Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Jak oceniasz nowy wygląd serwisu Tawerna?
Głosów w sumie: 13

Strony: 1 2 3 4 [5]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Nowa Tawerna (Czytany 23216 razy)
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #60 : 29 Listopada 2006, 11:27:46 »
Wczoraj zauważyłem, że wszystkie grafiki .png które mają przeźroczystość źle są wyświetlane w Internet Explorerze (i oto koejny przykład badziewiastwa tej przeglądarki!) - mają zamiast przeźroczystości białe tło!

Natomiast w Firefoxie i Operze wszystko jest jak powinno, a że ja używam i domyślam się mejdej też właśnie Firefoxa nie zauważyliśmy tego problemu od razu... dlatego wczoraj zacząłem trochę kombinować z tymi ikonkami i wyglądały jak wyglądały (różne ramki, tła etc. po prostu testowałem).
Z kombinowania oczywiście nic nie wyszło, więc postanowiłem (przed chwilą zrobiłem) dać pod ikony to samo tło, które jest na forum - innego wyjścia raczej nie ma :(

Oto dowody:  /pinch/
Screen z IE
 

Screen z FF


Zwróćcie jeszcze uwagę na "przeźroczystość" w sygnaturce mejdeja, która też jest w .png

Edit:
ehh ikonki grup (administrator, v.i.p., redaktor, etc.) też mają białe tło w IE  /getlost/


« Ostatnia zmiana: 29 Listopada 2006, 11:38:49 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
mejdej

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 115


Inquisitor

Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : 29 Listopada 2006, 14:43:19 »
To dobrze, że się wyjaśniło. Przed wysłaniem tych ikon na imageshacka też nie byłem pewien, czy będzie dobrze. Dzisaj postaram się skończyć przyciski ;)


IP: Zapisane

"Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje"
Edmund Burke
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #62 : 29 Listopada 2006, 17:47:21 »
tyle że to raczej wina przeglądarki a nie nasza :/... zresztą kto przy zdrowych zmysłach używa IE... chyba tylko ktoś bardzo otwarty na ludzi :P


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #63 : 30 Listopada 2006, 11:19:22 »
Siedziałem na uczelnianym kompie i widziałem białe tło. Oczywiście przez IE. Ale teraz jest ok.


IP: Zapisane
Tobiasz

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 334

Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : 30 Listopada 2006, 12:58:46 »
A dajcie spokój z tym badzIEwiem. Jest nowa wersja IE 7 i tak jest gorsza od Firefoxa 2.


IP: Zapisane
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #65 : 01 Grudnia 2006, 19:01:12 »
Popieram!Według mnie IE to tylko uniwersalny hak do naszego kompa więc Lisek Górą!Ale sorry za offtop


IP: Zapisane
mejdej

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 115


Inquisitor

Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : 03 Grudnia 2006, 21:27:19 »
Już skończyłem robić przyciski. Jednak nie chce mi się wrzucać na imageshacka aż 26 (bo tyle ich jest) grafik. Tak jak obiecałem wysłałem Ci je na pocztę...


IP: Zapisane

"Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje"
Edmund Burke
Strony: 1 2 3 4 [5]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry