Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 10 11 12 [13] 14 15 16 ... 79    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
League of Legends (Czytany 250379 razy)
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #180 : 10 Listopada 2012, 09:27:45 »
Ale dla mnie cena postaci nie jest problemem, bo w każdym razie mam kim grać i mogę sobie spokojnie zbierać IP. Powiedziałem tylko to do młodych graczy, dla których wysokie ceny na początku hamują zakup postaci. Zresztą nie było tak, że wszystkie postaci po wypuszczeniu kosztowały 6300, ale stopniowo z czasem taniały? Bo w sumie gram w to pół roku, to nie wiem.

Tak w ogóle, mówisz do mnie tak, jakbym zaczął grać w tę grę wczoraj :P
Grałem wszystkimi postaciami, które wymieniłeś. Z ap, które wymieniłeś, wolę coś trudniejszego- np. lubię grać LeBlanc, która i tak wcale nie jest jakaś nie do okiełznania. Podoba mi także się Kassadin.

Co do Garena, wolę jego noxiańskiego odpowiednika, który był zresztą jedną z moich pierwszych postaci.



IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #181 : 10 Listopada 2012, 09:57:19 »
Darius. Jak ludzie płaczą na niego (nie wiem skąd). Darius moim zdaniem jest jednym z najlepszych champów do karania noobków, grab machasz z Q slowasz z W i nim się obejrzysz jak go zgilotynujesz już pisze "nerf Darius op dmg" :P .
Kassadin komu sie może nie podobać :P spamowalny silence, odnowa many autoattackami i spamowalny flash ,idealny champ by po wkurzać ludzi i zdominować AP przeciwnika.
LB chyba najszybszy burst na 6 lvl i jeden z mocniejszych, no cóż w late game zaczyna wysiadać.
A co do cen champów to przeceniają ich raz na 2.5 miecha ok.


« Ostatnia zmiana: 10 Listopada 2012, 10:13:12 wysłane przez WMS » IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #182 : 10 Listopada 2012, 10:22:51 »
Całe "OP" Dariusa polega na tym, że to postać typu DotA wrzucona do LoLa. Co mam na myśli?

DARIUS KAŻE BŁĘDY.

Tak zwany "overextending" nie jest czymś pożądanym, ale w LoLu zazwyczaj można z tego wyjść, podhealować się, zregenerować, takie tam. Darius, jak 80% postaci z Doty, nie wybacza żadnych błędów. Bardzo proste combo Decimate + Crippling Strike z domieszką pasywu bardzo boli.

Nie jest to co prawda "oryginalny Darius", czyli Axe z Doty. "O, czyżby Twoje HP właśnie spadło do 624 punktów? DIE BY THE POWER OF THE AXE!" Podobnie analogia istnieje między Caitlyn a Kardelem - Caitlyn pocisk można przechwycić, Kardel zaś jest w stanie odstrzelić Ci łepetynę co 20/15/10 sekund, nie ważne ile bohaterów stoi w prostej linii jego pocisku.

Mógłbym tak długo...Cieszmy się z naszego casuwalowego LoLa, w którym w momencie wybicia nocy nikt nie chowa się przed Balnaarem. :P


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #183 : 10 Listopada 2012, 10:43:33 »
Hellsiu, z całym szacunkiem, ale Ashe już od dawien dawna nie jest nawet w pierwszej piątce najlepszych ad carry w grze. Ezreal, Kog'Maw i Vayne wyprzedzają ją o lata świetlne (Pomimo jej genialnego ulta).

A Darius na ślepych pickach faktycznie jest bardzo mocny. Jednak jeśli wiesz, że masz go za przeciwnika możesz go odpowiednio zkontrować :)



IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #184 : 10 Listopada 2012, 10:50:32 »
Ezem i Kogiem można grać też na AP albo na hybrydy, plus KoG polega na dmg z Bio-Arcane Barrage. Ashe osobiście wydaje mi się jednych z najlepszych AD carry, bo ma permaslowa, może sprawdzić mapę, ładnie farmi miniony, no i ulti kaboom.

Vayne musi praktycznie wejść Ci na twarz, a wtedy nie wydoli przeciwko takim zabijakom jak Mundo, Morde czy Riven.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #185 : 10 Listopada 2012, 11:56:21 »
Nienawidze jak gram Darkiem i dzieci płaczą, że jest op, ult to win itp. Na Dariusa też potrzeba skilla, dobry build, rozplanowanie umiejętności i trafianie na Q wdg. mnie łatwiejszy jest Garen czy Cho'gath których też mam. Cho może z ulti wyciągnąć spokojnie większy dmg od Darka, do tego ma podbicie i silenca... a cd równe 40 sek. z groszem? Wystarczy byle jaki item do cd i już castujesz prawie jak Darek... 

Oprócz Dariusa ostatnio gram również Maokaiem, dość dobrze idzie mi nim na jungli, kha'zixem też... Czekam aż stanieje Vładek bym mógł go kupić, pewnie pod koniec grudnia/ początek stycznia dopiero ;/.

Co do ADcarry od Ashe na pewno lepsza jest Vayne, MF, oraz Caitlyn.


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #186 : 10 Listopada 2012, 12:45:54 »
Ezem i Kogiem można grać też na AP albo na hybrydy, plus KoG polega na dmg z Bio-Arcane Barrage. Ashe osobiście wydaje mi się jednych z najlepszych AD carry, bo ma permaslowa, może sprawdzić mapę, ładnie farmi miniony, no i ulti kaboom.

Vayne musi praktycznie wejść Ci na twarz, a wtedy nie wydoli przeciwko takim zabijakom jak Mundo, Morde czy Riven.

Dla tego ma "Q" skilla, którym może się przemieszczać, "E", które odrzuca przeciwnika od siebie i ulti, dzięki czemu może być niewidzialna przy używaniu "Q". Poza tym True Damage działa :P. Nijak mi nie wmówisz, że postać z kilkoma escape systemami jest gorsza od Ashe, która nie ma escape systemu :P


IP: Zapisane
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #187 : 10 Listopada 2012, 13:35:23 »
Może założymy team rankingowy? Na North-East.
Mój nick to; Diacon Frost
Lvl; 20
Champs; Twitch, Yi, Darius i Renekton
Gram głównie w weekendy.


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #188 : 10 Listopada 2012, 13:54:57 »
Nick: Tazol
Server: Nordic-East teraz
Pozycja: Mid, Ad Carry (Championów ponad 60, więc jest luz)

Jak ktoś ma skype to mogę grać, tylko mi dać znać na privie.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #189 : 10 Listopada 2012, 14:47:18 »
Nick: DimmuBorgirPL
Server: EUNE
Pozycja: dowolna, OPRÓCZ ad carry bo mam tylko dravena i ashke a ich łatwo skontrować.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #190 : 10 Listopada 2012, 14:58:59 »
Nick: GennGreyCrest
Server: EUNE
Pozycja: w sumie dowolna
Spec Champy: Garen (solo top), Fiora, Twitch (AD carry), Nocturne, WW (jungle), Brand, Malzahar (AP mid), Taric (support), Trundle (trollpick kiedy nie ma już nadziei)

Można założyć jakiś team, Tawerna Legends czy cuś. :P Bo na Gwardię Hellscreama się pewnie nie zgodzicie. :D


IP: Zapisane
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #191 : 10 Listopada 2012, 16:23:24 »
Gwardia Hellscreama - Hellscram's Guards?
Tavern Soldiers może?

Edit; lepiej;

HEROES OF TAWERNA


« Ostatnia zmiana: 10 Listopada 2012, 16:25:52 wysłane przez DWito » IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #192 : 10 Listopada 2012, 16:40:51 »
Jeszcze lepiej - Tawerna Legends. Ten team ma to do siebie, że już go założyłem i istnieje. :P


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #193 : 10 Listopada 2012, 18:27:46 »
Ja mogę też grać jak się kopsnę po LoL-a.
Aha, mam takie pytanie: Jak do cholery grać na jungle? Próbowałem kilka razy a wychodziło mi to tak że lepiej nie mówić.


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #194 : 10 Listopada 2012, 18:57:26 »
Na jungli zacznij razem z jakimiś masteries porzadniejszymi, najlepiej postacią mająca lifesteal, i może kilkoma runkami na defa. Generalnie z naszych postow nic sięnie dowiesz, wpisz sobie na youtube poradnik jak junglowac w lolu, na pewno znajdziesz coś dobrego :)

Sorry, piszę aktualnie z telefonu, sorry za błędy.


« Ostatnia zmiana: 10 Listopada 2012, 20:36:24 wysłane przez Tazol » IP: Zapisane
Strony: 1 ... 10 11 12 [13] 14 15 16 ... 79    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry