Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 68 69 70 [71] 72 73 74 ... 79    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
League of Legends (Czytany 250365 razy)
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #1050 : 12 Września 2013, 21:10:31 »
Dokładnie, już z tydzień temu zapowiedziano paczkę Mecha Skinów, za to o SE Renektonie nic nie słyszałem. Ale ciągle zapominają o jednym: kiedy w końcu zrobią nerfa Irelii? Grałem niedawno przeciw niej, carrowała grę, jak jej się podobało. I jak tu się nie wkurzyć? Na dodatek gra nie chce się zaktualizować. Czym jest to spowodowane?

Edit: Konrad "Mokatte" Kukiera, kapitan Meet Your Makers, ma kontuzję. Dokładniej ma złamaną rękę, co uniemożliwia mu rozgrywanie meczów. Zastąpi go Oskari "Naga” Vainio.


« Ostatnia zmiana: 12 Września 2013, 21:15:28 wysłane przez Freezon » IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #1051 : 12 Września 2013, 21:16:32 »
Ja tam dzisiaj grałem Riven vs irelia, wbijałem sie jej pod wieże i zabijałem jak chciałem dopóki nie zawołała junglera i mida. Tu nie o postacie chodzi, a o graczy... Tak, są pewne przegięcia, ale wszystko da sie pokonać, trzeba mieć skilla. A jeśli na linii jest noob no to cóż.

Wukong na midzie wcale nie jest broken, oto dowód: w każdej grze triple, w jednej quadra xD


« Ostatnia zmiana: 16 Września 2013, 00:04:52 wysłane przez Andre94nt » IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #1052 : 23 Września 2013, 20:52:30 »
W temacie o LoL'u pusto, więc czas się pochwalić.
Dnia 22 września 2013 roku o godzinie 16:02 Freezon znany jako Freezon (WAT?) awansował na 30 poziom i rozegrał rankedy ze swoim teamem. Jestem w Brązie II, bo wy na to, słabiaki? XD.


IP: Zapisane
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1053 : 23 Września 2013, 21:05:21 »
Silver 5 wbity z bronzu 5, nie miałem siły na tą grę bo może i bym się do golda z kolegą wykerował.
Handluj z tym plażo.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1054 : 23 Września 2013, 21:21:30 »
Wow, czyli jednak da się wyjść z bronzu V. Szacun. Ja nigdy aż tak nisko nie upadłem, byłem w bronzie IV xd


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1055 : 23 Września 2013, 21:43:16 »
Oczywiście że się da. Gracze na BV są KOSZMARNI, raz tylko trafiliśmy na boostara z platyny bodajże, to grał jako tako. W BV byłem krótko, chyba okolice tygodnia.

No ale cóż, wolę grać arenki w wowie niż tłuczyć się z 3 randomowymi gościami ( bardzo rzadko gram solo, duo to 99% gier ).


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1056 : 25 Września 2013, 21:37:01 »
Gdyby ktoś przegapił...
Siostra Vi, Jinx, nadchodzi. I jest AD Carry.

A ja wydałem wszystkie punkty na Talona i mnie to cieszy, bo i tak gram w Dotę i SMITE'a. :>


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #1057 : 25 Września 2013, 21:51:04 »
Widać, że psychopatka. Można powiedzieć, że odnaleźliśmy siostrzenicę Hellsa :). Czekam na jakieś arty jeśli chodzi o wygląd ogólny i skille. A tak ogółem, to she is good :>


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #1058 : 26 Września 2013, 17:24:57 »
Kto powiedział, że jest adc? xD
Może jest apc?
Skąd to wiesz?
INSTABUY
Ja ją będę mainował :P już niebawem 50 rozegranych gier rankingowych Vi, teraz czas na Jinx.
Ale bronie ma fajne, nie to co latarki murzyna :P


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1059 : 26 Września 2013, 20:47:13 »
Andre, dla mnie i tak będziesz gościem, któremu daliśmy topa, bo ogarniał Dariuszem... a tu 1/9. :D

Na West to nie gra, to je n00bfest.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1060 : 26 Września 2013, 20:47:56 »
Albo Kassadin numero uno 2/9.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #1061 : 26 Września 2013, 22:53:36 »
Dariusza to ja sie do dzisiaj nie chwytam. A kassadinem to quadry i koszenie, po prostu wtedy go nie ogarniałem. Wiadomo są wzloty i upadki są gry w których się feeduje, są gry w których się ma złe staty przez inne osoby, ale trzeba piąć się do góry, na szczyt, do golda i nie poddawać się. Wybiłem się z brązu do silvera, gold nadchodzi, cały czas wybijam się w LP i spadam, ale nie rezygnuje. Daje na wstrzymanie, dawniej flejmowałem, teraz tego nie robie, staram się raczej wszystkim pomóc i wytłumaczyć. Nie wiem, czy czas mnie zmienił, czy nowy serwer dobrze na mnie działa, ale nie jest źle. Szczerze, wątpię, czy wróciłbym się na nordic do wylęgarni trolli, poznałem i tutaj gromadkę polaków, więc gram ze swoimi. A i obcokrajowców też sporo porządnych, język się podszkoli :P W tej chwili gram każdą linią po trochu, nie wie ktoś może jaki jest sposób na solo/duo queue? Tak aby wszystko carrować? Próbowałem już taktyki top shen + adc, średnio się sprawdza, próbowałem  brać ad mid- killi zbieram i zabijam, ale nie wiedzieć czemu nie zawsze uda się wycarować, adc- tutaj trzeba duo z porządnym supportem inaczej nie ma gadania. Jeśli ktoś zna przepis na carry da game, proszę o podanie go. A zapomniałem, próbowałem również jungli- oddaje kille, to niektórzy umieją je wykorzystać i robią stomp, a inni padają, zbieram kille- focus na mnie, a reszta teamu kuleje ;/


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #1062 : 27 Września 2013, 13:24:12 »


Tak ogółem, skille, wygląd postaci, a na samym dole Mafia Jinx. Dla mnie wygląda to średnio, nie wiem nawet, które to ulti :D


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #1063 : 27 Września 2013, 13:35:00 »
Pbe mi się patchuje, dzisiaj gram cały dzień jinx trololo skin epicki, skille fajne, model mógłby być odrobinę lepszy, ale poza tym epiiic.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1064 : 27 Września 2013, 15:36:35 »
AD Carry z rakietnicą.

Tristana is not amused.

W sumie największą nowością odnośnie tej dziewczynki jest to, że jest płaska. :>

A Andre niech wyłączy orgazm, bo to meh. ;c


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 68 69 70 [71] 72 73 74 ... 79    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry