Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wymyślone przez was rasy do fantastyki (Czytany 15384 razy)
Gwynbleidd

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 141


We dance like marionettes swaying to the Symphony

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 04 Lipca 2010, 22:59:44 »
Aghhhhhhh! Facepalm. Ludu orgarnijta się!

Alesha... coś tam, pomyśl zanim coś napiszesz.  W ciągu dwóch godzin zaspamowałaś już kilka tematów, a biednemu Regethowi kończy się przez Ciebie talia. Przeczytaj swój tekst, dokładnie, powoli i zastanów się nad każdym zdaniem, to może dojdziesz, do logicznych wniosków. Bo błędów tu jest więcej niż: "początek tej rasy rozpoczął się".




« Ostatnia zmiana: 04 Lipca 2010, 23:08:21 wysłane przez Gwynbleidd » IP: Zapisane
alesha_queen dancer

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 05 Lipca 2010, 09:42:48 »
Aghhhhhhh! Facepalm. Ludu orgarnijta się!

Alesha... coś tam, pomyśl zanim coś napiszesz.  W ciągu dwóch godzin zaspamowałaś już kilka tematów, a biednemu Regethowi kończy się przez Ciebie talia. Przeczytaj swój tekst, dokładnie, powoli i zastanów się nad każdym zdaniem, to może dojdziesz, do logicznych wniosków. Bo błędów tu jest więcej niż: "początek tej rasy rozpoczął się".
Wiesz co , może i masz rację , lecz jest jedno ale:
ty uważasz , że ja spamuję?? może, ale co sie czepiacie 12-latki, która ma w głowie tylko wakacje?? Ciesz się , że mna nie jesteś, bo boli, a jakże inaczej...Po co mam płakać? Zeby tylko u was pojawił się uśmiech ironii???


IP: Zapisane
Gwynbleidd

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 141


We dance like marionettes swaying to the Symphony

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 05 Lipca 2010, 13:53:45 »
Ciesz się , że mna nie jesteś, bo boli, a jakże inaczej...Po co mam płakać?
O...tak. Cieszę się niebywale.

Cytuj
ty uważasz , że ja spamuję?? może, ale co sie czepiacie 12-latki, która ma w głowie tylko wakacje??

Tak, uważam że spamujesz. Zabawny jest twój tok myślenia: "Mam 12 lat i w głowie wakacje, to mogę sobie spamować ile chcę". Po prostu zwracamy Ci uwagę na Twoje błędy, więc zamiast płakać, że masz 12 lat i wakacje może lepiej było by je poprawić? Taka moja dobra rada...

A jeśli uważasz dalej, że nie poprawisz, bo masz te swoje 12 latek, to może rzeczywiście odpuść sobie denerwowanie innych i... LEAVE THIS PLACE!





« Ostatnia zmiana: 05 Lipca 2010, 14:05:44 wysłane przez Gwynbleidd » IP: Zapisane
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 05 Lipca 2010, 15:40:45 »
Alesha, też mam 12 lat i spójrz na moje posty - nigdzie nie widać toku myślenia:

"Mam 12 lat i w głowie wakacje, to mogę sobie spamować ile chcę".

Nigdy nie wypominałem nikomu że mam 12 lat, nikt mi nie wypominał że tyle mam.(dodam nieskromnie) Wielu z pewnością tego nie zauważyło bo pisałem z sensem i nie chwaliłem się że mam wakacje i 12 lat. Zamiast spamować na forum jedź na te wakacje i daj ludziom spokój :/


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry