Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 16 17 18 [19] 20 21 22 ... 79    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
League of Legends (Czytany 250426 razy)
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #270 : 12 Stycznia 2013, 11:11:10 »
Nah.
Wyższe miejsce w rankingu niekoniecznie oznacza wyższe umiejętności.
Przecież tak jest nie tylko w LoL-u, ale też w każdej innej grze 8)


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #271 : 12 Stycznia 2013, 11:13:50 »
Dokładnie, masz racje. Dlatego w poprzednim poście użyłem przysłówka "pewnie", co w tym kontekście oznacza nie na 100%  :P


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
cohen

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #272 : 12 Stycznia 2013, 11:37:22 »
Dokładnie, masz racje. Dlatego w poprzednim poście użyłem przysłówka "pewnie", co w tym kontekście oznacza nie na 100%  :P

Zgadzam się na 1000%. Statystyki są nic nie warte. Wiele razy spotkałem graczy z ilością win 2000 i elo +- 1600 grający niewiem powiedzmy troll pick - bot line - xin + trynda, volibear + malphite, trynda z jakimś ap carry (ahri, annie lub veigar), twitch z master yi (support).

Wracając do poprzednich postów - raz widziałem jak ktoś robił LB adcarry - pomysł ciekawy - ale jako ad carry jest w tyle od innych adc, gdyż z levlem nie rośnie jej atack speed. Tak samo jak z soraki można zrobić dobrego tanka czy adc. Też w przypadku adcarry nie będzie rósł z poziomem atack speed.

Całkiem ciekawy pomysł jest soraka tank, ale ostatni raz widzałem na starym sezonie - siła natury, warmog, kostur pustki, kostur rylai, buty mercurego, i banshee veil - dość wytrzymały tank i przebijający się wyszedł. Teraz niewiemm co można zamiennie z siłą natury zrobić. Jakieś pomysły? Anioł stróż, Rtęciowa szarfa ( ulepszone do Rtęciowy bułat), Paszcza Malmortiusa, Lodowa rękawica. To ostatnie byłoby ciekawe z Soraką tank-ap. Muszę przetestować.

Takie pytanie mam tutaj jak dużo osób gra z Tawerny w lola na wschodnim serwerze? Można coś uzbierać.


IP: Zapisane
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #273 : 12 Stycznia 2013, 15:21:40 »
Lb ad carry to wcale nie jest zły pomysł dzięki jej W, ale właśnie attack speed mocno kuleje. Chociaż imho nadrabia miliardem flashy.

Lepszym tankiem od Soraki jest Annie, jej tarcza jest op. ^^


« Ostatnia zmiana: 12 Stycznia 2013, 15:31:40 wysłane przez Saph » IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #274 : 12 Stycznia 2013, 15:49:11 »
hm, a może wywalimy kolesia złodziej, bo NIGDY z nim nie graliśmy choć nieraz był zapraszany! A damy Saph?


IP: Zapisane
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #275 : 12 Stycznia 2013, 15:54:02 »
A, właśnie, wczoraj razem z hellsem i sylathem podjęliśmy tą decyzję... :D


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #276 : 12 Stycznia 2013, 15:58:51 »
I tak się do Was dwóch nie odzywam bo biegacie po tym Twisted Treeline jak paralitycy. ;C Tyle przegrać, jak wyjątkowo idzie mi dobrze i robię double kille samym ulti. Mieliście po swojej stronie Wandalską Kometę...Tyle przegrać. :C

Złodziej już został usunięty, Saph została zaproszona. Dzisiaj jakoś w kole 10. :)


IP: Zapisane
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #277 : 12 Stycznia 2013, 16:04:58 »
Więc ustalmy termin:
Dzisiaj godzinia 19;00
5 na 5 Summoners Rift Rankingowa
Skład:
Andre
Hells
Saph
Sylath
DWito

Zgadzacie się?


« Ostatnia zmiana: 12 Stycznia 2013, 16:10:37 wysłane przez DWito » IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #278 : 12 Stycznia 2013, 16:05:46 »
A właśnie, Saph dziękuje za zaproszenie i ma nadzieję, że nie będzie musiała się przenieść do teamu Feeding Legends.

19? może być. tylko można mida, czy nie można? :>


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #279 : 12 Stycznia 2013, 16:07:10 »
Mnie dzisiaj nie będzie. Wracać planuję około 3 nad ranem, wtedy możemy zagrać. 8)

So count me out. Zamiast mnie weźcie Vokiala/Tzeltica. Nie wiem czy aby Tazol się nie załapał na miejscówę w teamie, bo ograniczenie do 9 osób spowodowało pewne ograniczenia. :/


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #280 : 12 Stycznia 2013, 20:54:52 »
Mam takie pytanie od nooba. Pomógłby mi ktoś ustawić masterki na 17lvl. dla ADC i APC?


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #281 : 12 Stycznia 2013, 22:13:45 »
Hells...

Nie denerwuj mnie. To ty tym Brandem na początku latałeś i greedowałeś... Dopiero później, gdy parę razy padłeś, odpuściłeś i zacząłeś się trzymać drużyny.

Przegraliśmy tylko i wyłącznie z tego powodu, że niepotrzebnie pokusiliśmy się na tego sukinsyna z kilkunastoma łapami, którego nazwy nie pamiętam.

@Up

Ja mam coś takiego na ap, więc możesz się tym wzorować. Adc nie grywam.




« Ostatnia zmiana: 12 Stycznia 2013, 22:19:45 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
tak111111
Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomości Wyciszony
*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #282 : 15 Stycznia 2013, 19:19:35 »
Witam,
od jakiegoś czasu śledzę Tawernę jak i ten temat i pomyślałem, że ja również mógłbym z wami zagrać. Grę zacząłem przed wakacjami bez większych przerw, więc udało mi się osiągnąć znaczną część zwycięstw w potyczkach normalnych, oraz srebrne ELO w grach rankinkowych. Najlepiej czuję się w dolnej aleji jako AD Carry, oraz w dzungli jako leśny dziadek. :) Moimi ulubionymi postaciami są: Kog' Maw, Vayne, Lee Sin, Jax oraz Amumu. Mój nick to KotletWołowy i gram na serwerze EUNE. Dodam jeszcze, że z forum znam Sylatha i bardzo dobrze się z nim dogaduje w grze.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #283 : 15 Stycznia 2013, 22:33:44 »
Na razie nie ma miejsca. Chyba, że kapitan zdecyduje się usunąć nieaktywnych graczy, bo z kilkoma to w ogóle nie grałem.

Z drugiej strony, gdy mamy zagrać 5v5, to nigdy nie ma kto iść adc. A jak ktoś już pójdzie, to nie wychodzi mu to za dobrze, np. mnie.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #284 : 15 Stycznia 2013, 22:42:26 »
Na razie nie ma miejsca. Chyba, że kapitan zdecyduje się usunąć nieaktywnych graczy, bo z kilkoma to w ogóle nie grałem.

Z drugiej strony, gdy mamy zagrać 5v5, to nigdy nie ma kto iść adc. A jak ktoś już pójdzie, to nie wychodzi mu to za dobrze, np. mnie.

Poczekajcie jeszcze z miesiąc to może dostaniecie adc oraz solo-toppera. Tylko troche mi przeszkolenia trzeba w jungle i w magach.


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Strony: 1 ... 16 17 18 [19] 20 21 22 ... 79    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry