Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Twórczość Zehira (Czytany 9835 razy)
Milandia

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 67


One of a kind.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #30 : 14 Listopada 2008, 20:20:55 »
popieram pana z góry. Poza tym, niepotrzebna mu ta bródka a ciało, faktycznie nieludzkie


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 14 Listopada 2008, 20:52:21 »
Co do klatki piersiowej to rzeczywiście beznadziejna ale bez przesady, ze wszystko jest do kitu. Bródka mnie się podoba jak dla mnie pasuje. A co do cieniowania to nie wychodzi mi to zbytnio i wtedy wygląda o wiele gorzej. A zresztą co się będę, rysuję dla poprawy humoru a nie dla publiki :) chciałem po prostu pokazać co udało mi się naszkicować.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #32 : 14 Listopada 2008, 21:28:09 »
A mnie się całkiem podoba ten szkic bo:

- Obydwie stopy ludzika są zwrócona we właściwą stronę (widziałam i takich, którzy rysowali stopy w przeciwną stronę zamiast w tą właściwą xD)
- Anatomia może i ma drobne nieścisłości, ale wszystko jest na swoim miejscu (tak, tamto bodajże też xD)


Jedyna rzecz jaka mi nie pasuje to klatka piersiowa. Twarz ma mężczyzny, ale wydaje się jakby miał kobiecy biust...To chyba tyle, jak widać rysunek nie jest wcale taki zły.  :)


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 14 Listopada 2008, 21:33:00 »
Klatkę piersiową poprawiłem na bardziej męską. I obraz dziwnie trochę wygląda gdyż jak go obróciłem tak jak trza to się niestety spłaszczyła ale mam pomysł jak tego uniknąć.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Strony: 1 2 [3]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry