Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 25 26 27 [28] 29 30 31 ... 56    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Zbanowani - Odwołania/Przeprosiny (Czytany 355327 razy)
wampiros6

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #405 : 26 Listopada 2009, 14:53:08 »
czemu mnie zbanowaliscie przecierz mnie przypadkowo wylogowalo



IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #406 : 26 Listopada 2009, 18:18:59 »
czemu mnie zbanowaliscie przecierz mnie przypadkowo wylogowalo

Najbardziej częstą wymówką za otrzymanego bana z powodu kręcenia się jest "samo mnie wylogowało", "przypadkowo się wylogowałem" itp. Mógłbyś wykminić coś innego a najlepiej zrobisz, jak poczekasz do jutra i ban sam minie.


IP: Zapisane
wampiros6

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #407 : 02 Grudnia 2009, 18:12:01 »
ja bylem nieaktywny   :!: :!: :-\

Edit: Następny twój post z nierozwiniętą wypowiedzią i emotami nieodpowiednimi uhonoruję kolorkiem/Loczek


« Ostatnia zmiana: 02 Grudnia 2009, 18:23:09 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Junio

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7

says: Umyj garnki

Zobacz profil
« Odpowiedz #408 : 03 Grudnia 2009, 23:14:33 »
Cytuj
* CzatGG: Niestety Twój numer jest zbanowany! Powód bana: pisanie sarkazmem oraz wczesniejsze przewinienic. Bana nałożył(a): #Shelv. Ban jest aktywny do dnia: 06.12.2009 21:56. Możesz napisać odwołanie na: www.tawerna.biz/forum - Dział CzatGG.

Drogi Shelvie, proszę wskaż mi miejsce w regulaminie które zabrania pisania sarkazmem?
"Wcześniejsze przewinienia" to sprawa Ravena. Dał kicka pewnemu użytkownikowi, (ostrzeżenie słowne było), niestety Shelv tak nie twierdził i go wyrzucił. Jako iż byłem świadkiem, postanowiłem wyjaśnić to Shelvowi, po czym  bez ostrzeżenia dwa kicki.Napisał tylko: "Nie wtrącaj się", a to jest upomnienie. Ostrzeżenie było by gdyby napisał: "Nie wtrącaj się bo dostaniesz bana". Po kicku wszełem na czat i prywatnie zwróciłem mu uwagę na to, że pomylił pojęcia, po czym dostałem bana.


IP: Zapisane
Nie ważna jest ranga, ważne jestkim jesteś i co robisz


Piszę poprawnie po polsku
.
Junio inaczej: Pee,JunioR,p4nic,evashion...
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #409 : 04 Grudnia 2009, 12:03:49 »
 Sprawy obsługi to nie twoje sprawy. Jeśli ktoś nie potrafi zrozumieć prostego zdania "nie wtrącaj się" to nie da się inaczej trafić do takiego mózgu jak twojego, jak nie kickiem. Oskarżanie bezpodstawne, że ktoś dostał kicka za darmo, Oczernia nie publicznie funkcjonowania obsługi co za tym idzie, antyreklama czata, oraz wszczynanie kłótni nie jest mile widziane. Nie reagowałeś na moje słowa, dwa razy dostałeś kicka. Trzecim razem pisałeś sarkazmem a jak wiadomo ze słownika języka polskiego, sarkazm to złośliwa ironia. Logiczne jest, że zalicza się to do obrazy, chyba że tego też nie możesz zrozumieć. Co do Ravena, sprawa została wyjaśniona i przynał, się że z teraźniejszego punktu widzenia kick był sprawiedliwy.

Nie musiałeś opisywać za co dostałeś bana bo byłem przy tym, tak jak kilku innych osób z obsługi którzy podzielają moje zdanie. To co napisałeś to nie przeprosiny, a odwołanie jest napisane nie z obiektywnego punktu widzenia. Do zobaczenia za minimum 2,5 dnia a sprawę uważam za zamkniętą z racji takiej, że nie masz prawdziwych argumentów. Pozdrawiam


IP: Zapisane
Junio

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7

says: Umyj garnki

Zobacz profil
« Odpowiedz #410 : 04 Grudnia 2009, 12:19:29 »
Jeszcze coś o tobie Shelvie...

Cytuj
Czekam na twoje potknięcie
Czy tak zachowuje się administrator? Naprawdę zależy Ci, aby tracić ludzi? Zastanów się i nabierz dystansu. Tyle z mojej strony :I


IP: Zapisane
Nie ważna jest ranga, ważne jestkim jesteś i co robisz


Piszę poprawnie po polsku
.
Junio inaczej: Pee,JunioR,p4nic,evashion...
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #411 : 04 Grudnia 2009, 20:12:17 »
Tak powinien się zachować każdy posiadający uprawnienia na moim miejscu. Aby tracić takich ludzi - tak :)


IP: Zapisane
romanboski

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #412 : 07 Grudnia 2009, 14:05:10 »
Uważam że to co teraz zrobiłem
nie powinno być karane banem, a nawet w ogóle karane, ostatecznie
ostrzeżeniem. Miał to być żart, ale widze że uraziłem administratorów,
więc przepraszam i myślę że już w ogóle nie będzie takich rzeczy na Czacie GG, przynajmniej przeze mnie . ;] Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby ;]


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #413 : 07 Grudnia 2009, 16:14:02 »
Bezpośrednie obrażanie obsługi, brak skutków wcześniejszych ostrzeżeń...masz rację, nie powinieneś zostać ukarany. Zostałeś odbanowany.

DO WSZYSTKICH INNYCH PISZĄCYCH ODWOŁANIA:
pod każdym odwołaniem radzę podawać swój nick na czacie bo domysły czasem bywają błędne.


IP: Zapisane
Mysia_93

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #414 : 19 Grudnia 2009, 16:18:40 »
dostalam bana za krecenie sie, zostala bym dluzej ale cos mi wypadlo i musialam nagle wyjsc. chcialam przeprosic i obiecac ze juz nie bede sie krecic. Mysia

Odbanowana/Darena


« Ostatnia zmiana: 19 Grudnia 2009, 17:01:39 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
rasmajkelos

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #415 : 20 Grudnia 2009, 12:54:28 »
 ;>prosze o odbanowanie z powodu braków powodu wg. ownera niby sie krecilem natomiat sam wiem ze tego nie robilem.... nastepnym razem bede pilnowal swojego gg... co zlego to nie ja jak zrobilem przewinienie to przepraszam wiecej tego  nie zrobie...


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #416 : 20 Grudnia 2009, 13:02:49 »
Powodu braku powodu mówisz...
Kolejny i ostatni unban dla użytkownika LionZion. W tym momencie słowo mówione zostało zamienione na oficjalne słowo pisane.


IP: Zapisane
wojtekmac

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 14


Zobacz profil
« Odpowiedz #417 : 25 Grudnia 2009, 08:37:51 »
no przyszła moja kolej
ja mam bana za szukanie kogoś do gry i  spam
i chce przeprosić bo teraz wiem że postąpiłem głupio ale to dlatego że nie mam  z kim grać i nie mogę z domu wychodzić to czuje się samotny i szukam kogoś do gry :(

w jakim chacie??
gg chat nie  mam....
i zapomniałem prosze o odwołanie bana


« Ostatnia zmiana: 25 Grudnia 2009, 15:53:57 wysłane przez wojtekmac » IP: Zapisane
pozdrawiam wojtek:)
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #418 : 25 Grudnia 2009, 12:07:27 »
Wojtekmac, kolejny raz postąpiłeś głupio. Tak trudno tu podać jaki masz przypisany nick na czacie?


IP: Zapisane
wojtekmac

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 14


Zobacz profil
« Odpowiedz #419 : 25 Grudnia 2009, 19:10:52 »
Wojtekmac, kolejny raz postąpiłeś głupio. Tak trudno tu podać jaki masz przypisany nick na czacie?

jakim chacie?



IP: Zapisane
pozdrawiam wojtek:)
Strony: 1 ... 25 26 27 [28] 29 30 31 ... 56    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry