Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 21 22 23 [24] 25 26 27 ... 79    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
League of Legends (Czytany 250325 razy)
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #345 : 06 Lutego 2013, 08:17:09 »
To własnie tak, jak zostało powiedziane, nie zawsze się sprawdza. Bo wczoraj niby se wziąłem counterpicka na Hellsa, a i tak przegrałem  :P


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #346 : 06 Lutego 2013, 08:51:12 »
Jest jeszcze ~10 champów "noob friendly" cenach 450IP, którymi gra się łatwiej zwłaszcza na początku. Może od tego najpierw zacznij? Są na liście jako rekomendowane.


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #347 : 06 Lutego 2013, 08:56:35 »
To własnie tak, jak zostało powiedziane, nie zawsze się sprawdza. Bo wczoraj niby se wziąłem counterpicka na Hellsa, a i tak przegrałem  :P

No toż mówię. Skill też się liczy ;P

E: Zagrałem dzisiaj Teemo, blind pick... 13/0/7, 201 minionów, 10,6 k złota :p


« Ostatnia zmiana: 06 Lutego 2013, 10:51:17 wysłane przez Waverley » IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #348 : 06 Lutego 2013, 12:24:21 »
Wy prawdopodobnie nie pamiętacie Evki za czasów jej świetności, kiedy to dawno-dawno grałam nią na AD. Było ona wtedy na tyle mocna, a gracze na tyle głupi by nie kupować Oracle i Pink Wardów, że Riot znerfił biedną Ewelinę do ziemi, gdyż "z jej powodu wielu ludzi zniechęcało się do gry i przestawało grać". Tak, Eve była tak potężnym champem, że pokonując Cię w grze, pokonywała Twoje konto. :D Podobnie było ze starym Twitchem, który robił quadra kille stojąc w lesie, bo miał 180% bonusowego Attack Speedu i 1200 zasięgu na ulti i Ambushu.

No i oczywiście 400 golda counterowało tych stealth champów, ale po co komu Oracle. :|

Natomiast co do mojego doświadczenia - ja swoją przygodę z LoLem zaczynałam jak gra była jeszcze w fazie bety, kiedy to pasyw Ryze'a był obecnym pasywem Karmy, Veigar kradł AP, ultimate Mastera Yi było ALpha Strike a Jax robił pentakille 5v1, budując tylko AD, AS i mając przy tym miliony dodge'a, AS-u, AD i HP. :P A, no i ulti Tryndziaka trwało 10 sekund. Stare dobre czasy. :)

[edit]
No i nie wiem jak Ahri jest counterem na Shyvanę. :P Jak się uniknie Charma to dupa zbita. Zaś Shyvana pasywnie zbiera magic resist i jest bardzo szybka ze swoim Burnoutem. Ahri łatwo ucieknie Shyvanie, ale zaić raczej nie zbaije, zwłaszcza, że ogranicza ją mana, a Shyvana swoje fireballe może puszczać w koło Macieju.


« Ostatnia zmiana: 06 Lutego 2013, 12:29:59 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #349 : 06 Lutego 2013, 16:27:59 »
Ja tam nie wiem, jestem noobem i zobaczyłem to na kontrach.

Ja jeszcze pamiętam, jak ambush śmierdziela wynosił chyba 60 sekund. Dla osób, które znam i grały tą postacią, była to poważna sprawa.


« Ostatnia zmiana: 06 Lutego 2013, 16:34:11 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #350 : 06 Lutego 2013, 17:04:05 »
Nom, 60 sekund, późniejsze 50, a teraz - 8 sekund. Boli, no ale cóż, Twitch straszył low playerów tak jak Evka. :<

Nie wiem gdzie sprawdzałeś - ja patrzę na LoL Counter, tam Ahri nie ma w wykazie champów counterujących poczciwą SHyvanę. :P


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #351 : 06 Lutego 2013, 17:18:08 »
http://lolcounter.com/

Z tego korzystasz? Ja z jakiejś polskiej strony.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #352 : 06 Lutego 2013, 17:26:54 »
Dokładnie z tej strony. W miarę logiczna i dokładna. :)


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #353 : 06 Lutego 2013, 23:28:25 »
Pytanie, które zadam jest skierowane do Waveleya.
Wav, kiedy w końcu pogramy 1 vs 1, bo jakoś ostatnio się nie zanosi. Proponuję jutro wieczorem. Pasuję?


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #354 : 07 Lutego 2013, 09:29:51 »
Hm. Dzisiaj prawdopodobnie o 17 lub jutro cały dzień będę do dyspozycji. Sorry za ten wtorek, ale nie mogłem wieczorem zagrać... -.-'


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #355 : 07 Lutego 2013, 16:49:39 »
Szlag. To gramy jutro, bo coś mi się zdaje, że dzisiaj mnie nie będzie. Kumpel urodziny wyprawia, a znając mnie, będę minimum do 21.00. Jutro powinienem wejść po szkole (A lekcje? Zrobią się same ^_^).


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #356 : 07 Lutego 2013, 17:51:04 »
Jutro a może nawet dziś kończy się mój szlaban. Gram jutro 1v1 z kolegą i nie wiem jak mam z nim grać. Weźmie Elise lub Sorakę. Jakieś pomysły?


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #357 : 07 Lutego 2013, 17:58:36 »
Soraki się nie counteruje, Sorakę się zabija. :P NA dobrą sprawę nie bierz tylko Karthusa, bo jej ulti spokojnie blokuje jego. Potrzebujesz heavy nukera albo hard AD, nic więcej. Mordekaiser, Katarina, Xerath, Graves, Caitlyn, Tryndamere.

Co do Elise - ważne, byś nie dał się trafić stunującą pajęczynką. Na Proving Grounds też sobie nie poucieka tym swoim Rappelem. Nie dawaj się za bardzo poke'ować. Najlepiej counterować czymś z solidnym dmg i zasięgiem (Caitlyn, MF, Draven) albo jakis twardy offtankiem z dobrym CC na takich magów (Garen, Renekton, zrobieni na AP Galio i Nautilus).

Aha, no i nigdy nie walcz 1v1 z Jaxem ani Fiddlesticksem. :P


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #358 : 07 Lutego 2013, 21:29:58 »
Freezu - jutro mogę o absolutnie kadej porze. O której wracasz ze szkoły?

Hm. Albo wiesz? Pobierz sobie GG, bo spamimy ten temat i nic z tego jeszcze nie wyszło :P

Mój nr masz w profilu.


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #359 : 07 Lutego 2013, 21:58:22 »
Soraki się nie counteruje, Sorakę się zabija. :P NA dobrą sprawę nie bierz tylko Karthusa, bo jej ulti spokojnie blokuje jego. Potrzebujesz heavy nukera albo hard AD, nic więcej. Mordekaiser, Katarina, Xerath, Graves, Caitlyn, Tryndamere.

Co do Elise - ważne, byś nie dał się trafić stunującą pajęczynką. Na Proving Grounds też sobie nie poucieka tym swoim Rappelem. Nie dawaj się za bardzo poke'ować. Najlepiej counterować czymś z solidnym dmg i zasięgiem (Caitlyn, MF, Draven) albo jakis twardy offtankiem z dobrym CC na takich magów (Garen, Renekton, zrobieni na AP Galio i Nautilus).

Aha, no i nigdy nie walcz 1v1 z Jaxem ani Fiddlesticksem. :P
To co powiesz na to że wcześniej, ten sam kolega z którym będę walczył wygrał AP Soraką z AP Katariną? Poza tym zastanawiam się czy nie wziąć Riven lub Garena na ten "fajt".


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Strony: 1 ... 21 22 23 [24] 25 26 27 ... 79    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry