Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 55 56 57 [58] 59 60 61 ... 79    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
League of Legends (Czytany 250379 razy)
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #855 : 13 Czerwca 2013, 19:29:10 »
Ja też gram na EU West ale przerzuciłem się na ARAM. Jakoś nie mam czasu bawić się w standard 5v5, 3v3 solo to już porażka a w ARAM nie ma tej monotonii choć jak system wylosuje jakiegoś free champa, którym nigdy nie grałem a rzutów kostką 0 i nikt się zamienić nie chce to może być nieciekawie. Jakoś w ARAM mniej noobstwa zaobserwowałem. Zdarzają się trole jak wszędzie ale głównie walka jest fair.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #856 : 13 Czerwca 2013, 19:47:49 »
Chwal sie eu westem, nie zaakceptuj zaproszenia do znajomych ;/

BTW jak ktoś chce to może przejść na eu west ! Tam jest lepiej, bo tam jestem ja xD I nie mam z kim grać ;/ jesli ktoś jest na nordicu i nie ma z kim grac, to może przejść, ja jestem do dyspozycji praktycznie cały czas ;)


IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #857 : 13 Czerwca 2013, 21:00:17 »
Ja Luk osobiście poleciłbym ci Gragasa na mida. A czemuż to? Po pierwsze Gragas ma bardzo mocny poke w fazie liniowej jak i w momentach kiedy 2 drużyny na przeciw siebie czekają na błąd czy też ruch przeciwnika. Po drugie sustanin, kiedy nasz grubasek ma braki HP to ma pasyw ,który rega jego 2% HP w okresie bodajże... 2 sek(?) za każdego skilla. Niby nie wiele ,ale ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka, a trzeba też pamiętać ,że za picie naszego GragyIce odnawia nam się mana. Nie wiele ,ale jeżeli będziemy maksować go w kratkę (po wymaksowaniu beczki) ze skillem E ,to nie będzie problemów. Po trzecie wytrzymałość czyli redukcja obrażeń dzięki naszemu trunkowi. Po czwarte escape mechanizm ,czyli nasz dash z cd ok. 7 sekund ,ale zadaje równie dobry dmg i slowa ,więc idealne narzędzie na ganki czy też wbicie w naszego przeciwnika w fazie liniowej. Po piąte bonus do AD dzięki naszemu trunkowi ,co oznacza łatwiejsze lasthity i skuteczne wbitki w przeciwnika. Po szóste antyteamfightowe ulti zadające duże obrażenia, albo użyjemy go do zburstowania wroga, albo to ganku, albo do odepchnięcia lecącego na ciebie Wukonga, Hecarima czy innego boha ,którzy może ci się naprzykrzyć. Po siódme design postaci (bitch please!!!) grubas miotający beczki z piwem, beka, ma zabawne teksty, jego taniec cieszy oko! To chyba tyle. Może troszkę wyolbrzymienie ,ale uwielbiam tego champa i jeżeli jest możliwość "zareklamowania go" to chętnie to robię :)


IP: Zapisane
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #858 : 13 Czerwca 2013, 21:53:19 »
Swoją drogą, na Gragasa na linii nie ma praktycznie kontry, chyba że mechaniką. Innej opcji nie ma, bo budujesz resisty- maxuje slama ( AD dmg, całkiem spory zresztą )- budujesz armory na aa i slama- maxuje beczkę. Jednak przed 6 jest podatny na ganki, bo dash mimo że jest całkiem fajny, to cc nie ma. Poza tym Grubson ma duże hitboxy.


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #859 : 13 Czerwca 2013, 22:19:25 »
Wezmę komentarze pod uwagę ;]

Aatrox is live! Ktoś kupuje za full price?

Hells- Grommash Mundo skin jest na przecenie ;]


IP: Zapisane
Fergard

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 224


Uncle Hells' faithful sidekick

Zobacz profil
« Odpowiedz #860 : 13 Czerwca 2013, 22:24:14 »
@Gragas: Fajnie i pięknie, ino żeby grać Grubciem, to trzeba mieć pewną ograniczoną prekognicję. Trafienie kogoś beczułką jest trudniejsze niż się może wydawać.

IMO Ziggs to też nie jest zła opcja, choć on oczywiście gra inaczej niż Grubson. Nie ma on sustaina ani za dużo cc, ale nadrabia AoE i sporym dmg. Nie wspominam o tym, że jego poke z Q jest bardzo łatwy w użyciu i ma niskie cd.

Niech mi ktoś jeszcze powie, jak mam budować Xin "Be a Man" Zhao? Ino w dżungli się nim nie spisuję, więc zostaje top...


IP: Zapisane
Panzers roll forward and The Reaper follows them

Leaving tracks of blood, Panzers roll again

Your fate shows itself in shrapnel, smoke and tears

Who can stop these beasts, the source of all your fears?!
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #861 : 13 Czerwca 2013, 22:37:21 »
@Luk
Wiem, właśnie zauważyłem, że od jutra wchodzi. :P Na pewno kupuję Mercenary Katarinę, Mundo mam już Hulka, ale też się pewnie skusze i będę sobie grał na zmianę dwoma koksikami. :P


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #862 : 13 Czerwca 2013, 22:50:17 »
@Luk
Wiem, właśnie zauważyłem, że od jutra wchodzi. :P Na pewno kupuję Mercenary Katarinę, Mundo mam już Hulka, ale też się pewnie skusze i będę sobie grał na zmianę dwoma koksikami. :P

Hulk znaczy Toxic? Czyli tak jakby unikalny. Co z tego że zrobiłem sobie przerwe od LoL-a, co z tego że Diana jest po przecenie, co z tego że dzień po ogłoszeniu zerwania z LoL-em znowu mi się zachciało grać. Co z tego że dzisiaj znowu zainstalowałem no i na koniec, co z tego że mi nie działa?


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #863 : 13 Czerwca 2013, 22:52:40 »
Ves, jęczysz jak moja mama, gdy mówi mi o moich ocenach :P. Po prostu graj, a nie pitolisz bez sensu :D

@Luk - Za full price się nie opłaca kupować. Lepiej poczekać, aż stanieje, jak np. Zac czy Quinn ;)


IP: Zapisane
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #864 : 13 Czerwca 2013, 22:55:54 »
Na Karthusie BARDZO ciężko mieć pozytywne staty, bo gra na nim polega na ginięciu- wchodzisz do timfajtu z E, walisz randomowe q, zhonya, potem dead i walisz ulta. Możesz też walić ulti przed tfem- wtedy w late ich team startuje z 3/5 hp na start tf. Zwykle grając nim mam staty pokroju 12-15-25. Coś w tym guście.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #865 : 13 Czerwca 2013, 22:56:32 »
I przypominam, że do jutra Talon powinien spaść do pułapu cenowego 4800/880. ;) Fani Assassin's Creed szturmują mida. :P

@Ves
Tak, Toxic jest unikalnym Legacy skinem, chociaż nie będę kłamał, kupiłem go, jak odchodził do skarbca za całe 130 RP. Wtedy też złapałem na tej przecenie Badger Teemo i Yellow Jacket... znaczy Scorpion Shena.


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #866 : 13 Czerwca 2013, 22:59:21 »
Nnonitra, moja taktyka wygląda następująco: E, Ulti i wszystko. Enemy team wyzywa mnie od n00bów, mój team od KSiarza, a ja się cieszę i pokazuję im puszyste kotki <3 :DD


IP: Zapisane
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #867 : 13 Czerwca 2013, 23:00:12 »
Toxic niby tylko recollor, ale bardzo ładnie wyszedł. Samemu mam chyba najrzadszego skina do mundosa-..... RAGEBORN ;O

@up
Pokazuj kucyki, od tej słodkości wyjdą z gry i masz free elo.


« Ostatnia zmiana: 13 Czerwca 2013, 23:05:53 wysłane przez Nnonitra » IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #868 : 13 Czerwca 2013, 23:03:48 »
Haha, nie. Kucyki są passe ;)

Hells, fajnie, że dopiero teraz mówisz. Kolega dzisiaj kupił Talona. Już widzę tą jego wkurzoną minę...

Ps. 17 lvl, 18 champów (chyba 18 xD)


IP: Zapisane
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #869 : 13 Czerwca 2013, 23:07:34 »
Trochę Cię zasmucę, ale kuce na pewno nie są passe. Tyle tych bronych jest, że szok. Ale offtop.

Btw, Xerath- to samo co ze Swainem xD. Nawalam tym zza ścian, a oni ginom i ginom i ginom jak gupki.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 55 56 57 [58] 59 60 61 ... 79    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry