Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 66 67 68 [69] 70 71 72 ... 79    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
League of Legends (Czytany 250391 razy)
KotletWołowy

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #1020 : 02 Września 2013, 21:09:52 »
@Andre
Ocena Gravesa według moich spostrzeżeń
Plusy:
-Wymiata w early, co za tym idzie kontruje wiele snowballi(np. ostatnio lubianą przez graczy vayne)
-Wysokie przeliczniki, praktycznie wszystkie skille mają przelicznik AD
-Świetne combo E>Q>W>AA
-Pasyw, dobre wymiany, dzięki niemu może być też grany na topie przeciwko AD Bruiserom
Minusy:
-Mierny zasięg (tylko 525)
-Brak konkretnego escape mechanismu(dash w wielu wypadkach może nie wystarczyć)
Jeśli chodzi o Elise, to cięzko powiedzieć o niej coś złego. W minusach pająka na pewno uwzględniłbym wysokie koszty many i słabe przeliczniki.
Obie postacie są ciekawe, ale z mojego umiłowania do adc poleciłbym ci Gravesa. :)


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1021 : 02 Września 2013, 22:39:08 »
Ogólnie ja uważam, że wszystkie postacie "morfujące" się są OP. Dlaczego? Proste - Riot daje im 6 zdolności do walki, pozostawiając przeliczniki bardzo zbliżone do tych, które mają postacie dysponujące 4 skillami.

Że niby Bramka Jayce'a nie robi obrażeń? Taak, ale przyśpiesza całą drużynę i zwiększa prawie o połowę dmg z jego potężnej kulki na Q. Już nie wspominam, że jego ulti daje mu dodatkowy dmg na młocie i robi septyliard % dmg z młotkowego E.

Elise, dobra, próbowali, dali jej tylko 4 zdolności robiące dmg. Szkoda, że dwie z nich robią % dmg (jeden od current, drugi od missing, JAK ŻYĆ?!), a te "utility" odpowiednio czynią ją niemożliwą do namierzenia oraz są stunem o zasięgu 1000. Ah, no i stado przydupasów.

Nidalee, tu się można pokusić o stwierdzenie, że jest okej, gdyby nie heal ze steroidem, pułapka zdzierające magic resist, armor i dająca wizję (Twitche i Shaco płaczą)....oh, jeszcze TEN CHOLERNY SKOK, Q robiąca % dmg (znowu!) no i ukochana włócznia która pędzie przez ćwierć mapy. Nope, not OP at all.

Reasumując, jesteście cienkie lolfagi, w Docie 2 zabiłyby Was Boty Intermediate, a w Defense of the Ancients narzekalibyście, że Warcraft III ma brzydka grafikę i osiodłały by was creepy.

Zanjdźcie sobei w życiu wyzwanie. :P


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #1022 : 02 Września 2013, 22:40:14 »
Mam rotację dla Was:

http://www.surrenderat20.net/

W końcu można czymś konkretnym pograć :D


« Ostatnia zmiana: 02 Września 2013, 22:49:14 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1023 : 02 Września 2013, 22:49:01 »
Freezuś, wszyscy znamy stronę http://www.surrenderat20.net/, więc nie rozciągaj postu zdjęciami, które już widzimy. ;) To normalne się stało, że rotacja jest wszystkim znana kilka godzin przed startem, nie ma co z tego robić wydarzenia. :>


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #1024 : 03 Września 2013, 14:53:00 »
Ja po prostu ją podaję, ot tak dla przyjemności :). Wiesz, czasami niektórym ciężko sprawdzić rotację, bo albo nie mają czasu, albo im się nie chcę. Więc dlatego ją wstawiam :D.

P.S. Draven wrócił z wakacji, stawił fotę na fejsa xD
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1185831_569637876405577_1598672865_n.jpg


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1025 : 05 Września 2013, 06:08:41 »
Nie dość, że wyrzucili redukcję cd na hooku Thresha,to jeszcze można go (hooka, nie Thresha) scleansować.

Hellsu, zadowolony? ^_^

E: A propos postaci "morfujących". A co z Lee? Ma 6 skilli i zachował tru ulta. (:


« Ostatnia zmiana: 05 Września 2013, 06:11:10 wysłane przez Waverley » IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1026 : 05 Września 2013, 11:35:17 »
Lee nie morfuje, Lee może użyć swoich drugich umiejętności tylko wtedy, gdy trafi pozostałymi. Jak nie trafi Cię Sonic Wavem, nie może wjechać CI w twarz. Jak Jayce nie trafi w Ciebie swoją Niebieską Kulką Śmierci, to zmienia działko w młotek i po prostu skacze Ci na głowę.

Nidalee jest w sumie jedynym transformującym championem, który ma "true ulta". Zgrozą oblecze się dzień, kiedy będzie mogła być puma od 1 poziomu i dmg będzie jej narastać jak Elżbiecie i Jonaszowi. :>


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #1027 : 05 Września 2013, 22:53:59 »
Znerfili biednego Teemo! Teraz jako najbardziej wkurzająca umiejętność, czyli Grzyby, stoją 3 minuty, a nie 10. Po mojemu, dobrze, że to zrobili, bo w ciągu tych 10 minut mógłby naspamować całą mapę :/.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #1028 : 05 Września 2013, 23:16:44 »
Ludzie jesteście ślepi czy niewidomi? Te nerfy są tylko na twisted i na crystal scar. Wszyscy płaczą za teemosem a nikt nie czyta, że to tylko na te mapy...


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1029 : 05 Września 2013, 23:17:44 »
ANdre, gadzina, ubiegł mnie. -.-

Teemo jest najbardziej wkurzającym czempionem w LoLu i taka jest jego rola. Na moje mogli by zrobić grzyby infinite duration, hejtowany byłby jeszcze mocniej.


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #1030 : 06 Września 2013, 08:53:15 »


Co, liczyliście na rework Sivir? No co wy! Riot wzięło się za Garena. Nie wiem, jak wy, ale mi trochę przypomina Marinesów z Warhammera 40000.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #1031 : 06 Września 2013, 10:53:21 »
Garen może nie był perfekcyjny, ale nie był na tyle zły, aby go reworkować wdg. mnie rework powinna otrzymać sivir, potem eve- nie moge sie patrzeć na ten model, potem cho, no i shaco.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1032 : 06 Września 2013, 13:26:05 »
Cytuj
wdg.

Nie ma czegoś takiego jak "wdg." :> Jeśli bardzo chcesz, możesz pisać "wdg", chociaż formą dla normalnych ludzi jest W'g", jeżeli napisanie "według" jest dla Ciebie za trudne. Nie kropkujemy, jeśli skrót kończy się na tą sama literę jak wyraz skracany.

Grammar Nazi signing out.

A poza tym - Graen był dobry. Lepiej wziąć się za Siona i Mordekaisera, ostatnich chyba w lidze łebków z trójkątnymi stopami. Sivirkę nie wiem, po co przerabiać, i tak nikt tym nie gra. ;P


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #1033 : 07 Września 2013, 12:40:46 »
Niech zmienią wygląd Nachosa bo jego pizzowe nogi są paskudne. Czekam też na całkowitą zmianę Heima i Siona. Poza tym o Garenie słyszał chyba każdy kto chociaż czyta strony informacyjne o LoL-u także nie wiem po co to wrzucałeś.


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #1034 : 07 Września 2013, 18:06:59 »
Równie dobrze mogę nic nie wrzucać, skoro coś Ci nie pasuję. Nasusa raczej nie zmienią, chyba, że ktoś się zlituję i napiszę do nich. Następna ma być Sivir. I dobrze. Jako wygląd ujdzie, tylko ta jej animacja biegania...


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 66 67 68 [69] 70 71 72 ... 79    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 14 zapytaniami.
                              Do góry