Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 54 55 56 [57] 58 59 60 ... 79    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
League of Legends (Czytany 250346 razy)
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #840 : 31 Maja 2013, 12:10:12 »
Chcę mojego ziejącego ogniem i błyskawicami smoka, a nie jakiś smoczy półprodukt. ;c

Bo to jest wersja demo. Żeby zakupić pełną wersję smoka wystarczy wysłać SMS pod numer 1234 o treści I <3 Jarvan. Co 10 SMS otrzymujesz smoczek dla swojego dziecka :)


IP: Zapisane
Fergard

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 224


Uncle Hells' faithful sidekick

Zobacz profil
« Odpowiedz #841 : 12 Czerwca 2013, 15:28:20 »
Mamy Spotlight dla Aatroxa.

Basically, najbardziej mokry sen każdego Riotera(czytaj: w Huczne Urodziny Janusza OP).


IP: Zapisane
Panzers roll forward and The Reaper follows them

Leaving tracks of blood, Panzers roll again

Your fate shows itself in shrapnel, smoke and tears

Who can stop these beasts, the source of all your fears?!
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #842 : 12 Czerwca 2013, 15:53:55 »
Spotlajt jak spotlajt, NIC ciekawego tak czy siak się nie dowiemy. Zresztą aatrox mnie nie interesuje nawet, ziewam na widok kolejnego Ilidana.

Natomiast kupiłem Swaina, zagrałem ~15 normali i na rankedy. Oram tym, z brons IV do Brons I w 4 dni, lulz. Ludzie nie wiedzą jak na to grać, bo i nie zburstujesz < duży sustain >, możliwości outdpsu też nie ma, bo swain króluje chyba w tej kwestii. A jak ktoś kupi early resisty, to doran blade i po sprawie, 114% aa dmg op.


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #843 : 12 Czerwca 2013, 19:34:44 »
Natomiast kupiłem Swaina, zagrałem ~15 normali i na rankedy. Oram tym, z brons IV do Brons I w 4 dni, lulz. Ludzie nie wiedzą jak na to grać, bo i nie zburstujesz < duży sustain >, możliwości outdpsu też nie ma, bo swain króluje chyba w tej kwestii. A jak ktoś kupi early resisty, to doran blade i po sprawie, 114% aa dmg op.

Do dzisiaj nikt nie wie co można z niego wycisnąć (A można dużo - wycarrowałem nim sobie złoto). Większość ap zjada na śniadanie na 6 lvl, a tyle osób nie wie jak duży dmg potrafi wy***ać.




IP: Zapisane
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #844 : 12 Czerwca 2013, 20:43:13 »
Możliwe jedynie problemy z Victorem ( którego też lubię)- tylko jest jeden problem. Nikt nim nie gra, a postać silna, choć trochę nudna ( po ~20 meczach nudzi, bo dobre staty to nie problem, gorzej z winami bo tym się kjeruje chyba gorzej od pantha), albo Cassią, która wie jak grać i trafiać z q, bo bez tego izi tu kil.

Serio, ta postać nawet trudna jakoś specjalnie nie jest, jedyny ból to trudne W do trafienia jeśli przeciwnik kupił buty, delay chyba 1,5s jak się nie mylę. W każdym bądź razie jaki build na nim robisz? Ja robię
Roa ( od catalysta, absolutne core ), Liandry ( polubiłem ten item niedawno na kruku), potem SV ( nie ma co tu dużo mówić, też core właściwie ). Potem Zhonya ( chyba że hard AD team u enemy- wtedy robimy przed Liandry ), i na końcu rylai. Dodatkowe surwi, trochę ap, slow i wzmocnienie Liandry. Na tym buildzie mam ~450 ap i blisko 3,5k hp.


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #845 : 13 Czerwca 2013, 07:13:51 »
W każdym bądź razie jaki build na nim robisz? Ja robię
RoA ( od catalysta, absolutne core ), Liandry ( polubiłem ten item niedawno na kruku), potem SV ( nie ma co tu dużo mówić, też core właściwie ). Potem Zhonya ( chyba że hard AD team u enemy- wtedy robimy przed Liandry ), i na końcu rylai. Dodatkowe surwi, trochę ap, slow i wzmocnienie Liandry. Na tym buildzie mam ~450 ap i blisko 3,5k hp.

Bez Rabbadona :O
Ja build na każdego mida AP nie wyobrażam sobie bez Rabbadona. Bonusy do AP i w ch*j dużo AP to dla mnie baaaardzo ważna rzecz. Nie wiem czy opłaca ci się robienie Rylai ponieważ masz już Zhonye a mógłbyś ten jeden slot przeznaczyć (wcześniej ofc.) na Rabbadona. Bo to jest tons of dimejdż


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #846 : 13 Czerwca 2013, 07:25:10 »
Swain zwyczajnie nie potrzebuje Rabadona, z dwóch powodów:

1) I tak nikogo nie zburstuje, bo... cóż, nie jest nukerem
2) Torment, +20% otrzymywanych obrażeń, i wszystko jasne. 8)

Swain nie musi mieć aż tyle AP, gdyż bije ciągle, a już najgorzej, gdy dasz się złapać wszystkim jego CC. Próby sfocusowania go są zasadniczo zakończone niepowodzeniem, bo w kruczej formie ma horrendalny healing. A wspomniany Torment podnosi dmg z autoataków, itemów i spelli o 20%, co pomaga wyrównać różnice miedzy innymi magami w drogiej drużynie, którzy nie mogą jednak doskoczyć do jego healingu (bo kto? AP Nunu? Cho'Gath? Vladimir?) ani też HP (poza wspomnianym hemomantą).

Inną postacią, na której summa summarum nie buduję Rabadona, jest Brand. Znaczy, mam go w planach, ale zanim zbuduję RoA, Rylai, Liandry's/WotA, to zazwyczaj gra się skończy. Zresztą, jak dobrze ogień podłożyć to się sami spalą. 8)


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #847 : 13 Czerwca 2013, 09:37:29 »
Możliwe jedynie problemy z Victorem ( którego też lubię)- tylko jest jeden problem. Nikt nim nie gra, a postać silna, choć trochę nudna ( po ~20 meczach nudzi, bo dobre staty to nie problem, gorzej z winami bo tym się kjeruje chyba gorzej od pantha), albo Cassią, która wie jak grać i trafiać z q, bo bez tego izi tu kil.

Generalnie Swain będzie miał problemy z podejściem do Lux i owa ogarnięta nie da się trafić żadnym spellem. W walce z nią 1 vs 1 musisz po prostu farmić pasywnie i próbować walk z kontry (Agresywnie nic nie wskórasz). Możliwe też, że o Fizzie zapomniałeś, który ma healing reduction (Najlepsza kontra na ten sustain Swaina) oraz raczej w klatkę  się złapać nie da, z butami czy bez.

(bo kto? AP Nunu? Cho'Gath? Vladimir?) ani też HP (poza wspomnianym hemomantą).

Akurat wampirka to drogi Swain zjada na śniadanie i to bardzo mocno, bo Torment i Dec... Q biją dalej, nawet tą dziwną miesiączkę, którą się potem staje nasz Vladimir.

Już co do mojego buildu to są 3 "must be" - Zhonya, Rylai i Liandry. Dochodzą buty oczywistego pochodzenia oraz Graal, bez którego lane phase jest niemożliwy u Swaina (Bardziej tu Charice of Charmony mam na myśli, ale nie zostawię samego Charice'a do końca meczu, nie?) i teraz mam mnóstwo opcji. Z RoA zrezygnowałem kompletnie, bo jakoś takoś mi niewiele dawał. Po prostu mi zbrzydł ten item. Najczęściej dochodzą Abbysal Scepter, Void Staff, albo Warmog. To sprawia, że w tf cholernie trudno mnie złożyć (A ja dalej ultem biję) albo przeciwne mr jest bezużyteczne. Powód braku Rabadaba wyjaśnił(a) Hellsiu za mnie, więc jest to zbędne. No, to chyba tyle :)


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #848 : 13 Czerwca 2013, 10:06:56 »
Z tym Vladem to chodziło mi, że ma porównywalny sustain jak Swain, z powodu braku many i dobrego heala z Q. Niemniej masz rację, plama nie obroni przed laserbirdem, Ignite oraz Tormentem, które to combo składa większość AP midów w pół... Pomijając taką wskrzeszającą się Anivię i Fiddle "Get on My Drain" Sticksa.

Chociaż nie, Fiddle'a się zrootuje, rypnie z Ignite'a, Tormenta, DeathFire Graspa i odpali ultimate, nawet na 3 sekundowym fearze kruki go zjedzą pomimo Draina. ;P


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #849 : 13 Czerwca 2013, 12:02:10 »
mam 10k punktów i nie wiem kogo kupić ;/
Kupiłem zaca i poszedł refund, nie wiem, może to ja nim nie umiem grać, ale na topie: łatwy do skontrowania i nic nie robi
na jungli: ganki dobre, ale wbija się, podrzuca i własciwie nic więcej 0 dmg tylko stać i tankować, nie lubie takich postaci, myślałem, że da sie coś z niego wycisnąć, ale nic sie jednak nie da, tylko warmog rush i 0 dmg przez całą gre tylko podbijanie slow, podbijanie slow ;/
Zastanawiam się nad kimś z tej listy: lux, akali, shen, elise, zyra, kogmaw. Albo aatrox, ale jeszcze nie wiem, pozbieram ok. 13k i wtedy zrobie większe zakupy.


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #850 : 13 Czerwca 2013, 12:51:46 »
Tak zauważyłem, że wszystkie AP jungle to zwłaszcza na początku CC boty i jak nie masz ogarniętej linii to porządnego ganka nie zrobisz- poprawcie mnie jak się mylę.

Zależy na którą linię chcesz champa i czy normal czy ranked. Jak chcesz ownować ludzi to bierz akali- mało kto nie wie jak ją kontrować)= akali op, a nie widziałem żeby była banowana na brązie.

Sam mam 10k, potrzebowałbym coś na mid/top i się zastanawiam między Irelią, Riven, Gragas, J4, Kog, Swain i Ziggs.


« Ostatnia zmiana: 13 Czerwca 2013, 12:59:29 wysłane przez Luk » IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #851 : 13 Czerwca 2013, 13:57:48 »
Ja miałem 5k i nie wiedziałem, co z nimi zrobiłem. Ale zobaczyłem, że fajny jest skin w promocji, toteż kupiłem Koga.

A co sądzicie o takim przedmiocie, jak WotA na Swainie? Czy w połączeniu z ultem daje to jakiś efekt? Bo rzadko widzę, by ktoś to budował. Z moich obliczeń wyszło, że przy 300 ap każdy kruk będzie przywracał dodatkowe 30 punktów życia.


« Ostatnia zmiana: 13 Czerwca 2013, 13:59:52 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #852 : 13 Czerwca 2013, 14:00:23 »
Czołówka by was w tym momencie najpierw wyśmiała, a potem zgnoiła od góry do dołu za twierdzenie, że Zac jest słaby. Może na solo q się nie nadaje, ale jako ganker nie ma sobie równych według mnie (Poza tym pamiętacie sławne przelecenie nad baronem i steal w trakcie lotu, racja?).

Co do waszych problemów z zakupami - to primo i tak prędzej czy później kupicie wszystko, a secundo zróbcie sobie wyliczankę i tyle :)

A WotA na Swaina to zmarnowanie slotu. Fakt, stackuje się z ultem, ale w sumie i tak ten heal jest świetny, a wolę dołożyć magic pene albo survi.


IP: Zapisane
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #853 : 13 Czerwca 2013, 15:33:27 »
WotA dobra na co najmniej 2 ap w teamie, dobrze by było gdyby jungler też jakieś magic dmg bił ( typu Swain, Vlad i Shyvana). Na mniej raczej się nie opłaca, strata slota.

Btw, mi roa bardzo pasuje na Swaina, daje wszystko czego mu potrzeba. Nie robię zaś kieliszka, bo kieliszek + catalyst to trochę imho strata slota, ale bez roa może być niezły.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #854 : 13 Czerwca 2013, 19:16:20 »
jestem na wescie- nie mam ludzi do stworzenia teamu
Wiem, że zac jest bdb jak ma sie cały team z komunikacją, np. ball orianny na zaca, on sie wbija, ori ulti i zac ulti i gg, ale szukam czegoś pod solo QQ

Luk- polecam Jarvana, sprawdza się na topie i na jungli, można ewentualnie na supporta :P Free ward! Na pare sekund.
A tak poważniej, to ma spore survi, doskok, tarcze ze slowem i genialne ulti, do tego robi pokaźny dmg JAK NA TANKA. Ja go mam już od dawna i nie żałuje zakupu.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 54 55 56 [57] 58 59 60 ... 79    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 13 zapytaniami.
                              Do góry