Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 8    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes V i problemy z Windows Vista (Czytany 58657 razy)
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 11 Maja 2008, 21:08:03 »
Ja grałem u kumpla w H5 na viscie i nie widziałem żadnych problemów z grą itp.Więc radze ci to co inni użytkownicy kupuj homm5 zwłaszcza ze teraz mało kosztuje ;)


IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
Vieja30

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 17 Czerwca 2008, 17:56:29 »
Mam laptopa Mam Viste Mam oryginal i dupa dzikie hordy i kuzna dzialaja ale heroes V podstawka ma problemy tzn w kampanii Krolowa gdy godrick idzie do Nicolai gra zawiesza sie i koniec nie moge grac  >:(


IP: Zapisane
redasx

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 21 Września 2008, 13:56:41 »
Witam, kupilem sobie wlasnie laptopa (niestety z vista :/ ) i zainstalowalem sobie Heroes V, uruchamia sie bez zadnego problemu w intrze jest dzwiek, ale jak przechodzi do menu albo zaczynam kompanie to brak dzwieku :(
jest ktos mi jakos w stanie pomoc??
z gory dzieki


IP: Zapisane
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 22 Września 2008, 19:16:34 »
Może zainstaluj najnowsze sterowniki do karty dźwiękowej?
Albo patche do gry.

I nie kompanie, ale kampanię. ;)


IP: Zapisane
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 22 Września 2008, 21:09:10 »
Raczej to nie będzie problem z kartą dźwiękową polecał bym abyś zainstalował sobie Windows XP.


IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
nowulus12

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 11 Grudnia 2008, 21:23:56 »
Mam problem z dodatkiem Dzikie Hordy a mianowicie gra strasznie się tnie, nawet na najniższych detalach dodam, że inne nowsze gry działają wręcz idealnie. Moja konfiguracja sprzętowa:
Windows Vista (32bit)
Intel Core 2 Quad 2.4 GHz
4 Gb RAM
GeForce 9600gt


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 11 Grudnia 2008, 22:20:06 »
No yo zainstaluj pathe. potem obniż ustawienia grafiki w grze. obniż je. powinno upłynnić grę. oraz powodem może być Vista ale nie sądzę.


IP: Zapisane
Vela

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 106


Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 07 Stycznia 2009, 19:35:39 »
Więc gram sobie w DH BEZ PŁYTY. Gdy właśnie patrzyłam w zdolności Uwodzicielskiego sukubbusa... TRZASK! Pim i widać dolny pasek. Włączam menadżera i patrzę - Visual C++ uruchomiony(Co to jest!? o.O) a DH "brak odpowiedzi" i klapa.... Wywalił mi windowski błąd.

Moje pytania brzmią: Czy Visual C++ miał coś z tym wspólnego i czy błędem było nie wkładać pytki do napędu :P  No i co mogło być powodem wywalenia błędu i czy się powtórzy.... Nowy komputer a tu takie rzeczy.... :|


« Ostatnia zmiana: 19 Marca 2009, 14:25:56 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Mam Kolekcje Wszech Czasów!
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 07 Stycznia 2009, 19:47:36 »
Pierwsze pytanie:
Jaki system? Parę razy na Viście mojemu kumplowi takie rzeczy sie robiły i to nie tylko z H5
Oraz czy używasz jakieś mody i czy sprawiały jakieś kłopoty wcześniej.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Vela

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 106


Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 07 Stycznia 2009, 19:52:23 »
mam XP Home Edition(Visty nawet za skarby świata bym nie wzięła :P)

Modów nie posiadam żadnych, mapa to "wojna płci" czyli z gry, nie ściągana. Heroes V raz mi się zawiesiło gdy oblężałam zamek Nekropolis w tedy cały komp się zwiesił. Z innymi grami nie mam żadnych problemów. Jeszcze zdarzało mi się, że gra wyrzucała na pulpit(ale z możliwością wrócenia do niej) gdy za szybko wykonywałam czynności(Za nowoczesny komputer :P)


IP: Zapisane
Mam Kolekcje Wszech Czasów!
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 07 Stycznia 2009, 20:58:35 »
Nie znam się za bardzo na tych sprawach a to były jedyne przyczyny przez które mi się gra wysypywała więc niestety nie pomogę.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 08 Stycznia 2009, 00:31:32 »
Jest to wina programu zapewne. Włóż płytę do napędu zamiast cuda odwalać bo tak jest mniej szans na błąd. Jak masz pirata to kup oryginał bo piraty mają to do siebie że sie psują.


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #42 : 08 Stycznia 2009, 11:12:49 »
Oryginalne Dzikie chordy działają bez płyty a piraty też bo są cracki. Ja kiedyś miałem pirata wywalało mnie z gry gdy atakowałem zamek nekropolis lub mnie atakowali ale to było w kuźni przeznaczenia.

A teraz złota myśl:
Pirat=zUO!!!
i
porada:
jak masz pirata to skombinuj oryginalną wersję.


POZDRO


« Ostatnia zmiana: 08 Stycznia 2009, 11:15:19 wysłane przez Łowca Dusz » IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Foris

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 09 Stycznia 2009, 13:38:01 »
To ja przy okazji dodam własne pytanie  ;) Mam kompa C2D 6750 2.66GHz, 2GB ram, 8800GT. I gra jak ustawie na max w rozdziałce 1280x1024 przy nawet średnim oddaleniu kamery zaczyna haczyć. Ta gra nie ma prawa haczyć na tym kompie dlatego pytam czy ktoś wie jakie stery są najlepsze do herowsów dla karty 8800GT (mam najnowsze)? Lub co innego może być przyczyną tych cięć? W sumie to nie przeszkadza jakoś strasznie ale przy dłuższej grze strasznie irytuje i mocno obniża grywalność ;/

Edit: jest to podstawka Heroes 5 + mam patcha 1.6


IP: Zapisane
Vela

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 106


Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 09 Stycznia 2009, 14:28:19 »
Mam problem z dodatkiem Dzikie Hordy a mianowicie gra strasznie się tnie, nawet na najniższych detalach dodam, że inne nowsze gry działają wręcz idealnie. Moja konfiguracja sprzętowa:
Windows Vista (32bit)
Intel Core 2 Quad 2.4 GHz
4 Gb RAM
GeForce 9600gt

Mam tak samo, ale tylko gdy komputer robi swoją turę lub mapa jest ogromna(Tutaj to w ogóle się tak tnie przy turze kompa, że można z 30 minut czekać na jego ruch :/) mam 2 GB RAMu, inne gry też działają płynnie, tylko te herosy coś się tną... Ale to pewnie urok wersji lub komputera ;)


IP: Zapisane
Mam Kolekcje Wszech Czasów!
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 8    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry