Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 41 42 43 [44] 45 46 47 ... 56    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Zbanowani - Odwołania/Przeprosiny (Czytany 355298 razy)
Wariata

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 25

Zobacz profil
« Odpowiedz #645 : 21 Listopada 2010, 14:40:48 »
Mój nick na czacie: Wariata. Bana dostałam od antyspamu. Chciałabym przeprosić za spamowanie. Był to mój pierwszy i ostatnio tego typu popełniony błąd. Proszę o unbana i jeszcze raz bardzo przepraszam.


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #646 : 21 Listopada 2010, 14:49:34 »
Mój nick na czacie: Wariata. Bana dostałam od antyspamu. Chciałabym przeprosić za spamowanie. Był to mój pierwszy i ostatnio tego typu popełniony błąd. Proszę o unbana i jeszcze raz bardzo przepraszam.

* CzatGG: <Wariata> został(a) ułaskawiony/a i nie ma już bana  |#Shelv

Ulga świąteczna jednak nie obowiązuje. Ban na 90d.


« Ostatnia zmiana: 24 Listopada 2010, 18:54:24 wysłane przez Shelv » IP: Zapisane
mateo308

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #647 : 26 Listopada 2010, 20:09:36 »
to znowu ja już raz dostałem bana i teraz też dostałem ale uważam że nie słusznie no ale cóż co zrobić wiedz chciałbym przeprosić za duże nadużywanie emot, sztuczne przedłużanie aktywności no i chciałbym przeprosić Ravena za to jak on to nazwał za zaniżanie poziomu wiedz  Raven jak przebywasz na forum to przepraszam


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #648 : 26 Listopada 2010, 20:29:54 »
Że tak się wtrącę...
duże nadużywanie emot, sztuczne przedłużanie aktywności

Skoro w regulaminie jest napisane o emotach i o przedłużaniu w ten sposób aktywności to nie rozumiem jak można za to dostać bana niesłusznie...


IP: Zapisane
Wariata

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 25

Zobacz profil
« Odpowiedz #649 : 26 Listopada 2010, 22:13:48 »
Cześć, tu Wariata dostałam bana od Shelva chyba przedwczoraj do 22 lutego przyszłego roku za prowokacje do Ravena i do Grima i za to że ulga świąteczna już nie obowiązuje. Przyznaję się że prowokowałam, ale sama zostałam sprowokowana w perfidny sposób, mianowicie "pewna osoba" ustawiła głupi opis ze mną w roli głównej. Owszem, były to moje słowa jednak wyrwane z kontekstu. Było tak że Deks mnie obraził. Może i nie dosłownie a tylko aluzją, ale zawsze. Więc się wkurzyłam konkretnie i Wyszłam z czata z zamiarem takim żeby wrocic jak jego nie będzie. Taak i kilka minut po wyjściu zobaczyłam ten opis to mi się cisnienie podniosło jak wtedy co kofeine przedawkowałam. Na dodatek nikt nie chciał się przyznać do ustawienia opisu więc prowokowałam wszystkich którzy byli wtedy na czacie i mogli zmienić opis. Każdy by się wkurzył, naprawdę. Teraz przemyślałam sobie to wszystko i chce wrocic na czat, bo to taki swoisty drugi dom... I bardzo tęsknię :( chciałam przeprosić i poprosić o szansę na szybki powrot, bo naprawdę nie mam co robić bez Was.. Wiem że pewnie tej szansy nie dostanę ponieważ jestes bardzo mściwy, bardziej ode mnie ale chciałam to wszystko wyjaśnić i prosić o zlitowanie się nade mną ten ostatni raz. Naprawdę gdyby mnie nie sprowokowano to do tego by nie Doszlo.. Pozdrawiam..


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #650 : 26 Listopada 2010, 22:52:39 »
Cześć, tu Wariata dostałam bana od Shelva chyba przedwczoraj do 22 lutego przyszłego roku za prowokacje do Ravena i do Grima i za to że ulga świąteczna już nie obowiązuje. Przyznaję się że prowokowałam, ale sama zostałam sprowokowana w perfidny sposób, mianowicie "pewna osoba" ustawiła głupi opis ze mną w roli głównej. Owszem, były to moje słowa jednak wyrwane z kontekstu. Było tak że Deks mnie obraził. Może i nie dosłownie a tylko aluzją, ale zawsze. Więc się wkurzyłam konkretnie i Wyszłam z czata z zamiarem takim żeby wrocic jak jego nie będzie. Taak i kilka minut po wyjściu zobaczyłam ten opis to mi się cisnienie podniosło jak wtedy co kofeine przedawkowałam. Na dodatek nikt nie chciał się przyznać do ustawienia opisu więc prowokowałam wszystkich którzy byli wtedy na czacie i mogli zmienić opis. Każdy by się wkurzył, naprawdę. Teraz przemyślałam sobie to wszystko i chce wrocic na czat, bo to taki swoisty drugi dom... I bardzo tęsknię :( chciałam przeprosić i poprosić o szansę na szybki powrot, bo naprawdę nie mam co robić bez Was.. Wiem że pewnie tej szansy nie dostanę ponieważ jestes bardzo mściwy, bardziej ode mnie ale chciałam to wszystko wyjaśnić i prosić o zlitowanie się nade mną ten ostatni raz. Naprawdę gdyby mnie nie sprowokowano to do tego by nie Doszlo.. Pozdrawiam..

Gdyby babcia chodziła na rękach to byłaby skarbonką.
Ban skrócony do 20 grudnia.


IP: Zapisane
mateo308

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #651 : 27 Listopada 2010, 17:35:07 »
Że tak się wtrącę...
duże nadużywanie emot, sztuczne przedłużanie aktywności

Skoro w regulaminie jest napisane o emotach i o przedłużaniu w ten sposób aktywności to nie rozumiem jak można za to dostać bana niesłusznie...
nie wiem Raven znalazł takie przyczyny i specjalnie to zrobił bo rozmawiałem z dziewczyną wiem że specjalnie to zrobił aż w końcu zaczynał wyrzucać mnie z czatu bo to co pisałem do niego mógł ignorować ale wolał mnie wyrzucać bo wiedział że dostanę bana dlatego mnie wyrzucał


IP: Zapisane
OgarnijSie

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #652 : 28 Listopada 2010, 14:12:38 »
mój nick to Smutasek , dostałam bana za : niewywiazanie sie z umowy (napisanie posta na forum).sorry nie wywiązałam się no bo zwyczajnie zapomnialam ;) ... no i proszę o unbana.


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #653 : 28 Listopada 2010, 14:48:01 »
mój nick to Smutasek , dostałam bana za : niewywiazanie sie z umowy (napisanie posta na forum).sorry nie wywiązałam się no bo zwyczajnie zapomnialam ;) ... no i proszę o unbana.

Ciągle czekam na tego posta, którego nie napisałaś. Jeśli się on pojawi zgodnie z zasadami, wtedy zostaniesz odbanowana.


IP: Zapisane
mateo308

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #654 : 28 Listopada 2010, 15:14:02 »
Shelv przeczytałem regulamin i nie ma nic na temat przedłużania aktywności chyba że mi umknęło ?


IP: Zapisane
OgarnijSie

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #655 : 28 Listopada 2010, 15:14:58 »
mój nick to Smutasek , dostałam bana za : niewywiazanie sie z umowy (napisanie posta na forum).sorry nie wywiązałam się no bo zwyczajnie zapomnialam ;) ... no i proszę o unbana.

Ciągle czekam na tego posta, którego nie napisałaś. Jeśli się on pojawi zgodnie z zasadami, wtedy zostaniesz odbanowana.
jakimi zasadami ?


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #656 : 28 Listopada 2010, 15:19:09 »
Umawialiśmy się, że napiszesz informacyjnego posta o zmianie swojego numeru w odpowiednim temacie (zmiany nicków/numerów), żeby moja obsługa miała pełny obraz na temat każdego użytkownika. W pierwszym poście są ukazane wytyczne jak post ma wyglądać... Czy to naprawdę takie trudne?  :-\


IP: Zapisane
OgarnijSie

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #657 : 28 Listopada 2010, 15:22:21 »
Umawialiśmy się, że napiszesz informacyjnego posta o zmianie swojego numeru w odpowiednim temacie (zmiany nicków/numerów), żeby moja obsługa miała pełny obraz na temat każdego użytkownika. W pierwszym poście są ukazane wytyczne jak post ma wyglądać... Czy to naprawdę takie trudne?  :-\
hmm nieee.


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #658 : 28 Listopada 2010, 16:07:40 »
* CzatGG: <smutasek94> został(a) ułaskawiony/a i nie ma już bana  |#Shelv

* CzatGG: <Mateo> został(a) ułaskawiony/a i nie ma już bana  |@Raven


« Ostatnia zmiana: 01 Grudnia 2010, 15:24:17 wysłane przez Shelv » IP: Zapisane
DragOn1996

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #659 : 03 Grudnia 2010, 09:02:12 »
Chciałbym prosić o odbanowanie poniewaz dostalem bana za wysłanie pewnego nr. czatu z pytaniem "czy ten czat ma cos wspolnego z czatem  tawerny - [...]" (W miejsce kropek wstawilem nr.). No i bot mnie automatycznie zbanował.

* CzatGG: Niestety Twój numer jest zbanowany! Powód bana: Auto ban od skryptu za reklamowanie innych czatow. Bana nałożył(a): ^GGCzatBANNER. Ban jest aktywny do dnia: 02.12.2030 00:13. Możesz napisać odwołanie na:www.tawerna.biz/forum - Dział CzatGG.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 41 42 43 [44] 45 46 47 ... 56    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry