Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Niemożność wgrania map do folderu MAPS (Czytany 1510 razy)
unclefred01

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« : 20 Lipca 2014, 16:56:25 »
Witam, po skończeniu większości dużych map zawartych w podstawowej wersji gry, chciałem się zabawić na tworzonych, ale nie mogę ich wgrać do folderu Maps. Szukałem w zabezpieczeniach folderu gry, ale nic ciekawego nie znalazłem, próbowałem samemu robić folder ale nic to nie dało. Proszę o pomoc :)


IP: Zapisane
J'Bergo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 196


Без счастья жизнь это мука

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 20 Lipca 2014, 18:42:33 »
Cytuj
..ale nie mogę ich wgrać do folderu Maps.
1)Wyświetla Ci się jakiś komunikat?
2)Chodzi Ci o stworzone i zapisane przez siebie, czy o takie, które są do ściągnięcia, np. z Tawerny?
Sprawdź, czy na pewno wyłączyłeś opcję tylko do odczytu w folderze i czy plik mapy (z formatem H5_MapEditor) nie jest zablokowany. Ogólnie J'Bergo nie rozumie do końca, o co Ci chodzi.


IP: Zapisane
Klikanie w J'Bergo na SB nic nie da  ;>
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 20 Lipca 2014, 18:52:48 »
Z tego co zrozumiałem to nie możesz tych map wgrać/skopiować do folderu " Maps " tak?? A jeśli sam tworzysz ten folder? To nie powstaje czy też nie da się skopiować?

Sprawdź czy masz uprawnienia admina - to razem z miejscem zainstalowania (chodzi o dysk C) częstokroć zabrania możliwości kopiowania i wgrywania czegokolwiek. Jeżeli nie masz admina oraz Heroes jest na C (zwłaszcza 'ProgramFiles') - to może być problemem.   


Reinstal - na inny dysk, nie wiem co innego można poczynić,  btw chodzi o Dzikie Hordy tak?  I zrób też co mówi J'Bergo.


IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

unclefred01

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 20 Lipca 2014, 22:02:10 »
Komunikat się wyświetla ale w WinRar, że nie można wypakować, co do uprawnień to mam to wszystko i nie jest problemem to że mam na C. Jbc to mapy z tawerny. Spróbuję zatem reinstalla i zobaczymy czy zadziała.


IP: Zapisane
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 20 Lipca 2014, 22:35:06 »
Aaa wypakować się nie da?  No to dużo wyjaśnia.

1- Pliki, które próbujesz wypakować są uszkodzone/zawirusowane
2 - Jeżeli próbujesz wypakować mapę bezpośrednio w folderze 'Maps' to nie rob tak, tylko wypakuj na pulpicie chociażby, potem skopiuj.
3 - (pytanie) w sumie po co wypakowywac skoro można pobrać surową mapę  (h5m), a nie spakowaną (rar/zip)???


IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry