Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 71 72 73 [74] 75 76 77 ... 79    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
League of Legends (Czytany 250353 razy)
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1095 : 04 Listopada 2013, 18:02:45 »
Ja nie mówię o rankedach, tylko jakichś losowych ludziach w okolicach brązu.
To zależy też od tego z kim się walczy - Jinx za cholere nie może rozwalić Tarica, Irelia za cholere nie może rozwalić Dariusa, Jax za cholere nie może rozwalić Irelii. Przynajmniej na solo, raz mnie zabił 2v1.
No, oczywiście mówię tu o ludziach na moim [niskim] stopniu ogarnięcia.


IP: Zapisane
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1096 : 04 Listopada 2013, 20:02:02 »
Jednym ze smerfów przeniosłem się do oceanii. RIP smerfie. Ping nie spada poniżej 600. Zagrałem jedną grę, która zainspirowała mnie do własnych eksperymentów.
Oto on - AP WW MID
Postać maksymalnie słaba w early (należy skupić się na farmie), lecz turbo odrabiająca w middle i niszcząca w late. Po 6 poziomie nic tylko skakać po lane'ach i zabijać.
Motywacja?
Q+100% AP
R  5x efekt przy trafieniu.
Nic się nie marnuje.

Build:
Początek


Absolutne core, bez tego ani rusz:

 
Z tego robimy:


Następne w kolejności to:


Na sam koniec podkręcamy leczenie i wytrzymałość.


Taktyka? Upewniony że masz za sobą drużynę zaczynasz z R na adc/apc (w zależności kto carruje). W połowie ulta używamy W. To zapewnia nam 2 użycia Lich Bane'a. Do tego 5x autoatak, 5x Nashor Tooth. Kończymy Q i delikwent jest martwy, a my leczymy się za niemal pół hp. W międzyczasie ktoś z drużyny jest poniżej 50% hp, co oznacza Q + lb = death. W połączeniu naszego E z LB i trójkami nikt nie jest w stanie nam uciec (oprócz Yi i rammusa - więcej grzechów nie pamiętam). Team fight jest wygrany. Nie ma innej opcji. Z tym buildem masz ult średnio co 40-50 sek (pamiętaj o blue), a Q co niecałe 5.

Podsumowanie: nie nafeeduj w early, ciesz się late'm.

Matchups - na kogo brać, na kogo nie:
WW AP najlepiej sprawuje się na melee midderów. Wszelkiej maści Talony, Zedy czy inne Fizzy i Cho'Gathy są stworzone do miażdżenia ich tą postacią.
Range midder będzie niebezpieczny przed 6 poziomem, później taka lb składa się na kombo.
Unikać: Kayle, Ahri, Veigara i Kha Zixa.
Kogo nie wymieniłem niech się nie obraża.
Build eksperymentalny. Próbujcie, dzielcie się wrażeniami i matchupami :D




« Ostatnia zmiana: 04 Listopada 2013, 20:04:35 wysłane przez DWito » IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1097 : 17 Listopada 2013, 19:25:05 »
Trafił się komuś taki problem, że po wprowadzeniu loginu i hasła wyskoczyła informacja: "Invalid username/password combination. Please try again, pomimo tego, że były one dobrze wprowadzane? Jak to naprawić?


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #1098 : 17 Listopada 2013, 19:31:32 »
Trafił się komuś taki problem, że po wprowadzeniu loginu i hasła wyskoczyła informacja: "Invalid username/password combination. Please try again, pomimo tego, że były one dobrze wprowadzane? Jak to naprawić?

A wiesz że wczoraj Anonymous zaatakowało EU? Jak na razie będą problemy także nie ma co się przejmować.


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
s-w-e-e-t

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1099 : 24 Listopada 2013, 17:42:38 »
Ja mam to samo. Nie da się zalogować. A skąd Veselar wiesz, że to sprawka Anonymous?


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #1100 : 24 Listopada 2013, 18:30:13 »
Bo udostępnili o tym 2 filmiki? o.0


IP: Zapisane
s-w-e-e-t

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1101 : 27 Listopada 2013, 09:38:05 »
Już wszystko powróciło do normy. Logowanie ok.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #1102 : 09 Stycznia 2014, 16:43:30 »
Był płacz, była złośc. Był odpoczynek i desperacja. Była też bezsilność. Do czasu... aż zagrałem wukongiem. Mid? np. Top? np. Wuhuhu, insane dmg wukong. Carruje wszystko, w jednej grze miałem na poczatku 0/5 wszyscy feedowali, ogólna beznadzieja. Ale... 2 dobre teamfighty z udziałem mojego ulti, baron i comeback... Monkey KING for the win.

http://www.lolking.net/summoner/euw/20763912


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1103 : 22 Stycznia 2014, 12:31:09 »
Co do buildu WW pod AP. Twój build jest bardzo papierowy. Jesteś postacią, która nie ma ani ucieczki, ani jakiegoś większego CC poza supressem. W TF nie wyleczysz się, jak wbije się na Ciebie cała drużyna - padniesz w sekundę. Sądzę, Spirit Visage powinien być zbudowany jako trzeci a nawet drugi item. Wiem, że jest to fun build, bo tradycyjny Warwick jest dużo lepszy.

Skoro jesteśmy już przy WW. Ostatnio na lcsie trochę kuriozalna sytuacja.
Oto filmik, lekko przerobiony.

http://www.youtube.com/watch?v=KpWe0rGfM2Y


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #1104 : 04 Lutego 2014, 19:39:32 »
Ludzie, pytanko mam :). Bo na rankedach preferuję pozycje supporta. Annie podobno jest świetnym supportem. Ostatnie 2 mecze grałem nią na tej pozycji i poszło mi znakomicie (pierwszy mecz 6/3/24). Jak myślicie, na rankedach się sprawdzi? Czy jest do skontrowania?


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1105 : 04 Lutego 2014, 20:48:05 »
Jest dobrym supportem, do tego agresywnym, więc grając Annie, nie możesz być pasywny. Annie ma dobrą animację ataku, więc próbuj za jej pomocą harassować adc wroga. Czy jest do skontrowania? Sądzę, że przez pealujące suppprty jak najbardziej, np. przez Janne czy Lulu czy dużo bardziej agresywne jak Leona. Jednak jestem pewien, że nie grasz przeciwko tak doświadczonym graczom, by umieli tę przewagę wykorzystać.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #1106 : 05 Lutego 2014, 15:46:19 »
Mam do Ciebie Freezie pytanie, co ty na tej Annie budujesz?


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1107 : 05 Lutego 2014, 16:57:39 »
Pozwolisz, że odpowiem za niego - lolking.net.

Dobranoc.

E: No dobra...

Jeśli sprawdza się na normalach, czemu miałoby nie wyjść na rankedzie? To taka sama gra, tylko że ma wpływ na twoją ligę/dywizję. Nie widzę problemu (:


« Ostatnia zmiana: 05 Lutego 2014, 17:00:08 wysłane przez Waverley » IP: Zapisane
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1108 : 05 Lutego 2014, 17:06:29 »
Taric pod armor na topie się sprawdza na normalach, a na rankedzie nie odważyłbym się tym zagrać :F


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1109 : 05 Lutego 2014, 17:15:36 »
Jeśli się na normalach draftach sprawdza, to na typowym rankedzie z mmr przedziału bronz/silver tym bardziej, bo tam poziom jest dużo niższy i grają totalni idioci.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Strony: 1 ... 71 72 73 [74] 75 76 77 ... 79    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.085 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry