Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Kogo typujecie na zwycięzce Ligi Mistrzów (Czytany 35438 razy)
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #60 : 25 Maja 2007, 16:20:07 »
a idz pierwsza polowe milan tak kaleczyl ze poszedlem na 30 min na cs'a. Nie zaslużenie wygral milan.

p.s. i tak chelsea rox!


IP: Zapisane
smith

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 404


Natural Born Killer

Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : 26 Maja 2007, 10:13:54 »
Ale kicha.... Ja wolałem żeby angielski styl wygrał a nie ciapowaty i beznadziejny włoski. Zresztą widzieliśmy jak grali... Anglicy cały czas atakowali.


IP: Zapisane



:* dla żony Klusi :) żeby się jej nie nudziło kiedy mnie nie ma :)
lol772

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : 19 Lipca 2008, 09:18:13 »
W tym sezonie wygra Chelsea z Deco w składzie.


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : 21 Lutego 2011, 00:04:14 »
Żeby nie tworzyć nowego wątku odkopuję stary.
Faza grupowa tegorocznej LM minęła, znamy najlepszą szesnastkę i mamy już za sobą pierwsze mecze 1/8. Jak myślicie kto wygra? Moim zdaniem żadna z włoskich drużyn, Milan dał ciała z Tottenhamem, a Roma zwaliła mecz z Szachtarem. Inter pewnie też przegra z Bayernem, bo ostatnio coraz gorzej radzi sobie w Serie A. Zaskoczył mnie remis Shalke z Valencią, myślałem, że Hiszpanie poradzą sobie bez większych kłopotów, a tu proszę. Jednak i tak do awansu typuję Valencię. Barca przegrała z Arsenalem, wcale mnie to tak nie zdziwiło, mimo to pewnie Katalończycy odbiją to sobie w rewanżu, choć mam cichą nadzieję, że Anglicy powalczą.
No i są inne mecze. Ciekawie zapowiada się Lyon - Real. Może Królewscy w końcu przerwą złą passę w LM i awansują do ćwierćfinału? Manchester - Marsylia też może być ciekawy. Chelsea miała farta, że wylosowała tak słabego rywala jak Kopenhagę. Obstawiam zwycięstwo i ćwierćfinał dla Angolów.
W każdym razie według mnie w ćwierćfinałach znajdą się Tottenham, Szachtar, Valencia, Chelsea, Manchester, Real i Bayern. Pewnie wspólnie z Barcą, ale kto wie? Co będzie dalej zobaczymy. Na razie jest trochę za wcześnie jak dla mnie, żeby typować zwycięzcę całego turnieju. A wy co o tym sądzicie? Jakie są wasze typy na kolejne rundy, a może macie już upatrzonego zwycięzcę?


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : 21 Lutego 2011, 00:27:42 »
Ja już mówiłem
Cytuj
Barca i basta, w tym roku musi wygrać.
Po prostu jak słysze jakie cuda wyczyniają w tym roku, choćby te 5-0 z Realem, który podobno z Murinho jest taki nie do przejścia. Po prostu to sezon Katalończyków, oni rozdają karty, a reszta patrzy się i modli by nie trafić na nich. Fakt, ostatnio odpuścili sobie i przegrali, choć mieli pewne zwycięstwo, jednak pragnę przypomnieć, że rewanż jest w Barcelonie, a dobrze wiemy jakim atrybutem jest własny stadion oraz to iż taki zespół dwa razy takich samych błędów nie powtarza. Oczywiście mamy do czynienia z piłką, Arsenal dodatkowo o swojej wielkości nie musi udowadniać ale tak na 99% moim zdaniem londyńczycy przegrają. Do tego w dwumeczu z Barcą nawet i 3 gole nie dają pewności o wygranej, co dopiero więc mówić o jednej, przeciw takiemu zespołowi to żadna przewaga. Na pewno nie postawie na zespół włoski, ich dominacja moim zdaniem przemineła, na drodze Barcy największe szanse jednak mają Królewscy, bowiem choć to zlepek gwiazd, to najlepszy trener świata już nie takich cudów dokonywał. Zwłaszcza, że jak myślę to w obecnej chwili zespół za słąby by zagrozić piłkarzom ze stolicy Hiszpanii. Na drodze napewno staną jeszcze Chelsea, a także Manchester, jednak sam niewiem jak ocenić ich szanse, choć nie można ich lekceważyć, jeśli nie Barca lub Królewscy to najprawdopodobniej jeden z nich. Co do reszty to ja uważam iż mogą powalczyć do pewnego momentu lecz są zbyt słabi by zagrać o pełną pulę. To moja opinia na ten temat, mecze wszystko zweryfikują.


« Ostatnia zmiana: 21 Lutego 2011, 00:32:31 wysłane przez Michal787 » IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #65 : 21 Lutego 2011, 08:56:32 »
Także stawiam na Barcę, ale kibicuję Arsenalowi i będę trzymał za nich  kciuki. Chelsea w tym sezonie jest dla mnie zbyt słaba, żeby powalczyć. W lidze nie grają tak jak zwykle, a wczoraj odpadli z Pucharu Anglii. Myślę, że dadzą radę Kopenhadze, ale jeśli w ćwierćfinale trafią na jakiś niezły zespół jak MU, czy Bayern to odpadną. Ale wszystko może się zdarzyć, więc niczego nie można być pewnym.
Jeszcze zanim LM się rozpoczęła postawiłem dychę na Real i kibicuję z Hiszpanom, jednak trochę obawiam się tego meczu z Lyonem. To może być któryś raz, kiedy odpadną z tą drużyną.


IP: Zapisane
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #66 : 21 Lutego 2011, 09:40:02 »
Jako, że oglądam ogromną ilość meczy może się wypowiem :).
Do Meczu z Arsenalem Barcelona prezentowała fenomenalny poziom. Moge nie lubić tego zespołu i nie wieszać plakatów Messiego nad łożkiem, ale to co Barca wyczyniała było fenomenalne. Zresztą zespół który w lidze na 24 spotkania zdobywa 65(sic!) punktów i 73 bramki(SIC!SIC!) tracąc 13 to coś fenomenalnego, więc oczywiście jednym z faworytów są. Aczkolwiek po meczu z Arsenalem(bardzo ciekawy, lubiany w przeciwieństwie do Barce zespół przeze mnie)  ^_^ chyba możemy mówić o kolejnym faworycie. Aczkolwiek obawiam się, że Barceloan u Siebie będzie mogła ich pokonać.

Drugim typem jest oczywiście Real Madryt. Zaraz sie pojawią się głosy, że przegrali te 5: 0 z Barceloną etc. Tak, okej:) Ale jako zespół są wstanie wygrać LM zwłaszcza, że Mourinho jest trenerem wybitnym.

Absolutnie włoskie zespoły nie mają według mnie szans. I nie zrozumnie mnie źle, jestem fanatykiem serie A:) Uwielbiam włoską piłkę a takie zespoły jak Milan,Inter czy swego Okresu Juventus( :)) to wielkie zespoły.Ale nie w tym sezonie. Serie A jednak troszkę upadło. Od kolejnego sezonu będzie im odebrane jedno miejsce w LM, forma serie A jest słaba. Juventus(który już nie gra nawet w LE, a szkoda arcyciekawy zespół:)) i Roma grają na poziomie średniaków. Inter też nie błyszczy. Milan niby jakoś tam gra, tylko właśnie "jakoś tam". W meczach milanu nie ma błysku:) Sam Ibrahimovic meczu nie wygra. Poza tym porażka z Tottenhamem nie wrózy nic dobrego.

Bayern,Lyon to nie są jednak tak potężne zespoły na zwycięstwo. To samo Szachtar,Schalke,Valencia,Kopenhaga.

Co do Chelsea, jak grają każdy widzi. To nie jest ich sezon. Grają go naprawdę słabo. Nikłe, praktycznie żadne szanse na LM:)

No i został nam Manchester i Tottenham. Prywatnie też uważam, że te angielskie zespoły mają szanse na conajmniej półfinały, ale czy wygrają?:) Nie wiem. Wydaje mi się, ze Real czy Barcelona są w tym roku lepszymi zespołami ale kto wie, kto wie:) Przecież PL jest najpotężniejszą ligą w Europie, więc myśle, że te zespoły mogą namieszać. I pomimo, że typuje Hiszpanie to nie zdziwie się gdyby puchar wylądował właśnie w Anglii w Londynie lub Manchesterze:)

Inne zespoły będą dla mnie abosulutnie niespodzianką



IP: Zapisane

Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : 21 Lutego 2011, 19:58:05 »
Gatusso  dostał dyskwalifikację na 5 meczy za walnięcie główką po ostatnim meczu gościa z Tottenhamu. Nie sądzę, żeby była to sprawiedliwa kara. Chłopak był zdenerwowany, bo sędzia nie uznał gola Ibrahimovica, a na dodatek stuknął go lekko, a nie mocno. Dwa, trzy mecze by wystarczyły. Zresztą już podczas meczu były jakieś niesnaski między nimi.


IP: Zapisane
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #68 : 07 Kwietnia 2011, 21:22:31 »
No i jesteśmy po pierwszych meczach ćwierfinałowych ;). Oglądaliście może? Ja prywatnie poświeciłem 90 minut we wtorek na Inter-Schalke 04 (przegienialny,przepiękny,niepowtarzalny,fenomenalny) mecz zakończony wynikiem 5:2 oraz Barcelona-Shakhtar(5:1) który też był niezły. I największa niespodzianka jak dla mnie to oczywiście Schalke które z rangi chłopca do bicia którego chce każdy wylosować wyrasta na kolejnego kandydata do finału aczkolwiek nadal obstawiam na swoim, że mimo wszystko Real i Barcelona to najwięksi kandydaci do tytułu.


IP: Zapisane

Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #69 : 07 Kwietnia 2011, 21:47:27 »
Jestem wierny swoim przekonaniom i stawiam na Barcelonę. jestem jej fanem i automatycznie nie mogę obstawiać zwycięstwa innej drużyny. Barca pod wodzą Pepa Guardioli osiąga coś niesamowitego i jest porównywana do najlepszych składów w historii Futbolu. W sumie nie rozumiem czemu większość kibiców zespołów angielskich nie cierpi Barcelony. Wyjaśni mi to ktoś? Na palcach jednej ręki mogę policzyć znanych mi fanów Manchesteru czy Chelsea (Czy kogokolwiek innego z Anglii), którzy do Barcy nic nie mają. Naliczyłem na teraz 2 osoby. Ale wracając do tematu Real też ma dużo do powiedzenia. Mimo, że ich nie lubię, to nie mogę się oszukiwać i muszę przyznać, że grają dobrze i zawsze są bardzo groźni (Po jednym Gran Derbi nie można od razu obstawiać, że Barca na 100% wygra. Raczej zobaczymy w półfinale Gran Derbi). Schalke pokazało co potrafi i też może wiele namieszać, zaś rywalizacja między Chelsea i Manchesterem to dla mnie czysta zagadka. niby ManU wygrało, ale tylko 1:0, więc ciągle nie można wytypować pewnego awansu którejkolwiek z drużyn.

Oczywiście oglądałem, ale niestety tylko Barce i skrót meczu ManU z Chelsea. To byłaby hańba, gdybym nie oglądał Barcelony. Polsat podjął dobrą decyzję, że pokazał właśnie mecz Szakhtar- Barca!

Jak to mawiają: Vamos Barca!


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #70 : 09 Kwietnia 2011, 09:10:04 »
W każdym razie według mnie w ćwierćfinałach znajdą się Tottenham, Szachtar, Valencia, Chelsea, Manchester, Real i Bayern. Pewnie wspólnie z Barcą, ale kto wie? Co będzie dalej zobaczymy.
No cóż, wiele się nie pomyliłem :) Nie stawiałem, ani na Schalke, ani na Inter, a tu obie te drużyny niespodziewanie przeszły i grają między sobą. Przyznam, że tak wysoka porażka Interu była dla mnie dużym zaskoczeniem. Jakimś cudem udało im się wcześniej wygrać z Bayernem i wydawało się, że znowu jakąś boczną furtką wejdą do półfinału, a tu proszę. Inter przechodzi kryzys - przegrana z Schalke, przegrana w derbach Mediolanu - ciekawe ile trener Włochów jeszcze zagrzeje miejsce w tym klubie. W każdym razie Schalke wyrosło tu na poważnego kandydata do półfinału, a może i nawet do finału? Być może Niemcy pójdą w ślady Monako, kluby na który nikt nie stawiał, a który parę lat temu dostał się do finału pokonując wcześniej między innymi Real.
A skoro mowa o Realu to on i Barca już praktycznie grają w półfinale. Zaskoczeniem było dla mnie tak wysokie zwycięstwo Realu nad Tottenhamem. Oczywiście byłem pewny, że Real wygra, ale nie aż tak wysoko. Barca rozbiła Szachtar, ale w pierwszej połowie Ukraińcy mogli wbić Hiszpanom ze trzy bramki. Podsumowując rewanże Realu i Barcy wydają się formalnością.
Manchester i Chelsea to wielka nie wiadoma. Chelsea znowu skrzywdzono, bo sędzia nie przyznał karnego i wypaczył wynik meczu. W rewanżu można spodziewać się wszystkiego.
Moje typy na półfinał:
Barca - Real
Schalke (?) - ?

Barca pod wodzą Pepa Guardioli osiąga coś niesamowitego i jest porównywana do najlepszych składów w historii Futbolu.
A słyszeliście, że Guardiola ma zamiar w najbliższym czasie odejść z Barcy? Nie wiadomo dokładnie kiedy, ale jak to ujął "po pewnym czasie trener nudzi się zawodnikami, a zawodnicy nudzą się trenerem". Podobno był wściekły, kiedy jego prywatny wywiad w którym zapowiedział odejście wyciekł do mediów.


« Ostatnia zmiana: 09 Kwietnia 2011, 09:13:23 wysłane przez Nekro_L » IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #71 : 09 Kwietnia 2011, 13:38:14 »
Słyszałem o tym. No ale każdy kiedyś musi coś zmienić. Będzie wielka szkoda, kiedy odejdzie, bo pewnie Barca będzie nieco słabsza (Prawie nikogo na obronie teraz nie ma. Dwaj czołowi obrońcy zagrają chyba dopiero w następnym sezonie - Abidal z guzem wątroby, a Puyol coś bardzo poważnego ma z tym kolanem, w końcu nie ma go już prawie 3 miesiące, a Barca dalej traci mało bramek). No ale lepiej, żeby kibice Blaugrany za w czasu przygotowali się na jego odejście.

Co do Interu, to on pokazuje co robi z drużyną zmianę trenera. Z Mistrza Europy stali się drużyną, która przegrywa u siebie 5:2. Co innego, gdyby to było na wyjeździe, ale w domu ze stosunkowo słabszą drużyną to już wielkie zaskoczenie.


IP: Zapisane
Claver18

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 56


Mroczny kolonizator

Zobacz profil
« Odpowiedz #72 : 13 Kwietnia 2011, 23:50:44 »
Real po dzisiejszym meczu z Totenhamem (1-0) ma duże szanse wygrać. Choć patrząc na Messi'ego można odnieść wrażenie, że na pewno będzie w stanie wpakować tego gola Casilliasowi to jednak nie zapominajmy o czołowym ustawieniu gwiazd, które na pewno zagrają w pierwszym składzie: Benzema- Ronaldo- Kaka'. Niestety, nawet Messi sam im czoła nie stawi więc zapowiada się najciekawszy mecz Ligi Mistrzów. Daję 47/53 z lekką przewagą Realu, jakkolwiek spotkanie będzie w Madrycie. I rewanż też na pewno będzie ciekawy ;>. Ale i dzisiaj Totenham zwalił mnie z nóg. Chociaż wcześniej uważałem go za słaby klub żyjący w cieniu Chelsea i Manchesteru to dzisiaj wywarł na mnie ogromne wrażenie. Te ich podania przez pół boiska, takie celne jakich nawet Real nie robił. To na pewno drużyna z przyszłością ;).


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #73 : 14 Kwietnia 2011, 08:36:46 »
Inter żenująca postawa... Mecz rewanżowy wypadł słabo i przegrana 2 : 1... Schalke pokazało się ze świetnej strony. Wręcz fenomenalnej. Jak udało im się przejechać Inter to czemuż by nie i Manchester?  ;) Oczywiście, Oczywiście czerwone diabły są faworytem, tego nikt im nie odbierze, ale po tym co zobaczyłem w ćwierćfinale, po tym co wyczynia Schalke to będzie ciekawie:). Raul świetna postawa:) Finał marzeń to chyba Real-Schalke i Raul na boisku pakujący piłkę w bramkę Królewskich. : ) No ale już, już się budzę;)




IP: Zapisane

Rumun96

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 10


Ice ice baby ...

Zobacz profil
« Odpowiedz #74 : 14 Kwietnia 2011, 10:52:29 »
Z pierwszego meczu walki o 1 miejsce zdecydowanie Barca . Realowi nawet nie pomoże Mourinho i wszystkie wielkie gwiazdy za kase , która się w głowie nie mieści . Barca jest bardzo dobrze zgrana . Szczególnie środek pola Iniesta i Xavi , Messi w ataku też może pomieszać i oczywiście ofensywne akcje Dani Alvesa . Jedyne o co można się bać to obrona ostatnio nawet w lidze Hiszpańskiej średnio wszystko dobrze funkcjonowało ( Pique ) . Drugi mecz według mnie zapowiada się ciekawiej Schalke nikt przed meczem z Interem nie dawał zbytnich szans , a tu taka niespodzianka 5:2 na wyjeździe i 2:1 u siebie naprawde dobrze się pokazali w szczególności Raul . Bramka na 1:0 i asysta na 2:1 . No i oczywiście Manu stali bywalcy LM też grają fajną piłke , ale nie chce mi się już więcej pisać  ;D . Finał typuje Barca : Schalke/Manu


IP: Zapisane
REGGAE
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.1 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry