Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 30 31 32 [33] 34 35 36 ... 56    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Zbanowani - Odwołania/Przeprosiny (Czytany 355371 razy)
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #480 : 14 Marca 2010, 01:04:37 »
Po zapoznaniu się z sytuacją, Marbas po części ma rację ze względu na głoszenie swojego poglądu na świat (każdy ma do tego prawo). Jednak zawinił przy obrażaniu innej religii (w tym przypadku katolicyzmu), co jest zabronione. Darena zachowała się wulgarnie oraz czuła się za pewnie w tej sytuacji, co spowodowało brak obiektywnego spojrzenia na zaistniałą akcję (nie pierwszy raz).

Wnioski:
Marbas - skrócenie bana na tydzień.
Darena - nie pierwsze, ale ostatnie ostrzeżenie. Kolejny błąd = degrad do poziomu %.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #481 : 14 Marca 2010, 09:10:23 »
"Dobry admim/moderator to taki, którego żaden szczyl z głupim gadaniem nie wyprowadzi z równowagi".
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Puma

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #482 : 21 Marca 2010, 18:00:02 »
Mój nick na czacie Pantera.
A więc tak. Nie wiem czy ten ban był słuszny, lecz przynaje się że popełniłem błąd, ale już tyle czasu mam tego bana, że już by mógł minąć i ja ze swojej strony obiecuje poprawę i nie popełnianie tych błędów i proszę o ułaskawienie:)


IP: Zapisane
Samara

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #483 : 21 Marca 2010, 18:19:56 »
Mój nick na czacie Sucha.
Dostałam bana za antyreklame ; )
Bardzo żałuje i prosze o unbana.
Pozdro.


IP: Zapisane
Jeżeli Świat Zrobi Ze Mnie Dziwke To Ja Zrobie Z Niego Burdel [!]
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #484 : 21 Marca 2010, 19:30:58 »
Odwołania Suchej i Pumy odrzucone. Ten kto jest z CzataGG Tawerny, wie dlaczego. Pozdrawiam.


IP: Zapisane
Samara

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #485 : 21 Marca 2010, 20:42:26 »
Oboje z Pumą uważamy, że to dosyć zabawne, że cały czat Tawerna wie dlaczego nasze odwołania zostały odrzucone, a my nie ; D
Uzasadnienie było, aż tak żałosne, że wstydzisz sie o nim opowiedzieć na forum?? ; D
P.S. Dużo buziaczków od Pantery dla Ciebie Shelv ;***


IP: Zapisane
Jeżeli Świat Zrobi Ze Mnie Dziwke To Ja Zrobie Z Niego Burdel [!]
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #486 : 21 Marca 2010, 21:01:29 »
Pantera gej, że mnie całuje? Sorry, ale brzydzę się ; ) tak, powody są żałosne, dlatego nie chciałem ich pisać. Ale jak tak bardzo prosisz:

antyreklamowanie Czata Tawerny jak i całego serwisu na trzech (jak na razie o tylu mi wiadomo) różnych "czatach", publiczne obrażanie całej naszej społeczności jak i mienia. Pisanie, że syf syfem pogania jest nie na miejscu i dziwne, że nie macie wstydu pisania tego odwołania :) Dostaję na bierząco wycinki niektórych waszych rozmów. Wiem, że to chamskie z mojej strony no ale cóż..nic się nie ukryje. Dlatego może ci się wydawać, że tu nic nie zrobiłaś, ale pisanie negatywnie o nas w innych środowiskach jest traktowane jako antyreklama. To ostatnia moja odpowiedź na ten temat. Odbanowań i ich skróceń na pewno nie będzie. Do napisania.


IP: Zapisane
Samara

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #487 : 21 Marca 2010, 21:37:14 »
Czat Tawerna i cały jego serwis...to jakaś sekta ;D?
Chodzą słuchy, że Ty nie śpisz po nocach tylko logi czytasz ;D
ahahahaha
pozdro 600 ;D


IP: Zapisane
Jeżeli Świat Zrobi Ze Mnie Dziwke To Ja Zrobie Z Niego Burdel [!]
Syrus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 14


Zobacz profil
« Odpowiedz #488 : 22 Marca 2010, 21:02:49 »
Dzień dobry. Czym zasłużyłem sobie na bana nie mam pojęcia. Mam wrażenie że Shelv się na mnie uwziął :) Wracając do tematu - kicki były trochę bez pokrycia, tak samo jak powód bana. Więc: Czy można by mi tego bana anulować? (przepraszać nie przepraszam bo w sumie nie mam za co)
Z pozdrowieniami
Syrus



IP: Zapisane
Chaos, strach, panika, bajzel... Chyba zrobiłem wszystko co miałem.
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #489 : 22 Marca 2010, 21:43:06 »
Dzień dobry. Czym zasłużyłem sobie na bana nie mam pojęcia. Mam wrażenie że Shelv się na mnie uwziął :) Wracając do tematu - kicki były trochę bez pokrycia, tak samo jak powód bana. Więc: Czy można by mi tego bana anulować? (przepraszać nie przepraszam bo w sumie nie mam za co)
Z pozdrowieniami
Syrus

Za całokształt.
1.5. Zakaz spamowania (wysyłania niechcianych treści), flodowania (częstego wysyłania wiadomości o tej samej treści) oraz perfidnego nabijania statystyk. Można wysłać maksymalnie 3 wiadomości pod rząd. (Chodzi o ciągłe pisanie "stary japoński znak powitania")

Niemiłe też było proszenie na prywatnym gg i męczenie na czacie o bana na 20 lat...tego nie mogę zrozumieć. Tym bardziej, że teraz napisałeś odwołanie.

Ze względu na to, że nie wiesz za co dostałeś bana i nie widzisz w tym swojej winy (chociaż była), anulowania ani skrócenia nie będzie. Do napisania za tydzień, pozdrawiam.


IP: Zapisane
Syrus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 14


Zobacz profil
« Odpowiedz #490 : 23 Marca 2010, 08:18:43 »
Mały add-on: <stary japoński znak powitania> to po prostu powitanie, coś takiego jak "Ave" pewnego znanego osobnika :)

A między banem na 20 lat a banem na tydzień jest prawie 20 lat różnicy :) no ale dobra, już nie męczę


IP: Zapisane
Chaos, strach, panika, bajzel... Chyba zrobiłem wszystko co miałem.
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #491 : 23 Marca 2010, 09:55:49 »
Mały add-on: <stary japoński znak powitania> to po prostu powitanie, coś takiego jak "Ave" pewnego znanego osobnika :)

A między banem na 20 lat a banem na tydzień jest prawie 20 lat różnicy :) no ale dobra, już nie męczę

* CzatGG: Informacje o banie: Syrus

Ban od: 22.03.2010 20:54
Ban do: 29.03.2010 20:54

Od kiedy 7 dni to 20 lat...


IP: Zapisane
marek12

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #492 : 24 Marca 2010, 14:27:58 »


 ODWOŁANIE
prosze odłowanie bana "zenek2010" przepraszam co zrobiłem
Ban jest aktywny do dnia: 06.03.2030 16:02. Możesz napisać odwołanie na:www.tawerna.biz/forum - Dział CzatGG.


IP: Zapisane
Karolina912

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 10


Zobacz profil
« Odpowiedz #493 : 24 Marca 2010, 15:03:10 »
ODWOŁANIE
Cytuj
* CzatGG: Zostałes/as zbanowany/a do dnia: 25.03.2010 14:55 z powodu: 1.8 punkt reg. Zbanował Cię: #Shelvik

Nie wiem skąd ten ban ani nie kręciłam się na czacie ani nic jedynie w czym zawiniłam to cóż fakt byłam nieaktywna ale czy wyjście a później wejście można nazwać kręceniem się ? Uważam że admin troszkę przesadził : )

mój nick: Karolina


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #494 : 24 Marca 2010, 15:23:32 »


 ODWOŁANIE
prosze odłowanie bana "zenek2010" przepraszam co zrobiłem
Ban jest aktywny do dnia: 06.03.2030 16:02. Możesz napisać odwołanie na:www.tawerna.biz/forum - Dział CzatGG.

Tak to jest, jak się nie odzywa na żaden temat tylko się siedzi i:

<zenek2010> elo
<zenek2010> elo
<zenek2010> elo
<zenek2010> ele


* CzatGG: <zenek2010> został(a) ułaskawiony/a i nie ma już bana  |#Shelvik


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 30 31 32 [33] 34 35 36 ... 56    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry