Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 3 4 5 [6] 7 8 9 ... 79    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
League of Legends (Czytany 250426 razy)
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #75 : 19 Lipca 2011, 23:20:18 »
Co czyni subkultura wikingowska z człowiekiem? Hells to genialny przykład... i chyba jedyny żywy...


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #76 : 19 Lipca 2011, 23:43:18 »
Co czyni subkultura wikingowska z człowiekiem? Hells to genialny przykład... i chyba jedyny żywy...
Czyni same dobre rzeczy.

PS. Co to znaczy junglować? Bo czytając wasze posty nic nie czaje za bardzo, no ale wyrobię się :)


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #77 : 20 Lipca 2011, 07:32:24 »
Junglować (lesić się ;P) to znaczy chodzić po tak zwanej dżungli zamiast po normalnym lanie i tam ubijać potwory. Dzięki temu zamiast jednego bohatera z większym expem (mid), mamy trzech - mid, jungler i człowiek solujący lane 1vs2. Ot, tyle tytułem wyjaśnienia. ;)


IP: Zapisane
Wiolonczelista

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #78 : 20 Lipca 2011, 16:49:01 »
Zmieniając temat...
Do tych mających konto w europie:
-co sądzicie o podziale na zachód i północ/wschód?
-zna ktoś sposób na zmiane? (jestem w północ/wschód i chciałbym się przenieść, a riot obiecywało możliwość darmowego przeniesienia)


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #79 : 20 Lipca 2011, 17:04:38 »
1. Każdy medal ma 2 strony. Jeśli chodzi o pozytywy to na pewno będą o wiele krótsze kolejki, a nawet całkiem znikną. Polaka też będzie łatwiej spotkać, bo w końcu jesteśmy jedną z najpopularniejszych narodowości w Institute of War. Negatywów jednak nie unikniemy. W części gier ruscy będą nam spamować cyrylicą. O ile każdy inny język potrafię znieść, tak cyrylica i ruski to dla mnie koszmar. Możliwe też jest, że szukanie gier będzie zajmować trochę więcej czasu, bo połowa polskiego forum League of Legends deklaruje, że polezie na zachód, bo tutaj będzie poziom turniejów równy iq worka ziemniaków albo przeciętnego "plastika". 
2. Zapewne będzie albo to opcja w cliencie gry, albo item w sklepie. Nie jest to jeszcze chyba znane...


IP: Zapisane
Falkan

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #80 : 20 Lipca 2011, 18:42:35 »
Narazie nie ma opcji do przeniesienia się na drugi serwer. Dodadzą później tak samo jak język polski.

A sam podział jak najbardziej na tak. Mniej kolejek, mniej tardów, łatwiej wbić elo :D. I dostaliśmy 15 dni ip boosta.


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #81 : 20 Lipca 2011, 18:46:06 »
No ale ruskie będą... a z resztą mam to gdzieś, darmowy IP boost na 15 dni!!! Weeeeee!!!


IP: Zapisane
Wiolonczelista

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #82 : 20 Lipca 2011, 21:25:34 »
Problem w tym, że pisali kiedyś, iż będzie mozliwość darmowego przeniesienia w sklepie.
Ale to narazie nie problem, bo grałem dzisiaj i ruskich tylko raz spotkałem(jekieś 5-6 gier).
A co do polskiego, to słuchałem dźwięki i głosy championów. To piękne, aksamitne Welcome to the summorer's rift! jest sto razy lepsze niż brzydki głos robota WITAJ W SUMMONERS RIFT.
Głosy aktorów też pozostawiają wiele do życzenia, ale niektóre nie są takie złe.


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #83 : 20 Lipca 2011, 21:28:39 »
Cóż, zrąbane jest to, że nie ma Renektona,no ale przynajmniej jest Maokai.
Po dzisiejszych grach LoL bardzo mi się spodobał, i nie mogę się doczekać jutra żeby wypróbować Nasusa.


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #84 : 20 Lipca 2011, 21:53:19 »
Regeth, bądź dzisiaj w okolicach północy, to w końcu cię coś poduczę. Dzisiaj będę miał czas na 100%. Możesz mi też posłać privem swojego skype'a.

Skoro Wiolonczelisto poruszyłeś temat polskiego clienta to jest to według mnie największa porażka, jaką widziałem... znaczy tylko na yt, bo sam bym tego nie zrobił swojemu clientowi. Chcę powiedzieć człowiekowi jakie ma itemy kupić, a on mnie się pyta "O jakie przedmioty chodzi, bo ja nie wiem. Zazwyczaj kupuję Miecz- Pistolet Hextech...". Głupio to brzmi, nie? Jak ci jeszcze tak przez skype'a mówią to już czysta tragedia. Powinni to dopracować. O ile glosy aktorów mam gdzieś, to już nazwy itemów i skilli powinny mieć nazwę polską, a po niej w nawiasie nazwę angielską. To by ułatwiło znacznie komunikację między polakami, a innymi. Można jeszcze skille nazywać w, q, e, r, ale jak nazywać czary przywoływacza? Mówię człowiekowi Ignite... a on nie wie o czym ja mówię. Muszę w takim wypadku mu opisywać ikonkę. Dobra, wyżaliłem się.

3majcie się, pozdrówcie rodzinkę ^^.


IP: Zapisane
Falkan

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #85 : 20 Lipca 2011, 21:59:50 »
Nazwy przedmiotów przetłumaczyli ( wczesna beta polskiej wersji - rtęciowe chodaki - mercury's treads... ) ale summoner's rift już nie. :p

Co do polskiej wersji - nie można jej porównywać do angielskiej, ale niektóre głosy ujdą.


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #86 : 03 Sierpnia 2011, 00:36:44 »
Zaciekawił mnie ostatnio pewien tragiczny bohater, mowa o Urfie...
Słyszałem różne opinie, ale bardziej interesuje mnie Wasza, a więc: czy istnieje jakakolwiek szansa na to, że zobaczymy tego bohatera w grze?


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #87 : 05 Sierpnia 2011, 18:50:49 »
O, myślałem, że ten temat już umarł. No więc tak Regeth, były plany zrobienia bohatera Urfa, jednak został to projekt wycofany. Raczej już go nie zobaczymy w grze, choć może... teraz wszyscy czekają na Skarnera, Kryształowego Strażnika!


IP: Zapisane
Reminamil

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #88 : 07 Sierpnia 2011, 00:04:17 »
Przeglądam forum i co widzę? Temat o mojej ulubionej grze MMO! Zgadzam się z powyższym że czekamy na Skarnera, ale dołóz jeszcze tryb DOMINION! To dopiero bęzie coś. Życzę miłego grania bez feederów i leaverów!  :) :) :)


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #89 : 07 Sierpnia 2011, 00:19:24 »
Chętnie pogram z nowymi ludźmi. Posyłajcie mi swoje nicki na privie to może się zgadamy jakoś.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 [6] 7 8 9 ... 79    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry