Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 354 355 356 [357] 358 359 360 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2037396 razy)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #5340 : 03 Lipca 2011, 18:30:54 »
O kurcze.... mroczne elfy, ciekawe. Ten smok to raczej nie Lamya- ona była bezskrzydła jeśli to można wywnioskować z koszulki. Ten smok wydaje mi się bardzo sztuczny, za mało smoczy. Wolałem te z dwójki, trójki, czy piątki- były bardziej smocze.
Abyssal Worm wygląda najfajniej z tych bossów. Ta magma i rozdziawiona gęba, podoba mi się. Wyciek kolejny i zapewne nie ostatni. Sądze, że to raczej nie będzie Raelag, raczej jeden z rodu Tuidhany.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Lukasz89

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 120


Zobacz profil
« Odpowiedz #5341 : 03 Lipca 2011, 19:08:20 »
Nie znam się jakoś specjalnie na historii Heroesa ale wytłumaczcie mi w jaki sposób to może być Raelag? Jeżeli czasy H6 są przed H5 a Raelag powstał po przemianie z Agraela. Przecież to nie logiczne.


IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #5342 : 03 Lipca 2011, 19:19:07 »
Chyba nikt tutaj nie zwrócił uwagi na Michała w 3D.Co do Mrocznych Elfów to:
1.Smok zbyt mechaniczny nie jest ,aż tak źle ,ale może być dużo lepiej.
2.Coś tu chyba pisze o lochu i bezimiennych :http://www.liveinternet.ru/users/eugene_xaar/post134082551/
3.@Percival ,a może inaczej będą się nazywać.Może wyznawcy, zaklinacze, hipnotyzerzy(wtf)
4.Szczerze to mogą być prawdziwe wycieki bo grafa jak z HVI i wątpie ,aby to było z innej gry.
5.Dziwne ,że Ubi jest takie szybkie :O


IP: Zapisane
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #5343 : 03 Lipca 2011, 19:29:05 »

Elfy dostaną ziemie, magowie powietrze, krasnale ogień i będzie komplet :)


Nie byłbym taki pewny. W końcu magowie nie czczą smoków-bogów jako bogów, ale zwykłe, potężniejsze niż pozostałe istoty, a oświecenie pozwala na stanie się jednym z nich.

Widzę, że te "duszki" są jednak żywiołakami(???). Ja się pytam, dlaczego? Niechaj wprowadzą i elfy i krasnoludy. Już prędzej bym wpakował Syreny do Sanktuarium, a zamiast chwał.. cóż.. trzeba coś wymyślić.

Czy dodadzą mroczne elfy i to w podstawce? W dodatku może, w podstawce nie. Zapewne zmienią nieco. Miło było gdyby zmieszać z bezimiennymi. Mogą zrobić też takie coś, że: Frakcja zostaje pokazana, można z nimi walczyć, ale nie można nimi grać aż do wydania dodatku.

Smok wyszedł dziwnie, łeb ma ładny, kolory też, ale ta straszna anatomia, szczególnie na skrzydłach.. no proszę.

Nazwa klasy magicznej może być inna. Angielski Warlock nie jest Sorcererem. Tak samo nie należy mylić czarnoksiężnika z czarownikiem.

Jak wyjaśnić sprawę z Realagiem? Otóż, kiedy jeszcze się zgłębiałem w Ashan ułożyłem teorię: Realag to syn Thuidanny. Po wojnach z krasnoludami w Wojnie Pod Górą*(czy jakoś tak) przyłączył się do demonów zmieniając się w Agraela. Resztę historyjki znacie sami.
*Jest jeden scenariusz w H5, gdzie mroczne elfy postanowiły paktować z demonami przeciw krasnoludom. Kto wie? Może jednym z tych elfów był Realag, tylko nie wzmiankowany.


IP: Zapisane
Percival

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 140


Zobacz profil
« Odpowiedz #5344 : 03 Lipca 2011, 20:30:52 »

Widzę, że te "duszki" są jednak żywiołakami(???). Ja się pytam, dlaczego? Niechaj wprowadzą i elfy i krasnoludy. Już prędzej bym wpakował Syreny do Sanktuarium, a zamiast chwał.. cóż.. trzeba coś wymyślić.


Zamiast chwał można by wstawić krzyżowca w stylu HI, HII, czy HIV, czyli bez tarczy. Jednocześnie zmienić nazwę Słonecznego krzyżowca i po kłopocie.

Co do tego niby lochu, to wątpię, aby to była nowa rasa do dotatku. To zapewne jakieś specjalne jednostki z kampanii.

A teraz trochę zmiana tematu - mam nadzieję, że w pełnej wersji będzie więcej bohaterów tawernianych, bo na razie w becie jest ok. 10 na frakcję. W HV było ich 8, ale istniała tylko jedna klasa bohatera. W III przy 2 klasach było ok. 16 bohaterów. Mam nadzieję, że teraz też tak będzie.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5345 : 03 Lipca 2011, 20:57:32 »
Zamiast chwał można by wstawić krzyżowca w stylu HI, HII, czy HIV, czyli bez tarczy. Jednocześnie zmienić nazwę Słonecznego krzyżowca i po kłopocie.
Bez tarczy? Przecież to by wyglądało beznadziejnie, taki rycerzyk z włócznią w jednej ręce i nieczym w drugiej.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #5346 : 03 Lipca 2011, 21:14:46 »
Chwały mogłyby zostać, ale żeby inaczej zrobić żywiołaka światła. Bowiem tak jak w przypadku żywiołaka wody i duszka strumyka- model ten sam, wygląd ten sam, lecz inne zdolności. To jest dla mnie żałosne w tej becie. Powinni zmienić te żywiołaki jak najszybciej, jeśli jednostek nie chcą zmienić.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Wonderweiss

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 17


Zobacz profil
« Odpowiedz #5347 : 06 Lipca 2011, 15:18:29 »
wie ktoś dlaczego nie można się zarejstrować na Ubi.com/kiedy będzie to możliwe?


IP: Zapisane
Journeyman666

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 59


Zobacz profil
« Odpowiedz #5348 : 06 Lipca 2011, 18:27:09 »
A jak wygląda problem?
Strona się nie chce wczytać (wina Ubisoftu) czy wyskakuje błąd przy podawaniu danych i próbie rejestracji?


IP: Zapisane
I know what I want, I'll say what I know, and no one can take it away
Dla ciebie podział ogranicza się do (...) growlu. Dla mnie podział opiera się na tempie, metrum i jego zmianach, perkusji, gitarach-ich brzmieniu-ich ustawieniu(bass-mid-treb),rodzaju wokalu, prezencji scenicznej, artystycznej, graficznej, muzycznej
:D
UsBuzzer

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41


haadziup :p.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5349 : 07 Lipca 2011, 17:57:43 »
http://www.tawerna.biz/pages/gallery/gallery/75911111_large_Loading_Epilogue_1920x1200.jpg

Rosjanie wyciągneli to z bety, a więc to nie fake. Co z kolei potwierdza prawdziwość poprzednich wycieków, bo wygląd tego stwora na arcie jest w tym samym stylu co np. smok Lamia i te dwa "mroczne elfy".


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #5350 : 07 Lipca 2011, 19:11:13 »
W grze będzie można przyzwać feniksy po zdobyciu artefaktu "Shantiri Moon Disc". Ktoś kto wejdzie w posiadanie tego cudeńka staje się wszechmocny w grze :P Chyba nie ma potężniejszej jednostki niż feniks.
http://www.tawerna.biz/pages/gallery/gallery/artifact_shantiri_moon_disc.jpg


« Ostatnia zmiana: 07 Lipca 2011, 19:15:15 wysłane przez Grownock » IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5351 : 07 Lipca 2011, 19:19:37 »
http://www.tawerna.biz/pages/gallery/gallery/75911111_large_Loading_Epilogue_1920x1200.jpg

Rosjanie wyciągneli to z bety, a więc to nie fake. Co z kolei potwierdza prawdziwość poprzednich wycieków, bo wygląd tego stwora na arcie jest w tym samym stylu co np. smok Lamia i te dwa "mroczne elfy".
Czyli już wiemy jak będą wyglądać Bezimienni (bo na tym screenie raczej nie mamy Mrocznego Elfa) i nie prezentują się źle, jak widać będą działać z wygnańcami z Irollan, choć na moje oko niektóre z tych jednostek, które się z tamtej frakcji ukazały mogły wyjść lepiej.


IP: Zapisane
Rakszasa Maciej

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil
« Odpowiedz #5352 : 07 Lipca 2011, 22:39:17 »
Zamiast chwał można by wstawić krzyżowca w stylu HI, HII, czy HIV, czyli bez tarczy. Jednocześnie zmienić nazwę Słonecznego krzyżowca i po kłopocie.
Bez tarczy? Przecież to by wyglądało beznadziejnie, taki rycerzyk z włócznią w jednej ręce i nieczym w drugiej.

Chyba Persivalowi chodziło o takiego Miecznika z dwuręcznym mieczem.
i raczej nikt nie pałętał się po polu bitwy z włocznią gdy miał miecz i na odwrót.


IP: Zapisane
Schanczez

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 53


Zobacz profil
« Odpowiedz #5353 : 07 Lipca 2011, 23:22:07 »
Ruscy są niesamowici strach coś im dawać, przecieki są ciekawe , choć po cichu liczyłem , że bez twarzowi będą osobną frakcją , która przetrwała wojnę z aniołami i po cichu planuje zemstę na nich. Co do raelaga jest elfem a elfy z reguły są długowieczne jako przykład tieru , który żył jakieś 400 lat. A smok jest świetny , czekam tylko na to jak wygląda hydra (mam nadzieje że będzie loch bez niej i Minotaura nie jest taki sam) a sprawa z feniksami i artefaktem kurde :/ jeśli z tym artefaktem to prawda na - .... chociaż żeby go znaleźć by było ciężko. Co do bety po koszmarze ściągania jej (zacinające się serwery ubi) zagrałem i odrzuciło mnie ilość drobnych błędów a ekranu nie komentuje ale jest dobrze trochę bohaterowie plastikowi ale ujdą nigdy na nich specjalnie nie patrzyłem co do jednostek są lepsze i gorszę mi się podoba najbardziej czart i dręczyciel ( inferno jest świetne!!! ) , ale sukkub szkoda gadać a bossowie mam nadzieje że po michale , robalu , wodnym wężu i pająku nie pójdą na łatwiznę i jednak nie wstawią 2 anioła , przerobionego czarta i zrobią inne modele (smoka mogą zostawić )

No to tyle nie chce mi się więcej pisać :D


IP: Zapisane
Błogosławieni pozytywnie jebnięci, albowiem tu na ziemi są w raju.
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #5354 : 08 Lipca 2011, 00:38:27 »
A propo Raelaga, to ciekawi mnie pewna rzecz.
Ogółem przyjmuje się, że Agrael po przemianie dokonanej przez Tieru stał się Raelagiem. Jednak w scenariuszu Agraela w Dzikich Hordach gdy podejdzie się do Matrony Cienia, ona mówi "Hej, Agrael! A może powinnam powiedzieć: Raelag?". Z racji tego, iż są to rozmowy na temat Klanu Blizny Duszy (tu przetłumaczonej jako Klan Duszoblizny), można wnioskować, iż Raelag to 'pseudonim' Agraela który prowadził działania na rzecz przyłączenia Blizny Duszy do sił demonów.

A tak swoją drogą, jaką funkcję ma Abyssal Worm? Bo sam w betę nie grałem, a czytałem, iż ów Robal ma związek z jednym z budynków Inferno. To coś w stylu Placówki w Fortecy w H5? Tzn. że podczas oblężenia jest dodatkowy stwór? Czy jak?


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Strony: 1 ... 354 355 356 [357] 358 359 360 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry