Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 24 25 26 [27] 28 29 30 ... 56    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Zbanowani - Odwołania/Przeprosiny (Czytany 355412 razy)
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #390 : 06 Września 2009, 13:11:09 »
Informacje o użytkowniku: SokoLoko - Numer: ukryty | Poziom uprawnień (Staff): 0 | Owner Level: 0 | Otrzymane kicki: 25 | Otrzymane bany: 12 | Stan: Zbanowany

Ban nałożony przez Pemo4402 zdecydowanie przesadzony. Biorąc pod uwagę aktywność na czacie użytkownika, czepianie się Pema oraz nieodpowiednie zachowanie SokoLoko, ban skrócony z 2 lat na pół roku. Kolejny ban będzie na rok.


IP: Zapisane
LPoGE

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 15


Zobacz profil
« Odpowiedz #391 : 23 Września 2009, 18:04:25 »
definicją kręcenia się w regulaminie jest 'ciągłe' cośtam.. o prawie tym dobrze czuję(duch jakis we mnie uczucie to wzbudza) ale nie uwazam za szczegulnie potrzebne(jednak nie wiem tu wiele, taka prosta bez widzenia przyszłości(możliwości?) logika), chce jednak powiedziec że traktowanie tego prawa tak jak widziałem, tzn wchodze (nawet cos zrobie) wyjde (raz) ban, tu może nie pasuje. (is too harsh.)

uważam za słowem Chrystusa, że prawa są dla ludzi(...) i wykorzystywanie jakichkolwiek praw krzywdząco dla ludzi jest błędem. Te Szelwowe jak mniemam do dobra prowadzą.

do pierwszego pkt jakas nie chęć mnie przeszła też. głównie rozumiejac dosłownie ;)

chciałbym też przedewszystkim wstawić się za pemem, którego polubiłem i nie chce w swoim życiu jego braku.

rozumiejąc do czego moze doprowadzi, a także reakcje pema(gratz), tej pomyłki z chęcią nie zmieniam.
jestem dziś jak ktos rozsiewający zaraze, by z niej uleczyć, a więc fałszywie mnie nie widźcie.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

problem mam
http://img525.imageshack.us/i/problemq.png/


« Wiadomość doklejona z: 11 Wrzesień 2009, 22:53:01 »

to co zrobilem nawet nie odpowiadało kręceniu sie :/
pozatym przeklolem.
Ortografia i nie umiejetność pisania zdań /Khaz



« Ostatnia zmiana: 24 Września 2009, 23:05:49 wysłane przez Khaziu » IP: Zapisane
Światłem niech mi będzie Krzyż Święty
a nigdy wodzem smok przeklęty
odejdz odemnie szatanie duchu złości
i nigdy nie kuś do marności
żłe to co proponujesz mi
sam swoją truciznę pij.
Macko!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #392 : 21 Października 2009, 13:29:57 »
* CzatGG: Niestety Twój numer jest zbanowany! Powód bana: reklama innego czatu. Bana nałożył(a): #Shelv. Ban jest aktywny do dnia: 06.03.2010 11:21. Możesz napisać odwołanie na:www.Forum.HoMM5.info - Dział CzatGG.
A więc zrozumiałem swój błąd, uważam że odbylem wystarczająco długą kare.

Pozdrawiam Maćko!


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #393 : 21 Października 2009, 13:33:02 »
A ja uważam, że unban się należy. Sprawa rozwiązana.


IP: Zapisane
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #394 : 21 Października 2009, 13:55:58 »
Ban jest aktywny do dnia: 06.03.2010 11:21.


Aleś mu dowalił Shelv :P ban do 6 marca  ;D By se chłopak poczekał :D


IP: Zapisane
Migotka

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #395 : 22 Października 2009, 11:28:38 »
* CzatGG: Niestety Twój numer jest zbanowany! Powód bana: burdel gdzie indziej rob;]. Bana nałożył(a): @angel1992. Ban jest aktywny do dnia: 17.08.2029 01:24. Możesz napisać odwołanie na: www.Forum.HoMM5.info - Dział CzatGG.


Zrozumialam swoja kare i prosze o rozgrzeszenie :D tzn o skrocenia bana lub o zlikwidowanie go ;P


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #396 : 22 Października 2009, 13:44:23 »
* CzatGG: Niestety Twój numer jest zbanowany! Powód bana: burdel gdzie indziej rob;]. Bana nałożył(a): @angel1992. Ban jest aktywny do dnia: 17.08.2029 01:24. Możesz napisać odwołanie na: www.Forum.HoMM5.info - Dział CzatGG.


Zrozumialam swoja kare i prosze o rozgrzeszenie :D tzn o skrocenia bana lub o zlikwidowanie go ;P

Ban skrócony z 20 lat na 7 dni.


IP: Zapisane
Made

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #397 : 24 Października 2009, 18:48:51 »
Zostałam niesłusznie zbanowana ;/ przynajmniej ja tak myślę, ponieważ weszłam przypadkiem i zaraz wyszłam i dostałam bana. następnie chciałam to odkręcić wchodząc na nowy nr gg (ponieważ nie mogłam zarejestrować sie na forum), ale dostałam kolejnego bana za multi. mam nadzieje że w ogóle ktoś przeczyta to i weźmie pod uwagę ;] Made


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #398 : 25 Października 2009, 01:51:00 »
Źle uważasz, bo dostałaś bana słusznie. Nie da się pomylić litery "j" z "u" ; ) dziwne jest, że mało kto to rozumie.. Najkrótszy bezpieczny pobyt na czacie wynosi 60 sekund a wylogowanie się wcześniej jest traktowane jako kręcenie się. Po otrzymaniu bana nie powinnaś robić nowego numeru tylko z miejsca napisać odwołanie, tak jak jest napisane w informacjach dotyczących bana. Wchodzenie z innego numeru pogorszyło sytuację więc na kogo winę chcesz zgonić? ; p Ze względu na twoje dobre chęci - ban zdjęty.


IP: Zapisane
lola_01

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #399 : 26 Października 2009, 07:52:13 »
hej!! soorki że tworzyłam multi  konto :( odbanujecie mnie?


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #400 : 26 Października 2009, 08:07:00 »
 Już zostałaś odbanowana, następnym razem z miejsca pisz odwołanie bez tworzenia drugiego numeru


IP: Zapisane
Hoors

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #401 : 19 Listopada 2009, 11:51:59 »
O to odwołanie i skarga w jednym
numer: 12286458
nick: Zdunio
data: 17 oraz 19 listopada.
Złamałem zasadę dotyczącą kręcenia się. Admin dał mi bana na 24h nie upominając mnie ani nic, łamiąc 2. punkt regulaminu dla administracji. Następnego dnia powiedziałem kilka słow adminowi, przyznam wulgarnych, dotyczyły one tego, że nie zwracał uwagi na wulgarne wypowiedzi swojej kolerzanki, spier*** przez dwa 'j' to też przekleństwo. Tym adminem jest Shelv. Za podobno "brak znajomości regulaminu, obrażanie administratora.". Obrazanie administratora.. moze i tak ale znam regulamin. Dostałem bana do 26 listopada, i spodizewam się zmniejszenia tego bana do jednej doby za wulgaryzmy wkirunku członka administracji.


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #402 : 19 Listopada 2009, 16:23:58 »
Za to co zrobiłeś na czacie NIE MA MOWY o skróceniu bana. Odwołanie odrzucone.


IP: Zapisane
Hoors

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #403 : 20 Listopada 2009, 20:18:25 »
Czekam na odpowiedz innego admina.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #404 : 21 Listopada 2009, 08:15:29 »
Cóż jeśli wypowiedziałeś słowa wulgarne pod adresem ownera czatu to raczej nie ma szansy na skrócenie i musisz czekać do dnia wygaśnięcia(w tym wypadku 26 listopada br).


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 24 25 26 [27] 28 29 30 ... 56    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry