Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 71 72 73 [74] 75 76 77 78    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wszystkie problemy z grą - Instalacja, błędy, komunikaty itp (Czytany 465956 razy)
Nexus75

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #1095 : 08 Października 2013, 13:35:59 »
Mam takie pytanko,może już ktoś to przerabiał
Sformatowałem kompa przeinstalowałem system i  :niepewny:
i pytanie brzmi co z ponowną instalacją homma
-konto na ubi jest,mam dostęp
-instalacja jest możliwa bo płyty mam
ALE JEŚLI MNIE PAMIĘĆ NIE MYLI TO WARUNKIEM INSTALACJI BYŁA REJESTRACJA A PRZECIEŻ KOD INSTALACYJNY JUŻ RAZ WPISAŁEM I ZAREJESTROWAŁEM
Czy ktoś mi jest w stanie podpowiedzieć co się stanie gdy ponownie zainstaluje całą grę?


IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #1096 : 08 Października 2013, 21:40:11 »
Nic.
Po prostu zalogujesz się na swoje konto na Ubi.


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Nexus75

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #1097 : 10 Października 2013, 09:27:14 »
A dziękuję-faktycznie to jest takie proste choć przy instalacji padł komentarz o podanie kodu z podstawy ale za to reszta poszła bez problemu.
Jeszcze raz dziękuję :ok:


IP: Zapisane
Marecki

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #1098 : 04 Listopada 2013, 21:58:59 »
Witam,jakiś czas temu kupiłem herosów 6 i niestety nie chce działać na win 7 64 bitowym czy wiadomo już coś o istniejących naprawach tej gry czy jeszcze "stwórcy" się tym nie zajęli??Aha zainstalowałem ją na laptopie z win 8 i śmiga bez problemu:/


IP: Zapisane
Nikolaj997

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #1099 : 18 Listopada 2013, 20:38:02 »
Witam !
Zwracam się do was z problemem z uruchomieniem gry heroes vi.
Parę miesięcy temu wystąpił błąd z moją grą odpalałem starter Uplay klikałem ikonę Play pod heroes vi Wyskakiwało okienko z bodajże Arhibanem i Michałem iiii nic program heroes vi przestał działać. Potem zarzuciłem grę w herosy na miesiąc potem znowu udało mi się zagrać parę razy, ale po nowym patchu problem jest ten sam wyskakuje okienko z Heroes VI i za chwilę zamiast odpalenia gry otrzymuję komunikat, że program przestał działać. Proszę o pomoc bo chciałbym pograć a nie mogę to okropne uczucie !!!
 


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #1100 : 19 Listopada 2013, 17:01:09 »
I to uczucie, kiedy musisz pomóc :>.

Dobra Sasza Ziomek, problemem może być źle spatchowana gra. Pewnie połowa plików nie jest spatchowana, co może powodować problem. Zrób reinstal gry i zainstaluj patche zgodnie z kolejnością ich wydania. Elorap, więcej nie wiem ;d.


IP: Zapisane
Nikolaj997

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #1101 : 19 Listopada 2013, 18:47:49 »
Reinstalowałem i nic. Ale spróbuje jeszcze raz może się uda .


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #1102 : 20 Listopada 2013, 12:42:44 »
A teraz pytanie zasadnicze kolega posiada jakie Heroes VI? Bo jest wiele Edycji albo samodzielny dodatek SoD który nie wymaga instalacji podstawki bo wtedy wychodzą cuda wianki z grą.


IP: Zapisane
monisn

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #1103 : 02 Grudnia 2013, 16:40:03 »
Dlaczego mam tylko dwie kampanie? Dodam, ze mam orginalna gre. Prosze o pomoc!


IP: Zapisane
Wolfenberg

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #1104 : 02 Grudnia 2013, 22:47:54 »
witam mam problem z kursorem myszki, nie wiem o co chodzi dzisiaj kupiłem oryginalną grę poprzez steam. zainstalowałem grę, zrobiłem wszystko co trzeba, poprawiłem grafikę, ale jest problem z kursorem, polega na tym że kursor działa tak jakby był brudny laser, tyle że myszka jest nowiutka (2 dniowa), i teraz tak wchodzę do gry kilka minut jest dobrze myszka chodzi płynnie, potem znowu strasznie drży, przesuwam kursorem po z lewej do prawej a on zwyczajnie drży...


« Ostatnia zmiana: 03 Grudnia 2013, 06:11:19 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Sh1kamaru69

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #1105 : 12 Grudnia 2013, 21:28:09 »
Witam mam problem, a mianowicie jak usunąć ten błąd z Heroesów VI, że po którymś wejściu do miasta po prostu się wszystko ścina, ale dźwięki dalej są. Wiem, że trzeba pobrać jakieś sterowniki, ale mam Windowsa 8 i nie wiem jakie. Pomożecie ?


IP: Zapisane
J'Bergo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 196


Без счастья жизнь это мука

Zobacz profil
« Odpowiedz #1106 : 13 Grudnia 2013, 19:06:16 »
Też to mam. Podobno Ubisoft miał naprawić ten problem, ale nie wiem czy już to zrobili. Błąd ma usnąć zmiana sterowników Nvidi na starsze.
Spróbuj tu: http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl
i tu: http://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=12531004
Ja tam nie chce pobierać starszej karty więc czekam na patch.


IP: Zapisane
Klikanie w J'Bergo na SB nic nie da  ;>
DarkBuc

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #1107 : 17 Grudnia 2013, 23:08:50 »
Zakupiłem właśnie Heroes VI w wersji Complete Edition (wszystkie 3 dodatki). Przyjechało pudełeczko oryginalnie zapakowane w folię, ale w środku jedna płytka "urwała się" z trzymania (beznadziejnie swoją drogą zaprojektowanego) i niemiłosiernie się porysowała.
Pech tym większy, że to nie płytka z muzyką, czy bonusikami... tylko akurat z instalką gry.
Czy jest taka możliwość, żeby gdzieś pobrać online oryginalną grę w tej edycji (Might & Magic Heroes VI Complete Edition PL), gdyż z mojej płytki nie da się zainstalować.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #1108 : 18 Grudnia 2013, 17:15:56 »
Witaj ;)

Jeśli miałeś/masz dołączony paragon zakupu może domagać się reklamacji to znaczy sklep w którym kupiłeś może Ci wymienić bo w wyniku wysyłki/transportu produkt został uszkodzony.


IP: Zapisane
stammer

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #1109 : 19 Grudnia 2013, 09:04:42 »
Witam, przepraszam z góry, jeśli były podobne pytania, ale do tej pory nie znalazłem odpowiedzi na mój problem. Przy wszystkich błędach, problemach itd. z h6 do tej pory z podobnym się nie spotkałem. Gram, a raczej grałem od ok. pół roku, w Complete Edition z patchem 2.1.1, wymagania sprzętowe itp. wszystko spełnione bez problemu więc nie w tym leży problem. Zresztą jak wspomniałem grałem bardzo długo i wszystko było ok. Kilka dni temu, nie zsynchronizowałem sejwów po skończeniu gry (robiłem tak wcześniej kilka razy) i wyłączyłem. Od tej pory nie mogę uruchomić gry, na początku wszystko normalnie, włącza się pasek synchronizacji, który zaraz dochodzi do końca, po czym znika, gra niby się uruchamia i pojawia się komunikat, że h6 przestało działać i można wysłać raport błędu...Zrobiłem reinstall i nic, oczywiście skontaktowałem się z pomocą Ubi, ale nie dostałem żadnej konkretnej odpowiedzi. Jestem pewny, że problem leży po "ich" stronie, skoro gra działała setki razy do tej pory na moim kompie bez żadnych błędów...Jeśli ktoś miał podobny problem, proszę o info.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 71 72 73 [74] 75 76 77 78    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry