Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 12 13 14 [15] 16 17 18    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Disciples III Renaissance (Czytany 94256 razy)
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #210 : 24 Października 2010, 14:21:12 »
No Ashgan fajny może nie tak WYRAŹNY ale mi się podoba.(Wyraźny w sensie że w pierwszej chwili wiąłem go za jakąś kaplice)


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #211 : 24 Października 2010, 15:00:27 »
No to gra warta zakupu czy nie? Bo mam zamiar ją zakupić, tylko zbieram jeszcze opinię kilku osób na ten temat.


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #212 : 24 Października 2010, 15:21:56 »
No Cepku gra świetna polecam a z dodatkiem będzie jeszcze lepsza.Daję 7/10


« Ostatnia zmiana: 24 Października 2010, 15:31:27 wysłane przez WMSwojownik » IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #213 : 24 Października 2010, 15:25:13 »
Cepek nie kupuj. Mi się jakoś spodobała ale nie zmienia to faktu iż nawet ja widzę w niej masę negatywów. Po pierwsze masa błędów w rozgrywce (np. masz ranny oddział i nagle okazuje się że niewiadomego powodu nie możesz użyć zaklęć), słaba sztuczna inteligncja (no najwyższym poziomie da radę grać, na mniejszych to zbyt dobijający fakt), po trzecie mało scenariuszy (ledwo 5 :-\), brak proporcji w grze (demony mają przewagę nad innymi rasami, co prawda przy dobrej taktyce chwilami da się wygrać ale w niektórych to niemożliwe, no ale jeśli jesteś na tyle ambitny by popróbować to proszę bardzo), a wszystko kończy słaby strażnik stolicy (co prawda chwilami się namęczysz lecz w przypadku składu z najsilniejszych jednostek to nie masz z nim problemu). OCzywiście gra ma dużo zalet, ładna grafika, fajna fabuła i misje, dużo więcej niż w D2 miejsc do zdobycia doświadczenia, obiekty zwiększające statystyki, nowa plansza w walkach umożliwiająca użycie zdolności taktycznych (to bardzo duży atut) i pomimo niektórych zbyt silnych jednostek demonów większość dobrze zbalansowana. Mnie mimo tych wszystkich błędów gra nie zniechęca (pomimo ich całej masy w grze nie jest tak strasznie widoczne i można spokojnie grać bo niewysytępują zawsze) więc osobiście sugrując się swim zdaniem dąłbym 6/10 ale ponieważ ja nie jestem jedyny to mogę sugerując się opinią innych dać 5/10 i nie polecam.

Wiadomość doklejona: 24 Października 2010, 15:37:43
Co do dodatku to podobno mają poprawić wszystkie pomysłki których wcześniej przykład podałem, dodać Hordy,lepiej zbalansować jednostki, być może (niewiem, przypuszczam) poprawią SI ale póki co to tylko wstępne informacje. Jeśli twórcy zrobią to powinna wyjść o wiele lepsza gra, nie będąca typowym średniakiem podobającym się tylko niektórym ale to póki tylko wstępne informacje, więc jeśli rzeczywiście będzie postęp to Ci napisze Cepek.


« Ostatnia zmiana: 24 Października 2010, 15:37:43 wysłane przez Michal787 » IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #214 : 24 Października 2010, 18:19:41 »
Cepek popieram Michala ale powiem jedno dodatek ja kupię i polecam innym, jeżeli będzie samodzielny. Poza tym nie wspomniałeś, że są świetne jednostki -grywalne. Rozbudowa jest też fajna miasta. Może w CD-kiedyś wyjdzie D3 to kupię dla pisemka. A dodatek z tego co widzę zapowiada się wspaniale, jednostki grafika mam nadzieję, że poprawi zły wizerunek 3.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Pyriel

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #215 : 25 Października 2010, 12:15:03 »
. Poza tym nie wspomniałeś, że są świetne jednostki -grywalne.
Pod warunkiem zainstalowania serii patchy bez których ich umiejętności są albo zupełnie bezużyteczne albo tak przegięte, ze pozwalają na podbicie wrogiej stolicy tak iż strażnik nawet nie zdąży sie ruszyc (A twórcy obiecywali, że to będzie trudniejsze niż w DII).
Psyhol jesli nie masz podstawki to niw eim skąd ten zapal do dodatku :?: Ja obserwuje proces tworzenia gry ad samego poczatku i z pełna odpowiedzialnoscia pisze iż twórcy wywiazuja sie tylko z jakichś 20% założeń obiecywanych graczom. Mnie najbardziej interesuje czy dadzą z dodatkiem p[rawdziwe multi co jednak wymagałoby zbalansowania gry, czyli przerobienia ich statystyk startujac od zera.


IP: Zapisane




[img width=3
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #216 : 25 Października 2010, 12:57:04 »
Mam nie swoją, tylko pożyczoną. I gram już jakieś 3 tygodnie może. Podstawka tak na 6/10 ale tak jak mówię nie opłaca się kupić za 100zł czy mniej lepiej poczekać aż wyjdzie z jakimś pismem. Jak przerobią to będzie już lepiej. Nadal wkurzają nie błędy w potyczce, gdy jakiś tam mag czy klecha rzuca jakiś czar i on nie działa lub jest za dobry. Czasem też jest tak, że rusza mi kilka razy pod rząd ten sam albo robi jakiś ruchy nie kończąc go. Mam nadzieję, że wydadzą w końcu dobrego patcha.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #217 : 25 Października 2010, 16:57:47 »
Ja swoje zdanie wypowiadałem i mówiłem iż mają poprawić błędy, zbalnsować jednostki, a szczerze to wręcz muszą, gdyż jeśli dodatek rozczaruje to mało osób kupi następny, z Klanami. W każdym razie czas wszystko pokaże. Wiem napewno iż Hordy mogą być rewelacyjną rasą lub jeśli .dat znów się "postara" jak poprzednio to wiadomo jakie będzie ;D


« Ostatnia zmiana: 25 Października 2010, 22:29:59 wysłane przez Michal787 » IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #218 : 26 Października 2010, 22:25:52 »
Widzę więc że nie warto kupować tej gierki. Problem w tym że jest to jedna z niewielu gier w które MUSZĘ zagrać. Zastanowię się więc jeszcze nad tym, dziękuje za pomoc.


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Pyriel

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #219 : 27 Października 2010, 17:03:33 »
Widzę więc że nie warto kupować tej gierki. Problem w tym że jest to jedna z niewielu gier w które MUSZĘ zagrać. Zastanowię się więc jeszcze nad tym, dziękuje za pomoc.
Zawsze pozostaje Allegro ostatnio DIII szło tam za średnio 45 złotych co jest już zbliżonym kosztem to prezentowanej przez produkt wartości.


IP: Zapisane




[img width=3
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #220 : 28 Października 2010, 12:00:01 »
Ale używana, czy nowa tyle kosztuje? Bo coś mi się nie chce wierzyć, że nowa.


IP: Zapisane
Pyriel

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #221 : 28 Października 2010, 12:09:43 »
Gra używana a zakładając,  że gra ma możliwość tylko pięciokrotnej aktywacji i dziesięciokrotnej dezaktywacji  możemy dostać nieco wybrakowany produkt. Ale jak to się mówi jest ryzyko jest zabawa a nowego egzemplarza w obecnej cenie nie ma sensu sięgać.

Ciekaw jestem jak to będzie wyglądało z dodatkiem bo jak na razie nie wiadomo czy będzie samodzielny choć skoro najprawdopodobniej będzie zawierał tylko kilka misji dla Hord i pojedynczych scenariuszy raczej obstawiam nakładkę.


IP: Zapisane




[img width=3
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #222 : 28 Października 2010, 16:01:54 »
Fajnie by było gdyby zrobili odzielną grę ale raczej tak będzie z otatnim dodatkiem, a prznajmniej tak się spodziewam bo w większości gier tak jest.


IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #223 : 28 Października 2010, 18:38:07 »
Obiecałam sobie, że nie kupię tej gry, dopóki nie stanieje, a na to, niestety się nie zapowiada (w najbliższym czasie). Chodziłam po kilku empikach i cena waha się między 99-119zł :-\ Może po wydaniu dodatku obniżą cenę.
Ale 45 zł to bardzo przyzwoita cena. A to, że jest z Allegro wcale mi nie przeszkadza.. Chcę po prostu w zagrać za przystępną cenę.


IP: Zapisane
Pyriel

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #224 : 29 Października 2010, 12:19:15 »
http://alldisciples.ru/modules.php?name=Articles&pa=showarticle&artid=309


IP: Zapisane




[img width=3
Strony: 1 ... 12 13 14 [15] 16 17 18    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry