Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 49 50 51 [52] 53 54 55 ... 79    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
League of Legends (Czytany 250357 razy)
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #765 : 19 Kwietnia 2013, 09:51:56 »
Wiesz, mam innych czempionów niż Kayle...

Ale to prawda, grywam prawie tylko jako support. Weź pod uwagę, że niektóre supporty są dobrymi pickami też na inne linie, choćby Shen czy Nidalka - albo nawet Kayle.


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #766 : 19 Kwietnia 2013, 14:11:33 »
Wiesz, mam innych czempionów niż Kayle...

Ale to prawda, grywam prawie tylko jako support. Weź pod uwagę, że niektóre supporty są dobrymi pickami też na inne linie, choćby Shen czy Nidalka - albo nawet Kayle.

Nie wymieniłeś żadnego supporta. Shen jest supportem miernym, a Nidalee nieco lepszym, ale dalej dennym i słabym. Z supportami jest właśnie ten problem, że poza Threshem nie ma zbyt dużych alternatywnych ścieżek dla tych postaci, a jeśli są to przyjmują się na krótko (Taki Taric jungla, kiedyś Soraka na midzie, Blitzcrank na topie). Z Kayle jest ten problem, że ona też się marnuje na supporcie, bo jej największą zaletą jest to, iż potrafi na 2 poziomie zburstować prawie wszystko 1 vs 1 i ma duży potencjał wygrywania toplane'a bądź midlane'a (jungla Kayle działa na innej zasadzie). Na bocie są zwyczajnie inne postacie, które dają podobne właściwości, tyle że dla ad carry, a dodatkowo mogą go jakoś ochronić przed 6 poziomiem, a nie wnosić tylko obrażenia i marnego heala (Adnotacja również do supporta Nidalee, tylko że owa ma dużo mniejsze obrażenia. Sam do dzisiaj nie wiem co poza harrasem wnosi Nidalee support). Reasumując niezmiennie lista supportów się nie powiększy dopóki nie wyjdzie nowy champ mający potencjał supporta (Lissandra wg. mnie się będzie tam sprawdzała dzięki tonie cc, tak jak Leona) i wygląda to u mnie następująco: Alistar, Blitzcrank, Janna, Karma, Kayle (powiedzmy że jako tako potrafi posupportować), Leona, Lulu, Lux, Morgana (Specyficzna opcja dobra tylko przeciwko Leonie i jej podobnych supportach, dla tego jak najbardziej zaliczam w obecnej mecie), Nami, Nunu, Sona, Soraka (Chociaż w obecnej mecie ta postać ostro wypadła z grywalności), Taric, Thresh, Zilean, Zyra. TU JEST KONIEC DOPUSZCZALNYCH SUPPORTÓW. LISTA AUTORYZOWANA PRZEZ INSTYTUT LOLOWNICTWA I LOLOCHNIKI IM. TAZOLA!


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #767 : 19 Kwietnia 2013, 15:21:09 »
Karma, Nunu, Morgana - no właśnie. Czyli nie ma problemu.

BTW, Karma support ssie. Zilean ogólnie ssie.

A co do Nidalee - trapy, heal + as boost (całkiem ładny zresztą).


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #768 : 21 Kwietnia 2013, 14:04:19 »
Ostatnio, raczej już dawno znalazłem ciekawy poradnik do Veigara. Co o tym sądzicie?

http://www.solomid.net/guides.php?g=21400-soplicz-veigar-build-guide


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #769 : 21 Kwietnia 2013, 17:10:32 »
Niezły poradnik dla niezłego sqrwiela. Szkoda że już nie ma itemów odpowiednich. Chociaż szylet kage'a lub kamień filozoficzny dałyby radę. Bardzo early game build. Może zadziałać. Awans pozwoli nam na schodzenie z linii, szkoda tylko castowania ap... ;D mimo to w tym szaleństwie jest metoda, choć podejrzewam tylko na lvl 11-20 :)


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #770 : 21 Kwietnia 2013, 17:33:12 »
@Tazol
Zapomniałeś dodać Maokai do swojej listy dopuszczalny suppów. Ma sadzonkę patrolującą lub wypędzającą wrogów z krzaków, ma unieruchomienie przeciwnika, obszarowego slowa z odrzutem ,a jego ult potrafi zmienić losy wymian dzięki procentowej ochronie i obrażeniami po fakcie.


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #771 : 21 Kwietnia 2013, 18:43:44 »
Gdzieś o tym słyszałem i chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat, mianowicie - Taric solo top... Co o tym myślicie?

@Tazol - ej, moment. Najpierw ostro krytykujesz Kayle support, po czym wpisujesz ją na listę?


IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #772 : 21 Kwietnia 2013, 19:11:35 »
@Wav Szczerze to Tariciem tylko na suppie, midzie i jungli grałem. Jak jest z nim na topie nie mam niestety pojęcia.
@Tazol Oprócz Maokaia można jeszcze na siłę Jarvana wepchnąć ,ale w momencie w ,którym usunęli HoGa jest mniej pickowany na suppa ,ale w sumie Kage'a można zastąpić Avarice Blade'em i wychodzą 2 gold per 5 jak u każdego innego suppa.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #773 : 21 Kwietnia 2013, 19:39:03 »
@Wav
Ale nie skreślił Kayle z supportów. Rzekł, że się marnuje, a to nie znaczy, że się nie sprawdza, prawda? Może to nie jest najlepsze porównanie, ale podobna sytuacja jest z Lux. Można nią iść supportować, ale w sezonie 3 osobiście widuję ją bardzo rzadko na tej pozycji. Najczęściej oczywiście mid. Dużo lepiej się tam sprawdza, bo przed late game robi ładne obrażenia.


« Ostatnia zmiana: 21 Kwietnia 2013, 19:43:18 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #774 : 21 Kwietnia 2013, 19:45:15 »
A jak Rammus? Wczoraj się boleśnie przekonałem, że taunt jest baaaardzo długi, kulka szybka i odbicie boli ;p


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #775 : 21 Kwietnia 2013, 19:50:38 »
@Luk
Wg mnie jako jungler lepiej się sprawdza. Bo jego ganki są dość mocne, toteż wspierać może wszystkie linie i coś ugrywać. Do tego jest mobilny i szybko przemieszcza się między lane'ami.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #776 : 21 Kwietnia 2013, 20:18:57 »
Rammus rządzi jako tankowaty support na bocie, ale jest bardzo agresywnym supportem, którego zadaniem jest inicjacja starcia, spowolnienie wrogiego adc i zatrzymanie go w miejscu tauntem w tym czasie twój adc musi zabić wrogiego. Jeśli zamiast adc masz ciepłe kluchy które tulą turreta lepiej zrobisz budując pancerz zamiast typowo supportowych itemów, wtedy jedynymi rozwiązaniami są:
- odpychanie od farmy wrogów - wariant próba wyfarmienia adc
- atakowanie osamotnionego adc (rammus ma naprawdę spore dmg, a thormail + W dodadzą tobie, a jemu zadadzą  kupę dmg)
- gankowanie mida i topa (w ten sposób próbujemy przeważyć szalę na tych liniach spisując na straty bota - 2 na 3 line wygrane dadza wina)


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #777 : 21 Kwietnia 2013, 23:25:15 »
@Tazol
Zapomniałeś dodać Maokai do swojej listy dopuszczalny suppów. Ma sadzonkę patrolującą lub wypędzającą wrogów z krzaków, ma unieruchomienie przeciwnika, obszarowego slowa z odrzutem ,a jego ult potrafi zmienić losy wymian dzięki procentowej ochronie i obrażeniami po fakcie.
@Wav Szczerze to Tariciem tylko na suppie, midzie i jungli grałem. Jak jest z nim na topie nie mam niestety pojęcia.
@Tazol Oprócz Maokaia można jeszcze na siłę Jarvana wepchnąć ,ale w momencie w ,którym usunęli HoGa jest mniej pickowany na suppa ,ale w sumie Kage'a można zastąpić Avarice Blade'em i wychodzą 2 gold per 5 jak u każdego innego suppa.

To ja już szybciej tam dorzucę te wasze Nidalee czy inne Sheny. Nie mam siły już na ten temat dyskutować, bo moje zdanie się nie zmieni, chyba, że mnie czołówka do tego mocno przekona (Elise support do teraz mnie nie przekonał)


IP: Zapisane
Fergard

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 224


Uncle Hells' faithful sidekick

Zobacz profil
« Odpowiedz #778 : 23 Kwietnia 2013, 12:31:02 »
@Rammus: Ma tą wadę, że musi koniecznie budować armor, by robić teh damages. Jeżeli team ma więcej AP niż AD(dajmy na to Swain top, Diana jungle, Ahri mid i może jeszcze Nunu na supporcie), to robi się z niego mielone.

Co powiecie na Nautilusa? Nie ma aur, nie ma healów ani buffów, ale kiedy już złapie przeciwnika, to ten albo spali flasha albo ryzykuje dezintegracją, szczególnie w połączeniu z ADC, który ma burst(jak Graves).

Niech mi ktoś z kolei wyjaśni, dlaczego support Zyra? Jakie to ma podstawy?


IP: Zapisane
Panzers roll forward and The Reaper follows them

Leaving tracks of blood, Panzers roll again

Your fate shows itself in shrapnel, smoke and tears

Who can stop these beasts, the source of all your fears?!
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #779 : 23 Kwietnia 2013, 17:05:30 »
Podejrzewam:
- snare (te korzonki)
- darmowe wardy
- bump up
Edit: wychodząc z założenia że każda postać z cc może być supportem.


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Strony: 1 ... 49 50 51 [52] 53 54 55 ... 79    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry