Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 17 18 19 [20] 21 22 23 ... 79    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
League of Legends (Czytany 250357 razy)
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #285 : 16 Stycznia 2013, 07:30:03 »
Patrząc na Twoją ostatnio grę adc (Sivir) dochodzę do wniosku, że nimi też musisz się podszkolić. Bo farma w ilości niecałych 40 creepów w około 20 minucie jest okropnie słaba.

To samo co do solo-topera. Patrząc na historię rozgrywek, widzę, że grasz Riven na solo top, tak?


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #286 : 16 Stycznia 2013, 10:14:20 »
Patrząc na Twoją ostatnio grę adc (Sivir) dochodzę do wniosku, że nimi też musisz się podszkolić. Bo farma w ilości niecałych 40 creepów w około 20 minucie jest okropnie słaba.

To samo co do solo-topera. Patrząc na historię rozgrywek, widzę, że grasz Riven na solo top, tak?
Różnie. Częst gram w takim noob laneach. Czyli top - 2 champy bo bez jungle. A ta Sivir to przez to że baaardzo słaby team miałem a Sivir wydaje mi się musieli ją znerfić.


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #287 : 16 Stycznia 2013, 13:14:14 »
To kwestia podejścia. Jeśli dajmy na to Siona, czy lepiej Ashe bądź Tristanę zrobisz w kierunku attack speed - dmg, czyli odpowiednio składając Hydrę lub Runana jesteś w stanie zrobić około 150 cs w 20 min. Zakładając ofc, że idziesz solo top lub bot z dobrym supportem, który nie bierze farmy. Ostatnio rekordowo udało mi się uzyskać farmę w okolicach 250 w 30 minucie Sionem, co dało mi około 500-600 dodatkowego HP (skill E ).


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #288 : 17 Stycznia 2013, 07:18:28 »
Tyle creepów to jest się w stanie zabić, nie idąc od razu w attack speed, bo to wychodzi 75 creepów na 10 minut, co jest możliwe do osiągnięcia, bo ja nawet tyle miałem, grając Kog'mawem.

A kupowanie Runana jako pierwszy item jest bardzo złe. Poza szybkością nic nam nie da, bo obrażenia mamy małe, więc pasywka również będzie słaba.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #289 : 17 Stycznia 2013, 12:35:47 »
Nie mówię o huraganie na pierwszym miejscu, bo to fucktycznie głupota, ale dla adc rzeczywiście się przydaje. Zwłaszcza gdy musimy ratować grę.


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #290 : 02 Lutego 2013, 11:58:36 »
A ja się pochwalę, że wczoraj wygrałam rankeda. :) Niby żadne specjalne osiągnięcie, ale graliśmy 4v5. Graves wyszedł z gry przed pierwszą minutą. Zmusiło to Kayle to samotnego trzymania bota przed Vayne i ich supportem, Nunu. Na midzie  nasz Brand walczył z Morganą, zaś na solo topie wrogi Brolaf zmagał się z...Prestranem, któremu nie zbanowano Shena. :> Wasza ciocia Hellscream buszowała po jungli Volibearem. Olaf okazał się śmiesznie cienki, Kayle bardzo dobra, a ogólny ogar naszego teamu pozwolił nam na wygrywanie team fightów 4v5. Więcej, zrobiłam pentakilla moim misiem. :D

Voli-trolley is coming 'round and he's stopping only in PWN Town! :D


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #291 : 02 Lutego 2013, 12:35:26 »
Może i spóźnienie, może i to każdy przeczytał ale proszę:
http://eune.leagueoflegends.com/pl/news/nowy-system-ligowy-ju%C5%BC-nied%C5%82ugo-w-turniejach-rankingowych


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #292 : 02 Lutego 2013, 19:35:53 »
Siemano. Bez ogródek i zbędnego paplania, mam do Was ważne pytanie: Czy są jeszcze miejsca do Heroes of Tawern? Bo jeśli tak, to czy dało by się mnie w to wciągnąć? Jakby co, mój nick to Freezon i gram najczęściej Tryndamere. WibratorOralny zapewnię zdążył już to zauważyć, bo mam go w znajomych ;).


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #293 : 02 Lutego 2013, 19:36:39 »
Jeśli wbijesz 30 lvl, to może  :P


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #294 : 02 Lutego 2013, 19:50:14 »
Heroes of Tawerna niestety nie mają wolnych miejsc. ;c Kiedyś pewnie wywalimy Vokiala, bo choć jest dobry, to gra toksycznie i raguje na gorzej od niego grający team, so...

Sylath dostał moje błogosławieństwo i przykazanie na założenie drugiego teamu Tawernianego. ;P


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #295 : 02 Lutego 2013, 20:04:24 »
Nie ma elo. No i... Ligi w Lidze. Trolling? O.o
EL0 jest nie do końca usunięte. Zostało sobie tylko ukryli je gdzieś głęboko.
Ps: Info wzięte z FB Tivolta.


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #296 : 02 Lutego 2013, 20:07:17 »
No cóż, skoro tak mówicie, to się z tym pogodzę. Ale gdyby ktoś wypadł, to prosiłbym o kontakt, na pewno odpiszę.
Sylath dostał moje błogosławieństwo i przykazanie na założenie drugiego teamu Tawernianego. ;P
Hmm? A można wiedzieć, co za drugi team?


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #297 : 02 Lutego 2013, 20:07:47 »
Tak, to prawda. Ja mam dostęp do większości elo graczy, dzięki moim stanowisku tutora.

@Up
Demigods of Tavern.

Wiadomość doklejona: 02 Lutego 2013, 22:38:31
A ja sobie też rankeda odpaliłem.

Fiora afk, jax stackował warmogi, a przeciwny Udyr 11/0.
Chyba nie muszę przedstawiać, jak się gra potoczyła.




« Ostatnia zmiana: 02 Lutego 2013, 22:38:31 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #298 : 03 Lutego 2013, 15:15:03 »
Dobra Sylu, dzięki. Jutro zobaczę, z czym to się je :)

A tak przy okazji, nieźle się dziś wkurzyłem na swoją drużynę, gdy graliśmy jeden mecz. Graliśmy 5 vs 5, i zamiast mnie wspierać na środku, to oni gdzieś łażą w dżungli, a ja tu się męczę z 3 graczami. A zamiast się cofać, gdy mają około 300 - 400 hp, to oni sru i jeb na wroga, co skutkuję wiadomo czym. Dalej nie muszę chyba nic mówić, bo to była istna egzekucja :P


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #299 : 03 Lutego 2013, 19:04:04 »
Ta, granie z randomami potrafi być irytujące. Dodając do historii to dziś bedąc solotop jaxem szło w miarę tak reszcie szło tragicznie. Po 20 min wiedziałem, że przegramy więc poszedłem coś zjeść i odebrać paczke od kuriera tylko machając czasami myszą żeby mnie nie wywaliło. Jak był koniec w 30 min to dalej byłem pierwszy w ilości kill/gold w teamie...

Jak ktoś jeszcze jest poniżej lvl20 i jest w miarę ogarnięty to może pisać. Nick to LichMasterLuk.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 17 18 19 [20] 21 22 23 ... 79    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry