Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 7 8 9 [10] 11 12 13 ... 79    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
League of Legends (Czytany 250426 razy)
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #135 : 27 Marca 2012, 21:15:54 »
Lulu jest tak dziwna, że może iść wszędzie jak się uprzesz... Na junglera, na solo top, na mida, na support, na teemową wersję carry...

Co do pytania - tak, mamy po 30 lvl. ^^. A na rammusa po prostu musi być Thornmail/Kolczasta Kolczuga (Jak ja nie cierpię tych polskich nazw, brzmią dennie...), a reszta pod przeciwników - jak masz nafeedowanego przeciwnika ap - budujesz magic resist. Jak feednięty jest ad w enemy teamie, to budujesz defa. Przy okazji Warmog Armor/Plemienna Zbroja (-_-) powinien się wkraść. Buty w ten sam sposób dobierasz jak inne itemy. 


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #136 : 24 Kwietnia 2012, 09:19:17 »
Tak wiem temat ma już prawie miesięczną przerwę, ale chciałem się spytać czy ktoś by mi zrobił build z masterkami i przedmiotami (tzn. kolejność kupowania) dla Rammusa. Kupiłem go, ale jak słyszałem Ram jest pod jungle a na moich levelach jeszcze nikt nie jungluje.


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #137 : 24 Kwietnia 2012, 20:17:33 »
No to zależy od teamu przeciwnika- jeśli jest tylko 1 ap to bierzesz w pancerz, jeśli tylko 1 ad, to magic resist, jak nie, to musisz to jakoś wyśrodkować, ale więcej w panca, oraz w hpki. Na początku graj z polecanymi.

A runy:  magic resist, armour.
masterki tak samo.


IP: Zapisane
Falcon

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 31


Galeria piosenek w podpisie, wysyłaj swoje na PW!

Zobacz profil
« Odpowiedz #138 : 24 Kwietnia 2012, 20:55:33 »
Moim zdaniem najlepsze itemy na Rammusa to Thormail/Tabi/Mercury/Warmog/Force of the Nature/Sunfire Cape/Atma/Latarnia. A kolejność kupowania zależna od przeciwników. Aczkolwiek nie znam się na budowaniu go pod tanka, ja gram nim na AD.


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #139 : 24 Kwietnia 2012, 23:52:00 »
Mnie obojętnie pod kogo ma być, czy pod tank czy pod AD. Żeby tylko był  ^_^

EDIT: Ciekawostka, nie wiem czy o tym serwerze słyszeliście, ale jest zrobiony po to by testować bohaterów jeszcze nie wydanych, wyłapywać błędy itp.

http://leagueoflegends.pl/forum/showthread.php?tid=59729 Tu jest wszystko o tym.

EDIT 2: Mam taki błąd że jak próbuje właczyć PBE to wyskakuje mi coś takiego:"Ta instalacja aplikacji jest uszkodzona.Spróbuj ponownie zainstalować aplikację lub skontaktuj się z jej wydawcą, aby uzyskać pomoc. Ma ktoś taki problem?


« Ostatnia zmiana: 03 Maja 2012, 15:31:27 wysłane przez serafin » IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #140 : 02 Maja 2012, 20:43:15 »
Ja osobiście błędów tam nie wyłapałem, ale sobie Varusem pograłem i już jestem pewien, że kupię sobie go na normalnym koncie :).


IP: Zapisane
Ryuu

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Yamiryuu

Zobacz profil
« Odpowiedz #141 : 04 Maja 2012, 15:43:10 »
A powiedz mi Tazol, jak go budowałeś? Hmm?Bo zastanawiam się czy Speed, speed speed? czy raczej tankiem go?


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #142 : 04 Maja 2012, 21:39:35 »
Varus pod tanka? Chyba Ci sie z hecarimem pomylił!!


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #143 : 04 Maja 2012, 22:00:29 »
Ja tam ostatni raz w LoLa grałem chyba tydzień temu, ale z powodu zmiany systemów referującego tak czy siak mam 7k IP i 10 IP Boostów. Czekam na łucznika. :)


IP: Zapisane
Nixa
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6


Jaszczurzy Gromowładny

Zobacz profil
« Odpowiedz #144 : 04 Maja 2012, 23:00:34 »
Cześć jestem nowy w Lolu chodź można powiedzieć gram od dłuższego czasu. Mój problem  polega na tym że komputer/internet nie łączy aplikacji/gier z internetem, np. Lol i HVI gdzie gram tylko co tydzień jak jestem u babci lub w HVI bez Confluxa. Czy może ktoś wie jak to zmienić?


IP: Zapisane
Potrzebuję sygny, kto da radę zrobić?
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #145 : 07 Maja 2012, 13:09:20 »
A powiedz mi Tazol, jak go budowałeś? Hmm?Bo zastanawiam się czy Speed, speed speed? czy raczej tankiem go?

Wiesz co, ja ci powiem, że go będzie dało radę zrobić na wszystko z tego co przeanalizowałem. Grałem tylko jedną grę, bo mi nerwy siadały przy pingu 220 (Taki jest na serverze testowym), ale robiłem go klasycznie pod ad carry. Pieniążki mam odłożone, więc jak wyjdzie na normalnym serwerze, to poeksperymentuje na hybrydę i na full ap. Jednak mam wrażenie, iż dostanie nerfa, bo aż za dobrze mi się nim grało. No ale nic, oczekuję, aż wyjdzie.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #146 : 07 Maja 2012, 16:19:58 »
wtf? Już jest do kupienia Varus o.0 na oficjalu, normalnym nordic...


IP: Zapisane
bos778

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 13

Zobacz profil
« Odpowiedz #147 : 07 Maja 2012, 16:42:27 »
Varusa jeszcze nie ma na Nordicu :/ to nie wiem gdzie ty grasz... Szczerze ja uważam że Varus jest dobry tylko do ks'owania swoim Q -.- morduje przeciwnika kombosem Malzahara pod koniec życia patrze strzała Varusa i kill dla niego -.- boje się co będzie jak on wyjdzie...


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #148 : 07 Maja 2012, 18:16:31 »
Varus jest tylko na PBE. Na nordic-eascie/wescie jest tylko w spisie postaci, ale go nie kupisz.


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #149 : 07 Maja 2012, 21:58:21 »
Halo, czy ktoś przeczytał to co napisałem stronę temu? Miał ktoś taki problem?


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Strony: 1 ... 7 8 9 [10] 11 12 13 ... 79    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry