Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 73 74 75 [76] 77 78    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wszystkie problemy z grą - Instalacja, błędy, komunikaty itp (Czytany 465960 razy)
dsikora115

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #1125 : 07 Lutego 2014, 17:06:11 »
Witam mam takie problem zainstalowałem sobie Heroes 6 złotą edycję wszystko było dobrze zagrałem w 2 misje treningowe było okej na drugi dzień chciałem zagrać sobie w dodatek cienie mroku i tu pojawił się błąd normalnie gra się włączyła ale bardzo słabo coś widać na ekranie więc wylączyłem gre aby po chwili znowu włączyć i też jest to samo ze nic nie widać i nie da się grać próbowałem zmienić na inną kampanie i też do samo się dzieje dorzucam zdjęcia abyście zobaczyli jak to wygląda

i mam nadzieje ze ktoś mi pomoże rozwiązać problem z góry dziękuje i pozdrawiam serdecznie

Wiadomość doklejona: 08 Lutego 2014, 14:54:29
Nikt nie pomoże?


« Ostatnia zmiana: 08 Lutego 2014, 14:54:29 wysłane przez dsikora115 » IP: Zapisane
Jeddite

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 40


Zobacz profil
« Odpowiedz #1126 : 05 Kwietnia 2014, 20:30:49 »
Też mam ten problem. Na innych forach jest to opisane jako "dark gamma screen".
Czy ktoś zetknął się z tym problemem? Nigdzie nie mogę znaleźć rozwiązania, a chciałbym przejść kampanię Lochu.
Proszę o pomoc.


IP: Zapisane
Kozioll

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #1127 : 12 Czerwca 2014, 00:52:57 »
witam mam problem z grą chodzi dokładniej o moment gdy gra synchronizuje stan zapisu cloud i tu jest problem gdyż co bym nie robił cały czas w tym samym momencie wyskakuje mi brak synchronizacji. Ponawianie nie pomaga restartowanie nie pomaga reinstalowanie nie pomaga. Działam na win7 i mam wystarczający sprzęt gdyż na XP działało bezproblemowo lecz po tych zmianach w Upleyu nie działa już nic. Jeśli ktoś wie co i jak proszę o info


IP: Zapisane
Raf38

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #1128 : 26 Czerwca 2014, 17:47:38 »
Witajcie mam problem otóż kiedy wchodzę w opcję wczytaj grę i chcę wczytać najświeższy zapis gry nie mogę tego zrobić bo po kliknięciu na niego staje zmienia on kolor naszary a przycisk wczytaj jest nieaktywny aktywne są tylko przyciski usuń o co codzi pozdrawiam


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #1129 : 26 Czerwca 2014, 19:18:50 »
Będzie to dość głupie pytanie, ale czy próbowałeś w takim wypadku dwukrotnie kliknąć na wybrany zapis?
Niewykluczone że zapis może być uszkodzony, chociaż wątpiłbym.


IP: Zapisane
BloodStarBoy

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #1130 : 06 Lipca 2014, 01:10:03 »
Kupiłem grę przez steama i już zacieram ręce by sobie pograć. Po ściągnięciu, odpalam ją i oczywiście wyskakuje okienko instalacji directx i innych pierdół, ale potem zamiast odpalenia nic się nie dzieje. Po ponownym kliknięciu graj, już nic nie wyskakuje...


IP: Zapisane
Enola

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #1131 : 14 Sierpnia 2014, 17:58:50 »
hej pomocy :(
mam problem z tym kodem aktywacyjnym> musiałam zainstalować gre jeszcze raz i przy uruchamianiu chcą ode mnie jeszcze raz kod aktywacyjny do gry i kiedy wpisuje ten kod pojawia się informacja że jest on przypisany juz do innego konta ale nie wiem jakim cudem skoro korzystam cały czas z tego samego konta i maila


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #1132 : 14 Sierpnia 2014, 18:07:48 »
Odpowiedziałem już. A na przyszłość, o błędzie pisz w jednym miejscu, a nie w kilku(nastu/dziesięciu). Pozdrawiam.


IP: Zapisane
Tasior

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #1133 : 16 Sierpnia 2014, 17:50:46 »
Mam problem z grą. Mam oryginalną wersje heroes 6 gold edition. Gra czasem zawiesza się w ekranie miasta, a przed walką pojawia się czarny ekran i nic nie mogę zrobić. Jak rozwiązać ten problem?
Mam windows 7 64 bit.
Gram na laptopie MSI GE70:
karta graficzna gtx 860m
procesro i5-4200h
8gb ramu

Sterowniki do karty graficznej zaaktualizowane.
Heroesy w patchu 1.8



IP: Zapisane
blpfg

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 13


Myślę, że jednak nie

Zobacz profil
« Odpowiedz #1134 : 23 Sierpnia 2014, 22:36:56 »
Tasior, spróbuj zainstalować starsze sterowniki do nvidii, bo się gryzą z wersją 1.8.
Natomiast do innych forumowiczów:
Mam zaktualizowane Herosy do wersji 2.1.1, czasem (dość często) się dzieje tak, że podczas normalnej gry ekran się zacina. Można ruszać kursorem, muzyka leci, ale nic nie można z tym zrobić oprócz restartu gry. Przedtem miałem ten sam problem na wersji 1.8. Po formacie dysku C i ponownym zainstalowaniu gry, wszystko się powtarza.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #1135 : 24 Sierpnia 2014, 08:40:42 »
Witaj ;)
Tutaj w tym temacie kolega wyjaśnił również jak można poradzić sobie z black screen:
http://www.tawerna.biz/forum/index.php/topic,9853.0.html

Ale również kolega wyżej powiedział dobrze, starsze stery Nvidii powinny pomóc.


IP: Zapisane
blpfg

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 13


Myślę, że jednak nie

Zobacz profil
« Odpowiedz #1136 : 24 Sierpnia 2014, 14:26:16 »
No i razem z dalszym graniem pojawiają się nowe problemy. Oprócz tego, że gra się czasem lubi zaciąć, to jeszcze wszystko się długo robi np. wchodzę do miasta. Czekam ze 3 sekundy, dopiero wtedy mogę coś robić. Oczywiście samo wybudowanie budynku też nie jest proste, bo trzeba poczekać, aż się wszystko "przemieli". Czy może ktoś pomóc?


IP: Zapisane
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #1137 : 24 Sierpnia 2014, 14:34:09 »
Jesteś pewien, że komp spełnia wymagania gry? Ew upgrade do 3.1, bo wiem, że w poprzednich częściach miałem ogromne problemy czasami.


IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #1138 : 24 Sierpnia 2014, 14:39:13 »
Może spróbuj zmienić ustawienia w grafice w opcjach gry? Czasem najprostsze rozwiązanie może pomóc ;)

A masz może jakieś modyfikacje pościągane z internetu? Czasem się "gryzą" z grą :P Tak mam w Simsach...ale jak w Herosach się dzieje przy modyfikacjach, to nie wiem ;)


IP: Zapisane
blpfg

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 13


Myślę, że jednak nie

Zobacz profil
« Odpowiedz #1139 : 24 Sierpnia 2014, 14:59:54 »
Wymagania wszystkie spełniam (ew. karta graficzna - geforce gt 320m), modyfikacjami się nie bawiłem, a jakość grafiki najniższa, jak się da.
Jesteś pewien, że komp spełnia wymagania gry? Ew upgrade do 3.1, bo wiem, że w poprzednich częściach miałem ogromne problemy czasami.
jest wersja 3.1 ? :o

EDIT:
Komputer nie jest zasyfiony, bo formatowałem dysk c jakiś tydzień temu właśnie z powodu problemów z herosami

Wiadomość doklejona: 24 Sierpnia 2014, 15:19:14
Jeszcze próbowałem kombinować ze sterownikami do nvidii, bo są jakieś problemy. Przed formatem miałem wersję 306, czy coś w tym stylu. Pogrzebałem na forach i znalazłem jeszcze starszy sterownik, mianowicie 296.10, z tym, że nie moge go zainstalować, bo ma problem taki:
"Program instalacyjny NVIDIA nie może kontynuować pracy
Ten sterownik graficzny nie mógł odnależć zgodnego sprzętu graficznego."
Powiem jeszcze, że przez większość czasu korzystam z dwóch monitorów równolegle, z laptopowego (1366x768) i zewnętrznego (1680x1050)
Podczas grania w herosy wyłączam laptopowy monitor i gra śmiga na rozdzielczości 1680x1050 na monitorze zewn.
Myślicie, że może to mieć jakiś wpływ na wszystko?


« Ostatnia zmiana: 24 Sierpnia 2014, 15:19:14 wysłane przez blpfg » IP: Zapisane
Strony: 1 ... 73 74 75 [76] 77 78    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry