Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 22 23 24 [25] 26 27 28 ... 56    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Zbanowani - Odwołania/Przeprosiny (Czytany 355453 razy)
maras766

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #360 : 13 Sierpnia 2009, 12:44:02 »
cześć wszystkim!
no a więc dostałem bana (poniżej wiadomość):
heros 5 chat
12:11:38
* GGCzat: Niestety Twój numer jest zbanowany! Powód bana: Nie krecimy sie. Aby sprawdzic liste aktywnych uzytkownikow na czacie nie wchodzac na niego, wpisz /users lub /u. Bana nałożył(a): #Shelv. Ban jest aktywny do dnia: 14.08.2009 11:52. Możesz napisać odwołanie na: www.Forum.HoMM5.info - Dział CzatGG.

no a więc chciałbym zgłosić , że nie kręciłem się byłem na chacie o godzinie gdzieś 7.40 ,ale nikogo nie było totez wyszedłem.. potem nie wchodziłem na chat..
no ale jesli nawet weszłem to zawsze pisze wiadomość: " e tam nie ma z kim gadać, lece pa wam" badź podobną w tym stylu. Nierozumiem czemu ban jest na 24h a nie na 5-7h? z mojej strony moge sobie zarzucić ,że nie umiem sprawdzać ludzi którzy są na chacie. i dopiero teraz widze że jest jakas komenda do tego. prosze o odblokowanie z mojej strony przepraszam ale operatorów/adminów prosze by nie uważali napisania 3-4 wiadomości i wyjścia po 2 minutach za kręcenie się bez powodu. pozdrawiam i licze że problemy między operatorami chata a mną zostanie pokojowo rozwiązany  ;>


IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #361 : 13 Sierpnia 2009, 13:08:14 »
Czy ludzie naprawdę nie kumają, że do odbanowania MUSIMY mieć loga? 'Na słowo' to najwyżej można ci przedłużyć banicję ;X


IP: Zapisane
maras766

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #362 : 13 Sierpnia 2009, 15:59:03 »
no to jak mogę liczyć na odblokowanie?
nik: cheater


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #363 : 13 Sierpnia 2009, 17:06:17 »
I to jest jeden wielki problem, że tylko nieliczni potrafią wpisać /u przed wejściem na czat. Nie wiem czy to jest takie trudne czy się nie chce? Mam nadzieję, że ta sprawa będzie dla ciebie i innych nauczka. Odbanowany.


IP: Zapisane
maras766

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #364 : 13 Sierpnia 2009, 21:36:05 »
dziękuje


IP: Zapisane
bleble1995

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #365 : 25 Sierpnia 2009, 19:11:42 »
Witam dostałem bana na 20 lat od dzisiejszego dnia za reklamę innego czata. obiecuje ze już wiecej takiego błędu nie popełnię. Bardzo prosze o odbanowanie.
:-)


IP: Zapisane
angel1992

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #366 : 25 Sierpnia 2009, 22:54:39 »
No to po co było reklamować? Tak dobrze znasz regulamin i w ogóle a tu proszę. Nieładnie bleble, nieładnie


IP: Zapisane
nie odejdę razem z wiatrem...tylko pozwolę mu przepłynąć...
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #367 : 25 Sierpnia 2009, 23:53:47 »
Ban nie zostanie zdjęty, gdyż za reklamę są na ff i tak pozostanie (pozdr. Shelv ;D )


IP: Zapisane
LPoGE

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 15


Zobacz profil
« Odpowiedz #368 : 26 Sierpnia 2009, 02:02:50 »
harsh ban.. ale uwzam ze dobrze sie stało, o moim mowie. mimo ze pewien anioł na tym ucierpial chyba. wiec ogolnie gratuluje temyu na S całemu wyboru zbanowania mnie za to ze 'wierciłem sie' czy jakos tak


IP: Zapisane
Światłem niech mi będzie Krzyż Święty
a nigdy wodzem smok przeklęty
odejdz odemnie szatanie duchu złości
i nigdy nie kuś do marności
żłe to co proponujesz mi
sam swoją truciznę pij.
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #369 : 26 Sierpnia 2009, 07:29:01 »
harsh ban.. ale uwzam ze dobrze sie stało, o moim mowie. mimo ze pewien anioł na tym ucierpial chyba. wiec ogolnie gratuluje temyu na S całemu wyboru zbanowania mnie za to ze 'wierciłem sie' czy jakos tak

1. Dziękuję za gratulacje.
2. Piszesz w dziale przeznaczonym do  składania odwołań lub przeprosin, a nie widzę w twojej wypowiedzi  takich?
3. Może napisałbyś jaki masz nick na czacie, ale domyślam się, że jesteś Living.
4. Z całym szacunkiem, ale wchodzenie i wychodzenie z czatu kilka razy w ciągu kilkunastu sekund nie jest mile widziane a jednodniowy ban nie jest straszny.
5.  Proponowałem ci przeczytać regulamin, pamiętasz? Proponuję ci się z nim zapoznać, bo twoja wymówka "ale on za duży jest" nie będzie brana pod uwagę ; )


IP: Zapisane
bleble1995

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #370 : 26 Sierpnia 2009, 08:21:22 »
>:( dlaczego mnie nie  odbanujecie, nie przeczytałem dokladnie regulaminu i wpadłem. Już wiecej nie będe reklamował innych czatów. Uważam że 20 lat kary to jest dużo za dużo. ban się  skończy dopiero jak będe miał 34 lata, to duża przesada. jeszcze raz proszę o odbanowanie.


« Ostatnia zmiana: 26 Sierpnia 2009, 09:30:40 wysłane przez bleble1995 » IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #371 : 26 Sierpnia 2009, 10:18:36 »
Omfg, no weź... masz tyle innych czatów, w tym ten który reklamowałeś, a prosisz o ułaskawienie na naszego. Fejl - nie będziesz mógł robić z siebie dłużej bannera reklamowego ;[


IP: Zapisane
bleble1995

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #372 : 26 Sierpnia 2009, 12:47:28 »
No i co z tego że jest dużo innych czatów, ja wole ten.


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #373 : 26 Sierpnia 2009, 14:01:20 »
to po co inne reklamujesz O.o


IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #374 : 26 Sierpnia 2009, 14:03:45 »
Jak kochasz (w tym przypadku lubisz), to poczekasz. Zobaczysz, 20 lat jak z bicza strzeli!


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 22 23 24 [25] 26 27 28 ... 56    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry