Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 14 15 16 [17] 18 19 20 ... 79    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
League of Legends (Czytany 250357 razy)
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #240 : 06 Stycznia 2013, 22:36:31 »
No panowie, czas się przyznać. Dzisiaj kiepścizna po całości. Jam winien feeda przyznaję sie bez bicia.



IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #241 : 06 Stycznia 2013, 22:39:46 »
Źle zrobiłem, że wziąłem tego Singeda. Chciałem potrollować, ale nie był to dobry pomysł ;d

Przez to byliśmy bezbronni w obliczu niezliczonych oddziałów dystansowych wroga.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #242 : 07 Stycznia 2013, 18:05:11 »

Przez to byliśmy bezbronni w obliczu niezliczonych oddziałów dystansowych wroga.

Czyt. Lux :D



IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #243 : 08 Stycznia 2013, 21:09:46 »
Im master Augumentet Singed. If someone plays Singed in these team. It's just me.

So next time. Call me...


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #244 : 08 Stycznia 2013, 21:15:17 »
Your English is bad nad you should feel bad. :D

Nie chwal się Bane Singedem, ja mam Garena - Aragorna. :D


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #245 : 08 Stycznia 2013, 21:18:58 »
A ja mam cybernetycznego Ezreala i  Tryndę z Demonicznym mjeczem. Do tego mój skill grania nimi jest na bardzo wysokim poziomie. Szczególnie Trynda, który jest dość wymagającym champem i bez odrobiny delikatności i wyczucia nie da się wykorzystać jego pełnego potencjału bojowego. Po prostu, to nie jest postać dla każdego.
Wymiękacie przy mnie.


« Ostatnia zmiana: 08 Stycznia 2013, 21:21:22 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #246 : 08 Stycznia 2013, 22:04:08 »
Your English is bad nad you should feel bad. :D

Nie chwal się Bane Singedem, ja mam Garena - Aragorna. :D

A ja mam cybernetycznego Ezreala i  Tryndę z Demonicznym mjeczem. Do tego mój skill grania nimi jest na bardzo wysokim poziomie. Szczególnie Trynda, który jest dość wymagającym champem i bez odrobiny delikatności i wyczucia nie da się wykorzystać jego pełnego potencjału bojowego. Po prostu, to nie jest postać dla każdego.
Wymiękacie przy mnie.

Burżuje! Chwalą się nierealnymi przedmiotami! Na pal!
A tak serio, nie szkoda troche wam na taką gre pieniędzy prawdziwych?
A żeby nie offować to ostatnio na koncie kolegi Xinem stat bodajże 12-2-5, wiem że słabo...


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #247 : 08 Stycznia 2013, 22:12:08 »
Nie szkoda, bo zasadniczo mieszkam w Danii.
A Hellsu ma zapewne porządną emeryturę  :P

Trochę słabo, bo patrząc na staty, wszystko ksułeś, a w teamfigtach nie brałeś udziału tylko spieprzałeś na początku xPP

Co do Xina, kiedyś grałem nim tylko na linii. Teraz jakoś nie wyobrażam sobie grać nim, nie dżunglując. Uważacie, że dorównuje on przynajmniej trochę innym dżunglerom?



IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #248 : 08 Stycznia 2013, 22:13:56 »
Taa.. ja kupiłem garena, bo był za 450 $, a brakowało mi do 16 champa do rankedów, dzisiaj zagrałem 2 gry nim, w tym 7/0/8 , nawet niezły, chociaż b. łatwy champ. Tyrałem razem z twitchem solo renektona. W pewnym momencie zostałem zgankowany, renekton z ezrealem vs ja, poszły 2 trupy... :D


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #249 : 08 Stycznia 2013, 23:29:58 »
Dzisiaj grałem 1v1 z pewnym gościem na arenie treningowej. On wział LeBlanc, a ja Jaxa.

I nie miałem w ogóle pomysłu, jak to wygrać. Co chciałem użyć stuna, to ona od razu używała w. Cały czas mnie harrasowała i trudno było ją złapać. Jax jest raczej dobry przeciwko ap, ale teraz coś nie wyszło. Macie, jakiś pomysł, jak to można było rozwiązać?


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
cohen

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #250 : 09 Stycznia 2013, 09:06:56 »
Dzisiaj grałem 1v1 z pewnym gościem na arenie treningowej. On wział LeBlanc, a ja Jaxa.

I nie miałem w ogóle pomysłu, jak to wygrać. Co chciałem użyć stuna, to ona od razu używała w. Cały czas mnie harrasowała i trudno było ją złapać. Jax jest raczej dobry przeciwko ap, ale teraz coś nie wyszło. Macie, jakiś pomysł, jak to można było rozwiązać?

LB? To taki papierowy wybitnie apeker. Wystarczy anty mag - veigar, akali.


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #251 : 09 Stycznia 2013, 10:53:36 »
Dzisiaj grałem 1v1 z pewnym gościem na arenie treningowej. On wział LeBlanc, a ja Jaxa.

I nie miałem w ogóle pomysłu, jak to wygrać. Co chciałem użyć stuna, to ona od razu używała w. Cały czas mnie harrasowała i trudno było ją złapać. Jax jest raczej dobry przeciwko ap, ale teraz coś nie wyszło. Macie, jakiś pomysł, jak to można było rozwiązać?

Nic bardziej mylnego, gdyż właśnie Jax się wykłada przy dobrym ap harrasie. Jedyne co mogłeś zrobić to się lepiej nafarmić, aczkolwiek nie lubię areny treningowej, gdyż nie istnieje tam żadna strategia - ot musisz lecieć do przodu i kombinowanie w stylu gry pasywnej się nie uda. Mogłeś kupić Banshee Veila albo Quicksilvera, żeby zdjąć tego silence'a i oczywiście full inwestycja w magic resisty oraz bądź co bądź hp. Tyle chyba.


IP: Zapisane
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #252 : 09 Stycznia 2013, 18:50:26 »
Ostatnio gadałem z kumplem nt dariusa AP, za i przeciw, dzisiaj zagrałem nim na botach, coby se wstydu nie narobić w pvp i powiem wam że wyszło całkiem przyzwoicie.


« Ostatnia zmiana: 09 Stycznia 2013, 18:53:23 wysłane przez DWito » IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #253 : 09 Stycznia 2013, 19:10:53 »
Na boty to można budować, co się chce, a i tak będzie się wymiatało.

Darius z tego, co wiem nie ma nawet żadnych mnożników z ap, więc nie wiem, czy jest sens robienia go pod ap.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #254 : 09 Stycznia 2013, 21:11:47 »
Dobra, przyznawać się moderzyki, kto mię usunął posta?
Lich Bane - Zmora Licza, powinno być zrozumiałe dla ogarniętych. To że post miał 2 słowa, nie znaczy, że nic nie wnosił do dyskusji...

Znaczy tyle, że był spamem. :D A moderzykiem to sam jestem, ja jestem dla CIebie Pan Moderator. ;P

Nie znaczy, że był spamem, wyjaśniał kwestię sprawy sensu robienia Dariusa pod AP... nevermind, nadal nie wiem kto mię tak beszczelnie moderuje :D

.....

Nie doczekałem się riposty...

Jeżeli Twój post robi się zielony, to wiedz, że przejęli go orkowie. :D

O siema Hells, kiedy pykniem partyjkę?

Edit: Post Od-Hellsowany bo robi syf tymi kolorawankami ;D/Loczek

Dzięki Loku :D


« Ostatnia zmiana: 08 Lutego 2013, 13:12:18 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Strony: 1 ... 14 15 16 [17] 18 19 20 ... 79    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry