Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 6 7 8 [9] 10 11 12 ... 79    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
League of Legends (Czytany 250414 razy)
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #120 : 27 Lutego 2012, 21:41:36 »
po reworku jax jest bardziej imba, ja bym sie raczej martwił o te runy uników, bo napewno nie odzyskałeś w 100% punktów

Ja pogrywam: malzahar ( da best)
shyvana (da best)
malphite (da best)
oprócz tego
olaf
czasami
nasus
warwick
twitch
Ja ogólnie każdą grę gram kimś innym, żeby nie było nudno. Zaraz mi sie nudzi jak młóce tym samym.


IP: Zapisane
Falcon

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 31


Galeria piosenek w podpisie, wysyłaj swoje na PW!

Zobacz profil
« Odpowiedz #121 : 28 Lutego 2012, 14:52:02 »
Moim zdaniem twisted fate nie ma żadnego mocnego escape mechanizmu zatem na ad/ap zbyt szybko pada. Używanie naszego ulti może być szybko przerwane, a slow czy stun na niewiele się zdadzą.
Na supporta zaś jest wyśmienity, jego pasive sprawia że nasz team jest lepiej wyposażony od przeciwnika, a my kiedy nawet raz po raz zostajemy sami na linii możemy zapewnić sobie niezłe jak na supporta itemy.
Q daje nam możliwość zdobycia łatwych asyst z dużej odległości, prócz tego jeśli zdecyduje się na Rylaia mogę sprawić że ad/ap carry zdoła dognić cel. W przydaje się jeśli mamy kogoś uratować lub też by zregenerować manę potrzebną w danym momencie. E nie jest do końca do supportowania, jednak dzięki niemu możemy zadać przydatny w walce demage. Ulti zaś daje nam największe możliwości - wykrycie przeciwników niezależnie gdzie są, szybkie wbicie się i odciągnie przeciwników lub też odpalenie speeda czy tarczy z itemów.
Tyle o umiejętnościach, wydaje się to lekko na siłę jednak po paru grach stwierdzam że to prawda. Coś o itemach? Jesteśmy tutaj bardzo zależni od przeciwników. Ważne rzeczy to Shurley, Solari, Rylai i Ioanki. Kolejne do wyboru, może być Will of the Anicets, Zeke Herald, item co się nie pamiętam jak nazywa ale daje aurę na coldowny i mana regen, Wirgle by mieć możliwość stawiania wardów pod koniec, Ważne by pamiętać o tym że nawet jako support możemy zadać istotny demage.
Nie piszcie że to nie ma zastosowania w praktyce, sam sprawdziłem i ma. Nie sugerujcie się historią z poprzedniego konta, musiałem sobie sporo rzeczy przypomnieć.
Inne rzeczy to do że być może przeniosę się na westa. Dość mam polskich dzieciaków co przeklinają.


IP: Zapisane
kamilwol123

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 24


Demon Hunter > DK

Zobacz profil
« Odpowiedz #122 : 28 Lutego 2012, 19:30:18 »
może ktoś powiedzieć jaka jest dzisiejsza rotacja (nie mam chwilowa dostępu do lola)zgóry dziękuja za odpowiedzi  ;)

Dzisiaj jest 2011-02-28


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #123 : 28 Lutego 2012, 19:53:39 »
Rozumiem, nie ma czegoś takiego jak strona główna League of Le... aaa, jest! Wejdź na stronę główną i tam masz rotacje brainiacu.

Inne rzeczy to do że być może przeniosę się na westa. Dość mam polskich dzieciaków co przeklinają.

Jak włączą na nowo opcje przeniesienia się, to przenieś się.


« Ostatnia zmiana: 28 Lutego 2012, 19:55:41 wysłane przez Tazol111 » IP: Zapisane
Falcon

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 31


Galeria piosenek w podpisie, wysyłaj swoje na PW!

Zobacz profil
« Odpowiedz #124 : 03 Marca 2012, 14:45:14 »
Doszedł Alistar i Orianna na supporta. Poza tym w teamie zacząłem raz po raz tankować Maplhitem, Shenem, Alistarem i Gragasem. I moim zdaniem to raczej Kennen powinien jechać Morgane, ale ja go robię na hybrydę, więc pewnie jest różnica.


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #125 : 03 Marca 2012, 23:52:30 »
A moim zdaniem nie. Klatka Morgany zadaje chyba lepszy damage niż shuriken Kennena. By Morgane trafić shurikenem musisz się wystawić zza miniona, co umożliwia trafienie klatką Morgany. Poza tym ma możliwość harrasowania plamką, a Kennen musi użyć shurikena, więc leci klatka i tak w kółko.


IP: Zapisane
Falcon

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 31


Galeria piosenek w podpisie, wysyłaj swoje na PW!

Zobacz profil
« Odpowiedz #126 : 05 Marca 2012, 20:29:16 »
Z "E" robisz łatwe uniki, takiej możliwości Morgana nie ma, w dodatku możesz łatwo z pasywki przerwać jej ulti. Poza tym szukam więcej supportów, ma ktoś jakiś pomysł? W poniższych postach wypisałem obecnych.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #127 : 05 Marca 2012, 20:35:21 »
Ulti Morgany nie można przerwać, tak samo jak Spin to Win Garena. Tak słowem wyjaśnienia.

Kupiłem sobie Fiorę i tymczasowo odstawiłem moje AP carry i junglerów na półkę. Cztery słowa, cztery słowa.

THIS.
SHIT.
IS.
OP.

A dopóki jej nie znerfią, radośnie rotfl-stompuję normale i sodomizuję inne carry moim zabójczym combo Q+E+RMB.

Cheers.


IP: Zapisane
Falcon

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 31


Galeria piosenek w podpisie, wysyłaj swoje na PW!

Zobacz profil
« Odpowiedz #128 : 05 Marca 2012, 20:43:38 »
A to przepraszam, myślałem że można przerwać za pomocą cc a tu proszę. I ostatnio na support'a wpadł mi do głowy heimer, lux i maokai. Co myślicie?


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #129 : 05 Marca 2012, 20:48:02 »
Heimer kiedyś w ogóle był otagowany jako support w rotacjach. W teamfighcie nie jest jakiś wybitny, ale generalnie pushuje jak głupi i leczy Twoje wieże.

Lux ze swoimi licznymi CC, rozwiewaniem mgły wojny i obszarową tarczą jest IMHO dużo lepszym support, ale rzadko widzę kogoś tak nią grającą. Zazwyczaj to combo Rabadon's + Rylai's i do przodu.

Natomiast Maokai alias Sadzon jak przyjęliśmy go nazywać...Ma dzikie, rozbiegane wardy i zmniejsza damage otrzymywany przez cały team, ale to i tak raczej Ap Tank z dużym dmg niż support. W roli "support tanka" widziałbym raczej Tarica czy Alistara. Shen to takie HP carry. :P

Pozdrawiam


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #130 : 06 Marca 2012, 21:27:24 »
Mnie osobiście jako support tank bardzo się podoba Galio. Wolę nim grać jako support, niż jako solo topowiec. Właśnie, dawno nim nie grałem ^^.

Heimer jak dla mnie bardzo fajny midowiec. Nie wiem, czy nadaje się na supporta, bo z jednej strony skoro pushuje to jako support się nie nadaje.

Lux jako support jest świetna. Zalewa cc i ma bardzo mocną tarczę. Poza tym ma mini CV w skillu.

Maokai jako support średni. W sumie lepszy na jungli, bo ma genialne ganki. Hellsiu z resztą to streścił i w sumie po nim powtarzam.


IP: Zapisane
Falcon

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 31


Galeria piosenek w podpisie, wysyłaj swoje na PW!

Zobacz profil
« Odpowiedz #131 : 25 Marca 2012, 09:36:25 »
Jestem już na "łeście". Tak więc Tazol jaki masz nick? Dziś około powiedzmy 18.00 zaproszę cie do znajomych. Będziesz? Żeby nie było że ktoś się pode mnie podszywa ja mam nick Zlodziej111PL.
Poza tym ostatnio gram Lulu na Ap carry - wymiata, lepiej by tylko było bez lagów/zawieszającej się myszki.


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #132 : 27 Marca 2012, 00:14:56 »
wszcy ww macie po 30lvl? jeśli macie konta niższymi to może byśmy zagrali np. w sobotę. ma ktoś dobry build pod rammusa ponieważ kupiłem go sobie i się trochę zniechęciłem
PS:Dobry jest ten nowy support? Czyli Lulu
PS 2:Mój nick to djmioduu gram narazie na nordicu i eastcie bo mam problemy z westem


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Falcon

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 31


Galeria piosenek w podpisie, wysyłaj swoje na PW!

Zobacz profil
« Odpowiedz #133 : 27 Marca 2012, 14:31:07 »
Lulu to nie tylko support. Może być, ale ja nią gram na AP carry a kolega na AD carry. Ja mam 30 lvl i powiedzmy że ogarniam (no chyba że lagi), ale wiesz - jak się dużo gra to i tak się wbije, nawet bez wielkich umiejętności. Poziom aż tak dużo nie znaczy. Elo w sumie też nie, to czy się wygra zależy głównie od teamu.
Na Rammusa build chcesz pod AD czy tanka?


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #134 : 27 Marca 2012, 20:09:18 »
Bardziej pod tanka chociaż widziałem buildy na jungglera ale że mi to szło jakby to powiedzieć do d... więc wolę bardziej klasycznie ;P

EDIT:Stąd biorę buildy:
http://www.mobafire.com/


« Ostatnia zmiana: 27 Marca 2012, 22:46:18 wysłane przez serafin » IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Strony: 1 ... 6 7 8 [9] 10 11 12 ... 79    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry