiana: 26 Stycznia 2011, 00:19:20 wysłane przez Belegor » IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Aleksiej

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 86


Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 26 Stycznia 2011, 10:21:57 »
Myślę o czasach HV wtedy kiedy Kha-Beleth i jego słudzy żyli i tak dalej. Sporo będzie tam pola do popisu oraz sporo ras (a może do tego sporo coś jeszcze dodać  :rolleyes:) To gra ściśle związana z historią Ashan, tak? Może zrobimy tak by gracz mógł dużo w tej historii zmienić. Np. sprzymierzyć się z Kha-Belethem w niszczeniu Ashan lub pomagać Nikolajowi w wojnie z wcześniej wymieniony.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 26 Stycznia 2011, 10:49:40 »
Nie, bo wtedy łatwo z siebie robić nadherosa, a poza tym wywołałoby chaos w grze.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Aleksiej

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 86


Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 26 Stycznia 2011, 11:04:40 »
Właściwie, to będzie można robić zasadniczo niewiele rzeczy skoro nie można wpływać na takie postacie. Pewnie Psychol i Niedziela też się nie zgodzą to ten pomysł nie wypali.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 29 Stycznia 2011, 20:27:14 »
PBF powiadacie ;D

Zabierając głos, krótko i na temat - popieram ptaka. Lepiej żeby godnie się wylegiwało w archiwum :D


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 30 Stycznia 2011, 18:23:16 »
Ekhm... No to tak, trwają zaawansowane prace nad reaktywowaniem LoA, czyli nowe lokacje, questy, nowy system cech itp. I tu kilka próśb/pytań. Czy może mnie i Psycholowi zostać dodana możliwość moderowania działu dotyczącego LoA? Bo chcemy już stopniowo dodawać nowe rzeczy. Takie pytanie jeszcze. Czy dane nam będzie ,,Moc absolutna"? Bo chcemy parę rzeczy ze starej gry usunąć, a nie wiemy czy mamy pozwolenie na tak gwałtowane zmiany.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #43 : 31 Stycznia 2011, 14:29:27 »
Jestem niezmiernie zdegustowany.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 26 Marca 2011, 17:50:55 »
Ekhm... No to tak, trwają zaawansowane prace nad reaktywowaniem LoA.
Trochę czasu minęło, ale żadnych nowych informacji, są jakieś postępy? Czy raczej nie dojdzie do skutku i będziemy bardziej zdegustowani niż Ptakuba?


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Strony: 1 2 [3] 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry