Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 44 45 46 [47] 48 49 50 ... 56    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Zbanowani - Odwołania/Przeprosiny (Czytany 355377 razy)
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #690 : 02 Lutego 2011, 15:29:44 »
Wiesz dobrze ze zawsze jestem na tel i najpierw wysylam, nie wiedzac co zostalo napisane.

To nie ma znaczenia. Kolejność wypowiedzi ustala algorytm skryptu a nie twój telefon.

kazdy by sie wkurzyl kiedy ktos pisze dziwka szmata a administracja nie reaguje. dzieki wielkie. pa.

Też bym się wkurzył. Nawet bym odpowiedział na twoim miejscu oraz wdał się w kłótnię. Ale po ostrzeżeniu słownym admina powinnaś dać spokój. Ty nie dałaś, dlatego potoczyło się tak, jak się potoczyło.


IP: Zapisane
Wariata

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 25

Zobacz profil
« Odpowiedz #691 : 04 Lutego 2011, 10:57:14 »
Patyrkuuu ja wiem ze tylko raz mozna pisac w sprawie jednego bana ale tak sobie w nocy pomyslalam ze moze bym mogla tego bana dostac w zawieszeniu na jakis okres probny? On moze trwac tyle ile chcesz nawet rok i jakbym chociaz kicka dostala w tym okresie probnym to bys mi wtedy tego bana dal albo nawet dluzszego jak chcesz? Proooosze bardzo mi zalezy bo ciezko znosze rozstanie z Czacikiem :( jestem bliska trafienia do szpitala psychiatrycznego zlituuuuj sie :( wiem ze jestes na mnie zly i nie chcesz ze mna gadac i moze to co pisze jest bez sensu ale jak mowilam bardzo mi zalezy a przeciez zawsze warto probowac bo moze cos z tego bedzie ktoz to moze wiedziec... No nawet w sadzie sa wyroki w zawieszeniu. A ban to dla mnie pozbawienie wolnosci no prosze zgodz sie zgodz sie zgodz sie... Moze i dwa miliony razy obiecywalam poprawe ale mnie zawsze ponosilo, teraz juz nie bedzie przyrzekam! Nie dam sie nikomu sprowokowac. Ehh... Pozdrawiam...


IP: Zapisane
Cherrylady

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #692 : 04 Lutego 2011, 15:52:48 »
Moj nick na czacie: Cherrylady. Dostalam bana od Antyspamu, nie wiem nawet jak opisac zaistniala sytuacje, gdyz zrobilam to dobrowolnie. Chcialabym prosic o odbanowanie :)


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #693 : 04 Lutego 2011, 17:39:17 »
(...) No racja mialam multi i przepraszam (...) Moge prosic o unbana?? Obiecuje ze juz nie bede multi zadnego zakladac...

(...) Bardzo za to przepraszam i obiecuje poprawe i ze nastepnym razem po prostu to bede niczym kaczka i wszystkn bedzie po mnie splywac ...no i prosze o unbana...

(...) ja jestem glupia i w ogole przepraszam to sie juz nigdy nie powtorzy i prosze o zdjecie bana bo ja umre ;(

Przepraszam za swoje zachowanie to wszystko było nie tak. (...) I jeszcze raz szczerze przepraszam za swoje zachowanie więcej już się to nie powtórzy (...) ale proszę o ostatnia szanse..

No to pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam i po raz kolejny obiecuje poprawe moze lipiec sie okaze miesiacem bez kicka i bana.. Pa

Bardzo Cie o unbana, jezeli nie wiesz to przynajmniej powinienes sie domyslic jak sie teraz czuje. Jezeli mi go dasz to udowodnie i Tobie i wszystkim innym ze potrafie sie zmienic w ciagu jednej godziny. Pozdrawiam i przepraszam jeszcze raz i parę razy...

Przepraszam za swoje zachowanie, robilam to celowo aby choc raz poplynely lzy z waszych oczu a kolejny raz poplynely z moich. Obiecuje ze od nastepnego wejscia bede grzeczna dziewczynka taka jaka lubicie/lubiliscie/tolerowaliscie niepotrzebne skreslić (...) Prosze o unbana i jeszcze raz przepraszam (...) Moze to doswiadczenie nauczy rozumu nie tylko mnie ale i was... Pozdrawiam i <dotykam>.

Teraz przemyślałam sobie to wszystko i chce wrocic na czat, bo to taki swoisty drugi dom... I bardzo tęsknię :( chciałam przeprosić i poprosić o szansę na szybki powrot, bo naprawdę nie mam co robić bez Was.. Wiem że pewnie tej szansy nie dostanę ponieważ jestes bardzo mściwy, bardziej ode mnie ale chciałam to wszystko wyjaśnić i prosić o zlitowanie się nade mną ten ostatni raz.

Chciałabym przeprosić za spamowanie. Był to mój pierwszy i ostatnio tego typu popełniony błąd. Proszę o unbana i jeszcze raz bardzo przepraszam.

Prosze o unbana naprawde prosze no... Wszystko zrobie <beczy> przepraszam przepraszam przepraszam juz ZAWSZE BEDE GRZECZNA:( Przepraszam :(

Moze i dwa miliony razy obiecywalam poprawe ale mnie zawsze ponosilo, teraz juz nie bedzie przyrzekam! Nie dam sie nikomu sprowokowac

Za przeproszeniem ja już *** cierpliwość tracę  :-/ Czy ty widzisz ile razy obiecywałaś poprawę? Ile razy przepraszałaś? Ile razy *** przyrzekałaś? Tak kłamliwej osoby to ja chyba nie spotkałem i nie ma mowy o unbanie ani o jego skróceniu! I nie pisz więcej tutaj bo żadnych ulg nie będzie!!!!!!

Moj nick na czacie: Cherrylady. Dostalam bana od Antyspamu, nie wiem nawet jak opisac zaistniala sytuacje, gdyz zrobilam to dobrowolnie. Chcialabym prosic o odbanowanie :)

Skoro zrobiłaś to dobrowolnie więc dobrowolnie możesz napisać po o to zrobiłaś. Logiczne przecież. Nadal ani ja ani większość obsługi "nie rozumie" po co sama sobie bana dawałaś.


« Ostatnia zmiana: 04 Lutego 2011, 17:50:57 wysłane przez Shelv » IP: Zapisane
Cherrylady

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #694 : 04 Lutego 2011, 17:55:55 »
Z wiekszosci obslugi jedna osoba sie zainteresowala.
A powod Ci powiedzialam na priv tego samego dnia, bodajze. No ale, potrzebowalam 'odpoczynku'. 


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #695 : 04 Lutego 2011, 18:00:46 »
Skoro ty się nie interesujesz innymi to trudno, żeby ktoś się interesował tobą. Co nie zmienia faktu, że to i tak najgłupszy sposób aby odpocząć od Tawerny.

* CzatGG: <Cherrylady> został(a) ułaskawiony/a i nie ma już bana  |#Shelv


IP: Zapisane
Cherrylady

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #696 : 04 Lutego 2011, 18:02:23 »
Skoro ty się nie interesujesz innymi to trudno, żeby ktoś się interesował tobą. Co nie zmienia faktu, że to i tak najgłupszy sposób aby odpocząć od Tawerny.

* CzatGG: <Cherrylady> został(a) ułaskawiony/a i nie ma już bana  |#Shelv

Robisz ze mnie egoistke, okej. A w tym czasie rozmawialam z paroma osobami i nikt wiecej o bana nie zapytal.


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #697 : 04 Lutego 2011, 20:12:24 »
A przed chwilą pisałaś, że tylko jedna osoba się zainteresowała ; ] Sama z siebie egoistkę robisz. To widzi tutaj każdy. Co do załatwiania rzeczy banem, nie polecam na przyszłość.


IP: Zapisane
wilhelm
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #698 : 04 Lutego 2011, 20:45:52 »
 Niestety Twój numer jest zbanowany! Powód bana: skoro pusto to bylo nie wchodzic. Bana nałożył(a): #Shelv. Ban jest aktywny do dnia: 04.02.2011 21:21. Możesz napisać odwołanie na:www.tawerna.biz/forum - Dział CzatGG.

Skąd niby miałem wiedzieć , że jest pusty!!! Uważam , że ban jest bezpodstawny, ponieważ żadna osoba nawet z obsługi nie była obecna!!!
Powód bana- idiotyczny!!! Myślałem, że obsługa tego czatu myśli! Ale jest inaczej... żal... Proszę mi przedstawić opcję by sprawdzić, czy ktoś jest na czacie nie logując się tam! A może miałem czekać pare godzin aż łaskawie ktoś się pojawi!!!


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #699 : 04 Lutego 2011, 20:52:19 »
Skąd niby miałem wiedzieć , że jest pusty!!!

Z regulaminu :)

Uważam , że ban jest bezpodstawny, ponieważ żadna osoba nawet z obsługi nie była obecna!!!

Ban jest jak najbardziej podstawny, ponieważ opiera się na regulaminie. Dokładniej w punkcie 1.8. Poza tym, gdy obsługi nie ma na czacie nie znaczy, że można robić co się chce.

... żal...

Na ten temat jest mowa w 1.10 punkcie regulaminu.

Powód bana- idiotyczny!!!

Skoro idiotyczny powód, to po co popełniłeś ten idiotyczny błąd?

Proszę mi przedstawić opcję by sprawdzić, czy ktoś jest na czacie nie logując się tam!

Przedstawiony jest on na stronie czata, na tym forum oraz na czacie. Ale napiszę jeszcze raz - komenda /users

A może miałem czekać pare godzin aż łaskawie ktoś się pojawi!!!

Wystarczyła minuta, tak jest jest to napisane w regulaminie :)

Pozdrawiam.


« Ostatnia zmiana: 04 Lutego 2011, 20:56:18 wysłane przez Shelv » IP: Zapisane
wilhelm
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #700 : 04 Lutego 2011, 20:56:57 »
tym regulaminem to można sobie ... . Kręcenie się to chyba wychodzenie i wchodzenie na czat. a nie tylko raz! Wy myślicie że za każdym razem będę do wróżki dzwonił by zapytać czy ktoś jest na czacie! I któryś z adminów powinien być cały czas na czacie, a nie zbijać bąki!  >:(


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #701 : 04 Lutego 2011, 21:03:59 »
tym regulaminem to można sobie ... .

Cytuj
1.1. Użytkownik wchodzący na czat akceptuje niniejszy regulamin i zobowiązuje się go przestrzegać.

Skoro wszedłeś na czat, to regulamin akceptowałeś. Więc nie rozumiem cię.

Kręcenie się to chyba wychodzenie i wchodzenie na czat. a nie tylko raz!

Przeczytaj 1.8 ze zrozumieniem.

Wy myślicie że za każdym razem będę do wróżki dzwonił by zapytać czy ktoś jest na czacie!

Wystarczy wpisać komendę /users, tak jak napisałem ci wyżej. Tak samo jak jest napisane w regulaminie, na stronie oraz na forum.

I któryś z adminów powinien być cały czas na czacie, a nie zbijać bąki!  >:(

Administracja/Obsługa ma też swoje życie w rzeczywistości. Dlatego wszystkie wyczyny, takich jak ty, pod nieobecność są zapisywane, żeby później wyciągać konsekwencje. Myślę, że temat można uznać za zakończony.


IP: Zapisane
wilhelm
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #702 : 04 Lutego 2011, 21:12:44 »
za 10 minut sobie pogadamy na czacie. nic. za każdym razem bede pasjansa układał z zapytaniem o osoby na czacie. bo jak wejde i będzie pusto to znowu dostane bana!!


IP: Zapisane
Cherrylady

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #703 : 04 Lutego 2011, 21:37:07 »
A przed chwilą pisałaś, że tylko jedna osoba się zainteresowała ; ] Sama z siebie egoistkę robisz. To widzi tutaj każdy. Co do załatwiania rzeczy banem, nie polecam na przyszłość.

Po pierwsze, jedna osoba zainteresowala sie banem, z reszta rozmawialam na inne tematy, ale z tego tlumaczyc Ci sie nie musze ;] Po drugie nie wiem po co kontunuujemy ta wymiane zdan na forum. 


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #704 : 04 Lutego 2011, 21:39:16 »
Żeby się dowiedzieć po co tego bana sobie dawałaś. Na priv nie umiałaś logicznie tego wytłumaczyć, tu też. Dlatego tą rozmowę również można uznać za zakończoną.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 44 45 46 [47] 48 49 50 ... 56    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry